Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

jbg necu moci na ovu svirq...18. idem na Kop da boardujem orangelistening.gif ali vJerujem da ce biti stringsa i posle icon_da.gif...

a onda na leto gledamo vas na EXITu i Beer Festu musik19.gifpivopije.gif

AHAHHHAHAHAHHAHAHAHAHHA!!!!!! in your face evotigana.gif

 

cekaj, a s kim cu onda ja da idem icon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@spleen:

da icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif super rasha s ostrva snova ili tako nesto icon_smile.gif

Pa sto? Evo ja nista ne znam o muzici Broken Stringsa, niti sam ih ikada video uzivo, i kada vidim da im je pevac u jednoj takvoj maloumnoj televiziskoj emisiji sa jos maloumnijom "postalasamslavnasamozbogortakinjeanemiihajlovski" ne postoji nikakva sansa da ga shvatim ozbiljno. Pricam bez ikakvih predrasuda i iz najbolje namere. Koji ce mu to qurac? Zar ne moze drugacije da zaradi? Diskvalifikuje bend kao ozbiljan u startu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ bibili & crew - bice u principu sve sem Something to tell...

...ali something to tell sam vec cula i za to ti mnogo mnogo hvala wub.gificon_mrgreen.gif

sviracete cak i Ti si?!?!?

 

sa jos maloumnijom "postalasamslavnasamozbogortakinjeanemiihajlovski"

i on je obozava icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Spleen - Ne znam zasto bi to diskvalifikovalo bend u pogledu ozbiljnosti. On je dobio ponudu da radi tu emisiju ne znajuci ko ce jos raditi sa njim. Plus je emisija za decu, seti se kad si bio klinac, da li bi ti takva emisija bila maloumna?

 

Uostalom, bani na svirku, odslusaj pa proceni sam.

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Spleen===Borise nemoj da dobijes batine!!!!Broken Strings ne sme niko da dira!!!!!

 

@Stringer >>>>A koja je to pesma Somethig to tell!!Moze neki deo da se podsetim!!Zasto nece biti nje???

 

 

Sta ima novo kod vas josh????

E jeste malo debilna emisija ona!!!Ali Rasha je cool forever!!Iskreno ja da sam sada mala ne bih je gledala nikako...A u ono vreme i nije bilo tih gluposti osim Huga!!!Salim se malo offtopic!!! wallbash.gif

 

 

Zzop

Ja idem u 9. a takodje i u Blue Moon!!Ali trebace mi neki razlog to da uradim!!

Koliko cete pesama svirati u gimnaziji????? mhihi.gifmhihi.gifmusik20.giforangelistening.gifpukeface.gificon_cool.gificon_mrtav.gificon_rolleyes.gificon_smile.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta cete svirati 17og u devetoj? Dosla bih samo zbog vas, a posto dolazim 22og 100% ne znam da li da se cimam do IX ako cete svirati tri ipo pesme + to isto vece ima bon jovi tribjut! biggrin.gifwub.gif

 

Sto se tice Super heroja sa ostrva snova stvarno ne vidim sta je tu maloumno. Simpaticna decija emisija. Samo me ona riba nervira, neko se ne ponasa lepo prema onoj decici :" Rekla sam ti da pritisnes 4, nisi me poslusao!" no.gif Kucka! Dok je Bogdan bas kul uvek kaze nesto da fazon bice bolje! icon_rockdevil.gif

Deca su to! 233.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Spleen> Ne kapiram kakve veze ima cime se neko bavi u zivotu!? Jebote, u Srbiji smo, ljudi dolaze do kinte kako znaju i umeju...Mozda bi ti bilo lakse da dodjes na svirku da radi kao racunovodja, profesionalni sportista...jebes ga

 

A ta svirka u devetoj!? Dolazimo! icon_rockdevil.gif

 

Stringeru, znam da sm smor, ali ocigledno nisi procitao....moja pitanja i molbe...Za probu... pivopije.gif

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Spleen===Borise nemoj da dobijes batine!!!!Broken Strings ne sme niko da dira!!!!!

 

@Stringer >>>>A koja je to pesma Somethig to tell!!Moze neki deo da se podsetim!!Zasto nece biti nje???

 

 

Sta ima novo kod vas josh????

E jeste malo debilna emisija ona!!!Ali Rasha je cool forever!!Iskreno ja da sam sada mala ne bih je gledala nikako...A u ono vreme i nije bilo tih gluposti osim Huga!!!Salim se malo offtopic!!! wallbash.gif

 

 

Zzop

Ja idem u 9. a takodje i u Blue Moon!!Ali trebace mi neki razlog to da uradim!!

Koliko cete pesama svirati u gimnaziji????? mhihi.gifmhihi.gifmusik20.giforangelistening.gifpukeface.gificon_cool.gificon_mrtav.gifrolleyes.gificon_smile.gificon_redface.gif

Ima spot za nju... ono kad rade grafit... kako drugacije da ti objasnim? Zato sto je prastara i "jednostavna" je i...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Spleen> Ne kapiram kakve veze ima cime se neko bavi u zivotu!? Jebote, u Srbiji smo, ljudi dolaze do kinte kako znaju i umeju...Mozda bi ti bilo lakse da dodjes na svirku da radi kao racunovodja, profesionalni sportista...jebes ga

Pa ne znam, emisija nije nimalo simapticna, jako je neprijatno gledati je, i da sam dete sigurno je ne bih voleo kao sto nisam voleo ni huga (koji je neuporedivo bolji). A inace mislim da ako neko ima bend, kome je posvecen, treba da bar malo pripazi o svom imidzu.

 

Mislim, kad se sve stavi na papir, nema nista lose. Decko vodi deciju emisiju i ima bend, nista cudno, nista lose. Ali kada vidite tu emisiju, njegove facijalne ekspresije i glupaste recenice tesko je shvatiti ozbiljno njegov bend. Posebno jos ako svira grunge (tako cuo, i video na nekim plakatima).

 

Ne zelim da naljutim ljude ni da pljujem i bacam hejt po Broken Strinsima. Samo zelim da skrenem paznju na to da mogu da pocu da vas dozivljavaju kao bend voditelja ostrva snova.

 

-e, znas onaj bend Broken Strings?

 

-jok. nikad cuo. Sta je to?

 

-znas onog lika sto vodi Heroja sa ostrva snova

 

-aha

 

-e pa njegov bend

 

- icon_rolleyes.gif sta sviraju? neko zezanje, ko Blaza?

 

-ma ne bre, sviraju grandz, i do jaja su, super su im tekstovi

 

-mars wallbash.gif

Edited by Spleen

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Niking>>>Znas neki deo texta?????

Mozda tako ukapiram koja je??/A ja i nisam nikad gledala njihov spot ili jesam??

Jel to ono kad im neki lik radi grafit a oni se polivaju???

icon_da.gificon_da.gif

 

U spotu nema Dzonsona...

 

"I wanna tell you something,

but I just can't say, JEJ I JEEJ

I wanna tell you something baby,

but you're so far away

I wanna tell you something,

It's too hard I explain (???),

I wanna tell you something baby,

but you're so far away"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Spleen>>>> Jebes mi sve ako ja kapiram ljude...Pricas o kaljanju fazona benda...Ozbiljan bend? Poznajem mnoge ljude koji imaju ozbiljne bendove i niko ne zivi od toga(ni ja). Bilo bi super kad bi mogli. Iskreno brate, dodji na svirku u devetu i opusti se, veruj mi promenices misljenje. Ne treba tako jebeno ketegorisati ljude...ali to nije samo tvoj problem, vec globalno sranje.

 

Ko zna da mi kaze kad pocinje svirka u devetoj? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...