Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

Sto se tice svirke u Devetoj, bice otprilike nekih 6 stvari, posto toliko vremena imamo. Valjda krece od 9 pa nadalje svirka, a mi sviramo drugi!!!

 

Svirka 22. ce biti iz neka dva bloka, i odsviracemo preko 20-tak stvari. Bice cak i "Ti si", za one koji znaju koja je stvar, ali u nesto malo izmenjenijem fazonu.

 

@ IRA - jos ne znamo redosled za 22. tako da necu kucati spisak, nema ljutnje icon_biggrin.gif

 

Vidimo se, pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Ej, bili ste SUPER! Samo je trebalo da nam kazete da je ono bila samo i iskljucivo svirka za klice - srednjoskolce. Injoy the scilence je bio vrh.

icon_rockdevil.gif

 

Gotivno postavljen stage, bubnjara sam vam danas prvi put video. Pohvale za njega, posto i ja bubnjam.

 

E, da ako vi mene necete da zovete na probu, ako ste za zovem ja vas. Imamo samo nas studio na Senjaku, u mojoj garazi, pa ako nista od svirke imamo i sto za bilijar u studiju, pa da opalimo partiju.

 

Pozdrav! pivopije.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale iako je ozvucenje bilo uzasno Bogdan se nije uopste cuo!!!Zalutala sam sa drustvom jer sam ih ja vodila i ono bas je uzasno i mesto!!!!

Cula sam dve pesme ali naravno one su bile vrh!!

Koja je ona poslednja pesma koju ste svirali???

 

Ja bih mnogo volela da upoznam Rashu tako da Djole eto ti posao ako dodjem u Blue Moon sto je vrlo verovatno!!!

 

Zzop svima

I puno pozdrava od mog crew-a!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wroom - pazi 'vako!!!!! mrzim te!!!!! Imate jebeni sto za bilijar!!!!! wallbash.giflaugh.gif Ajde ako dolazis u sredu, da sednemo i da se izdogovaramo. Mi imamo probu u ponedeljak, ali je smor posto radimo samo tri stvari, da bi ih upeglali za sredu. Cim prodje to, dogovaramo se za razmenu poseta. Racunaj da cu vam ja sigurno banuti na probu, ako ostali ne budu mogli. pivopije.gif

 

@ Greenenn - no frks, it's a deal

 

@ Bojan - Hvala!!!! pivopije.gif

 

@ - Jaymz - vezbaj vezbaj...ha ha ha laugh.gif u principu je g c d, sa blagim varijacijama na H!!!! icon_smile.gif

 

@ Max - ne seri da i ti ides!!!! to mi reci....OSISANI STREBERU!!!!!! laugh.gif

 

Pozdrav, vidimo se

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je ona poslednja pesma koju ste svirali???

State Of Love And Trust violent.gifviolent.gif

 

Nemoj da je neko jos postavio ovo pitanje... za tu pesmu ubijam violent.gifviolent.gif

 

Bice cak i "Ti si", za one koji znaju koja je stvar

 

Jel kao ono sa probe... "malo" drugacije slusam tu pesmu od tada... icon_uhoh.gif

 

Aj za ovu svirku skinite sneg od tomasa... ili prljavi svet icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Max, eto vidis da nisam nikom rekla da si se sisao! 233.gif

@Bibi - nije mu kratka, vec a la Nick Cartet - pecurkica! icon_da.gif

 

Jbt, svirate TI SI! icon_rockdevil.gif

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_rockdevil.gif

 

Vidim ja da cemo trcati sa predstave da stignemo sto pre!

 

Jao, jedva cekam! biggreens.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj deo bice krosa do blu muna laugh.gif

premijera mog friza je bila juce u ksty, a za bibi koja dolazi sa nama je na koncerty bs-a... ajde bibi sa naaaaaaaamaaaaaaaaaaaa wub.gif

 

p.s. mnogo je lepo slusati bermude kad je napolju sunce biggreens.gif

Edited by moni-zvonchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stringer- Brate, svrnite na probu, vi barem uvek dobrodosli. Ej, sto za bilijar je ne bas kao pravi, recimo pola, ali radi posao.

Inace kad dodjete na sviranje i bilijar, moracete da se upoznate sa mojim drugaricama koje su (nije sto su moje) ali hot!!!

Sta cu, kad sam dobar drug. icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...