Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ti Maiden Hellu sto si se osisao?

ma puklo me jedno jutro ispred ogledala i... ostalo je istorija icon_smile.gif

btw jel se mi znamo? pivopije.gif

 

ma djole brate vi takvu atmosferu napravite na svakoj svirci da greshke chak i ako su dzinovske ostanu neprimecene icon_da.gif! svi uzivaju kad vi svirate, a uostalom nobody's perfect biggrin.gif . sad samo da snimite album, svirate na exitu i mi budemo srecni icon_razz.gif . pozdrav pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw jel se mi znamo? pivopije.gif

Ma ne!!Videla sam na BS u negde sliku tebe sa Bibili i Deom kojih btw nema nesto!!I onda sam te prepoznala u Agressive silence u i izvalila da ti nema kose!!Eto to je cela pricha!! pivopije.gif

 

 

Moj ortak je prisluskivao u basu pevacha tj Bogdana da ne kazem Rashu i on je prichao kako ce snimiti uskoro albumi neki spot za Shity records!!!

Stringy jel to tachno????

 

(Znam da nije lepo to shto je radio ali bar nekako da saznamo neshto kad Djole cuti)

 

musik19.gif

Zzop Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo idealne prilike da se konacno i ja umesam u ovaj forum.

@greenenn_da istina je a cudi me da tvoj drug nije rekao i sa kim sam pricao. U pitanju je Mile Kitic, sa kojim planiram duet za njegov novi album. On je pristao (posto se privatno druzimo) da mi pozajmi njegove kozne lone i cvike, a Stringsi ce za uzvrat da urade neki aranzman. icon_wink.gif

 

Inace ovaj forum je extra, pojma nisam imao sta se sve ovde pise. Hvala za Fighterse, jer otpevati tu pesmu kao Dave Groll moze samo da bude pokusaj, ali u svakom slucaju, to je jace od mene. Preporucio bih svima da ponekad otpevaju tu pesmu- mnooogo je dobro za zivce, ako nista drugo. icon_cool.gif

 

POZ SVIMA! pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@greenenn_da istina je a cudi me da tvoj drug nije rekao i sa kim sam pricao. U pitanju je Mile Kitic, sa kojim planiram duet za njegov novi album. On je pristao (posto se privatno druzimo) da mi pozajmi njegove kozne lone i cvike, a Stringsi ce za uzvrat da urade neki aranzman. icon_wink.gif

Ok ovo bi trebalo da znachi neshto loshe zar ne???

 

Shto se mene tiche super si otpevao The best of you!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opushteno!!

 

Vidim da si se navukao na ovo cim ovako brzo ostavljas postove!!!!!Tako treba!!!

Ali gde je Stringer nestao??Nije se valjda na;jutio na pevacha shto mu krade posao informisanja fanova??Zaludjenika netom??

 

Zzop Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...