Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

Zdravo ljudi! icon_mrgreen.gif Čula sam samo pohvale o vašem bendu(a evo i ovde isto čitam)mada još uvek nisam imala priliku da vas čujem icon_sad.gif Zanima me hoće li u skorije vreme biti neka svirkica i gde,pošto bih rado svratila da vas čujem konačno! icon_mrgreen.gif Pozdrav i sve najbolje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo reci placi mala placi!!!!

 

Vase pesme su najbolje za to!!Doduse nisam isprobala ali osecam da bi u nekom talasu tuge,falila mi samo jos vasa pesma da umrem na podu.....Od dehidriranja!!!!

 

Vam se svidja konstrukcija moje rcenice??

Salim se..

 

Zzop Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vi momci ili ste ljubomoriska ili bas ne volite vaseg frontmena. biggrin.gif He, he sala! A to sto rekoh frontmen, sorry ali kada gledate bend uzivo, pitajte bilo koga da se jasno vidi ko je frontmen, jbg, ali ne mislim to samo ja, lik definitivni ima mnogo dobru pojavu na stgeu. Pricam vam to zato sto mi u bendu imamo lika koji super peva ali def. nije front man! (Pitajte Bogdana da li hoce da predje u nas band, imamo pivo, sto za bilijar, nismo nesto, ali su nam grupi najbolje na svetu) biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

icon_wink.gif

POZDRAV PA SE KUCAMI I POSECUJEMO!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se samo u inostranim bendovima pevaci cene za fronmane!!!Kod ovih nasih mladih bendova su svi jednaki!!To ja smatram!!

 

U svakom bendu se otprilike primeti...po spotovima,na koncertima,pevac i samo pevac ali ovde npr. ja uvek imam vecu zelju da upoznam gitaristu nego ludog pevaca!!!(Ludog=nista negativno)!!!

 

Jeste da sam trazila od Djoleta da me upozna sa Bogdanom ali to je bilo cisto radi komunikacije sa svim ljudima iako je on malo posebniji!!Ali stub Broken Stringsa po meni su Djole i Johnson jer sam sigurna da su oni kompozitori svih pesama!!!Da Bogdan pise text...ali mnogi ljudi mogu da ti sloze recenice......

Bez dobre muzike nista od benda!!!

 

A kada se to postigne da bi bend bio savrsen treba samo i dobar pevac sa dobrom pojavom...kao sto je Bogdan!!!

 

Tako da...Dosta od mene..

Zzop Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Green- Pazi i ja imam band, sviram bubanj, a gotovo sam sve pesme napisao i odradio mjuzu, sviram bas bolje od basiste i uvek sam u drugom planu. kapiram o cemu pricas...Ali veruj mi da imamo supre mjuzu, za koju su bili zaintrsovani i likovi iz inostranstva,ali kada sviramo uzivo- svi konstatuju da nam je pevac smor(i ovi iz inostranstva). I promenili smo do sada 6 pevaca, a postojimo godinu i 2 meseca, pa ti vidi...i dao bih sve za nekog lika kao Bogdan. A sto se teksta tice,,Svako moze da napise,,pa mislim da je to povrsno gledaje na muziku i text kao sastavni deo...jbg.onda bi slusala instrumentale. A koliko ja znam, ispravite me taj Bogdan je napisao cele Bermude(koje su najveci hit), Rekvijem...mislim nije da bas samo peva.

I da oni su BAND, znaci da bez Sttringera kao i bez Bogdana nema Stringsa. Ti si me pogresno shvatila i naglasila da je neko bitniji, ja ne mislim da jeste! Samo mislim da im peva moj pevac, veruj mi da bi tesko toliko volela ovaj band i da im ne bi isla na svirke.

PS.Moje ortakinje su ga upoznale na svirci u Blue Moonu i odusevile su se, kazu da je lik do jaja. A ja bih voleo da ih upoznam sve.Poz!

@Stringer/ Kad sam rekao mojima iz banda da kad se vratim, dolazite na probu, rekli su da su se odsekli od straha, kao,,Jbt, Stringsi kod nas na probu, sta tu nije ok?,,Tako da ne budete prestrogi! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GEEEEN- Rasoitaj se malo, nisu kompozitori svih pesama njih 2, to ti pise i na forumu ranije. Nego meni deluje da ti poznajes njih licno, pa zato...a i oni su jedini koji se pojavljuju ovde na forumu. Zato sam i zamolio da i neki drugi kazu po nesto.

Recimo, ortakinje su mi rekle da kada su pricale sa Bogdanom na svirci dosta su pricali o EKV-u, i one su trazile da obrade jos nesto, a Bogdan im je rekao da se on pita obradili bi SVE. Stringeru, jel izvodljivo jos obrada EKV, vidis da vam dobro ide?

........................................................................................................

Jedva cekam da se vratim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces mi verovati, ali i ja sam o tome razmisljala i apsolutno se slazem! icon_da.gif

eto, duki, sa nama se slaze i zelena dama icon_da.gif

 

... nego ovo me skroz podsetilo na svirku ...

 

 

wub.gif

 

I know you miss the way I saw you

And cold

You're so cold

You're so cold

You're so cold

 

 

 

icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako.

 

Normalno da je Bole frontmen, jesmo mi svi ostali zajebanti, ali kada dodje do kontakta sa publikom, Bole je Bole. Plus sto je on ili autor ili idejni tvorac velikog broja pesama, posto nemamo nikakav sablon po kojem nastaju pesme, tako da ima tu dosta njegovog udela. Ista je prica i sa tekstovima.

 

Sto se tice pesme Iznad vode, bolje da ne znas o cemu je zapravo pesma...

EKV - radimo na tome, samo polako...bice jos obradica.

 

Pozdrav, vidimo se pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW da li je vazhno ko je frontmen... icon_rolleyes.giflaugh.gif

Ma Bogi je legendetina sho se tiche stagea ali i ovako...

Meni iskreno nie bitno koe frontmen koe po strani nego mi je bitnije kako se ljudi provedu... icon_wink.gif ja sviram za publiku... ako je ona raspolozena ja sam u totalnom elementu ako nie ondak se trudim da budem u elementu... laugh.giflaugh.gif

 

A sho se tekstova i muzike tiche nema pravila kao sho je Djole reko...

Nekad dodje Bogi sa muzikom nekad Djole nekad ja i tako...

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...