Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

p.s. mislim da su sve osim dzonsonove duge veze icon_smile.gif

jer, ipak, nemoguce je da ti veza bude duza nego zivot, khm, devojke icon_razz.gif

 

ps: Sorry, Dzonsone, nisam mogao da odolim icon_mrgreen.gif

edit: Izvini stvarno! bilo je jace od mene... imas pivo za ovo... pivopije.gif

edit2: Tek sam sad video sta je greenen napisala dole... ovo je prozivka samo i iskljucivo za Dzonsona... i jos jednom napominjem (da ne dobijem pljuvanje posle): nisam mislio nista lose... pivopije.gif

Edited by Pajaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemojte dirati Johnsona i NAdu!!!Najbolje da rastavimo super Rashu????

 

 

Jel se slazu sve devojke sa foruma?

icon_smile.gificon_smile.gif Kada bi ste rastavili super Rashu ovde bi nastao pravi chick - fight. Bilo bi krvi do kolena i kose na sve strane icon_frown.gif Zato bolje covek da se drzi svoje devojke i to veoma cvrsto! icon_smile.gif

 

Gde ce biti svirka 22.? Mrzi me da gledam sve strane. To ne smem da propustim posto sam vec poslednju propustila... Dovela bi vam i nove obozavateljke ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bibili! (video sam ti fotku...pa se nadam da cu te videti i 22 na svirci).

 

Ma te veze koje dugo traju, smore coveka! Ne deluju meni ti likovi kao da se drze dugih veza.

 

Pozdrav za Bibili. I Stringera koji nikako da mi odgovori na silna pitanja i molbe.

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer, ipak, nemoguce je da ti veza bude duza nego zivot, khm, devojke

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif kako si losh! icon_smile.gif

 

jesam li ja jedina koja se ne lozhi na super rashu sa ostrva snova ili kako vec? icon_confused.gificon_smile.gif

 

Dovela bi vam i nove obozavateljke

koliko josh? icon_smile.gif

 

oduvek je imala interesantne ideje icon_smile.gifmrred.gif

i vrati stari avatar mhihi.gif

necu. sklonila sam ga jer su ga svi pogresno shvatali i onda sam se ja lose osecala icon_cry.gif

a moras da priznas da su mi ideje pravo dobre! mhihi.gif

 

@WRooM: icon_redface.gif

ma nema me 22og icon_cry.gif jedino ako ces da polazes materijale umesto mene icon_smile.gif

mi cekamo i cekamo, sve se nadamo, a te duge veze njih nikako da smore... cudo pravo icon_smile.gif

a da bi ti djole odgovorio moraces jos koju put da pitas i da naglasis icon_smile.gif

 

moram da nabijem kondiciju za sledecu svirku, proslu sam jedva izdrzala, vec sam bila pri izdisaju na rekvijemu icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko josh? icon_smile.gif

 

oduvek je imala interesantne ideje icon_smile.gifmrred.gif

i vrati stari avatar mhihi.gif

necu. sklonila sam ga jer su ga svi pogresno shvatali i onda sam se ja lose osecala icon_cry.gif

a moras da priznas da su mi ideje pravo dobre! mhihi.gif

 

@WRooM: icon_redface.gif

ma nema me 22og icon_cry.gif jedino ako ces da polazes materijale umesto mene icon_smile.gif

mi cekamo i cekamo, sve se nadamo, a te duge veze njih nikako da smore... cudo pravo icon_smile.gif

a da bi ti djole odgovorio moraces jos koju put da pitas i da naglasis icon_smile.gif

 

moram da nabijem kondiciju za sledecu svirku, proslu sam jedva izdrzala, vec sam bila pri izdisaju na rekvijemu icon_smile.gif

@Bibili> Jedina si!!!!!

Salim se...Ja im svima zelim puno srece!!!! violent.gifwallbash.gif

 

 

 

Ne znam da li ste primetili koliko Tonovi lice na Blokove od Euforie!!!!??????? icon_wink.gif

 

 

@Stringer> nema te nesto se retko pojavljujes!!!Stavila sam Almost right na phone i pustam svima po skoli!!Odusevili se...Drug mi pao u trans!!

 

A jel mozes da mi napises text celog Rekvijema ali samo ako je dozvoljeno!!Ne moras ovde mozes na pp da znam samo ja sve.....Ha ha

 

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Zzop svima Ana

 

evo sta ja razumem >>>>Koracam pravo lica stoje,kao statue u noci, ja ne odustajem,dok trazim lik koji stoji pored mene,jedan pogled vise i on nestaje

Oblacimoblak sumoran od vlage lica kamena svetlo ozivljuje dok trazim kompas od 20 stepeni levo i za strah?gde je samo vedro nebo

Ne mogu da ti kazem tajnu ljudi ostavljam ? budan sam previse sklopim li oci oci i kipove?? Odsviraj rekvijem noc kao beskucnik rasipa svetlost guta me

POzovi je poljubi je oslusni je dotakni je

Ne mogu da ti kazem tajnu ljudi Budan sam previse..

Odsviraj rekvijem........

 

Ovi ??? znace da te reci tu ne znam??

Unapred zahvalna Ana

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stringeru, jel sam pozvan sa jos par ortakinja na probu? I ko je pisao text za Bermude, Rekvijem i onu polja(vidim da ljudi traze text, ako moze, baci ga na forum).

I da li bi mogao da dobijem demo sa Rekvijemom i ta polja.

Brate, odgovori!

Respect! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koracam pravo, lica stoje, kao statue u noci

ja ne odustajem

dok trazim lik koji stoji pored mene

jedan potez vise i on nestaje...

 

oblacim oblak sumoran od vlage

lica kamena svetlo ozivljuje

dok trazim kompas 20 stepeni levo iza straha

gde je samo vedro nebo

 

ne mogu da ti kazem tajnu ljudi

ostavljam mitove

budan sam previse, sklopi mi oci

ozivi kipove

 

odsviraj rekvijem...

noc kao beskucnik

rasipa svetlost i guta me

 

pozovi je, poljubi je, oslusni je, dotakni je...

 

ovo sam ja skapirao, ali mislim da je to to... nego, Rekvijem i Almost Right su mi omiljene stvari od Stringsa... dvoglas na kraju Rekvijema... za svrsavanje icon_smile.gificon_rockdevil.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ana:ne znam kako zvuce blokovi od euforie icon_sad.gif

ajd sad cu da pustim rekvijem pa da probam da skapiram icon_wink.gif

 

@WRooM: mislim da poplavela polja jos nisu snimili icon_da.gif imam ja klip sa svirke icon_smile.gif kad bogdan krene da skace i obori mikrofon icon_smile.gif

 

definitivno trebam pr da budem.

 

edit: stavio je pajaga vec icon_smile.gificon_redface.gif

Edited by bibili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, VIRUS mi je zahvatio komp i ne mogu da idem na net, zato i ne odgovaram, posto ne mogu od kuce pa se snalazim kod drugih ljudi,jos do vikenda, pa cu da ga sredjujem celog. Jbg, sorry ljudi.

 

@ Wroom - Bermude su Bogdanove, Rekvijem je njegov tekst i kostur za mjuzu, a ostalo smo sklepali zajedno. Za probe se dogovaramo za sledecu nedelju, recimo, ako ti odgovara. Ili mozda bolje za posle svirke 22. posto ce biti malo frka do tada. Javljam ti u svakom slucaju.

 

Veceras cu znati sve sto se tice svirke 22. u Blue Moon-u i trudicu se da potvrdim sve sutra.

 

@ Pajaga - toooooooooooooooo!!!!!!! Kralju najveci...godine, godine...

 

@ Bibili - pr...hmmm...mogli bi se dogovoriti, plata bi bila recimo "all you can drink" pivopije.giflaugh.gif

 

Pozdrav, pisemo se

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVAAALA BRATEE ZAA PROBEEE! Ortakinje su odlepile od srece! Ti reci kad ti god odgovara! Meni u principu odgovara pre 20-og jer idem na skijanje. Ali ti reci, ako su ove devojcice sa foruma zaintresovanije od mene, neka one idu prve, pa cu ja kad se vratim. SAmo mi javi.

Sve pohvale za bend, bicete vi veliki bend! Imate sve predispozicije- dobre muzicare i frontmena verovatno najboljeg kog sam video u poslednjih 15 godina.

I pitanje, kako je i kada nastao bend? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Bibili - pa znam ja kako se pregovara. A pitanja stvarno imaju veze sa temom...

 

Ovako: Svirka je definitivno potvrdjena i sigurno sviramo 22. februara u Blue Moon-u.

Za sve koji nisu sigurni gde je mesto, BM se nalazi pored Lotus bara u ne znam tacno kojoj ulici, ali jedna od onih sto seku Knez Mihajlovu.

 

Sviracemo dosta, posto sviramo sami, a ulaz bi trebalo da bude VEOMA PRISTUPACAN!!!!!

Jedino jos ne znamo da li cemo svirati jedan veliki blok, ili iz dva puta po nekih 45min. do sat vremena.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...