Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

@ Jaymz - nije jos sigurno, ali vrlo verovatno idemo i mi. Bice do jaja. Vidjamo se u devetoj.

 

@ Spleen - kapiram ja da neka javna pojavljivanja nevezano od muzike mogu da pomognu ili odmognu bendu, ali kapiras i ti da ti je geografski polozaj takav da bas i nije moguce biti izbirac sto se poslova tice. Za Bogija znam da bi on najradje bio pomorski biolog, posto mu je to u neku ruku i struka, ali kako...? Jebiga...

 

17. se svira oko pola sata, tako smo dobili informaciju, pa cemo pokusati da zbudzimo sto vise, koliko je to izvodljivo.

 

22. sviramo baaas dosta, za sve one koji su izabrali da to vece gledaju nas a ne NAJBOLJU UTAKMICU OVE SEZONE CHELSEA - BARCELONA!!!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif GLUPA SVIRKA wallbash.gifwallbash.gif JBM TI SVE... wallbash.gif Bice super, dodjite u sto vecem broju, da zajedno ne razmisljamo o fudbalu... wallbash.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pametni ljudi ce odvojiti muziku i privatan zivot.

uostalom, ne pricamo ovde o pojavljivanju na tvu kao sto se pojavljuju haski optuzenici ili serijske ubice. ovde se govori o EMISIJI ZA DECU UZRASTA (otprilike) OD 5 DO 8-9 GODINA!!!!!!! icon_da.gificon_spava.gif

Ako ce neko smatrati bend neozbiljnim, jer pevac zabavlja decu na nacin koji je najprijemciviji DECI, onda wallbash.gif ! Necemo detetu koje nije ili je tek krenulo u skolu servirati politicke aforizme. icon_rolleyes.gif Ili mozda da dovucemo njihove vrsnjake na tv za koje necemo moci da kazemo 'ala se ovaj/ova srozao/srozala', jer cemo smatrati da to odgovara njihovom mentalnom sklopu.

 

icon_mrtav.gif

`````````````````````````````````````````````````````````````````

BS, pokusacu da dovucem neku vecu ekipu 22og. icon_rockdevil.gif

 

POZ

Edited by agnostic_dario

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps: Sorry, Dzonsone, nisam mogao da odolim icon_mrgreen.gif

edit: Izvini stvarno! bilo je jace od mene... imas pivo za ovo... pivopije.gif

edit2: Tek sam sad video sta je greenen napisala dole... ovo je prozivka samo i iskljucivo za Dzonsona... i jos jednom napominjem (da ne dobijem pljuvanje posle): nisam mislio nista lose... pivopije.gif

Ok Pajaga nema ljutish.... Naletetjesh i ti meni na volej.... a ondak te netju shtedeti... laugh.giflaugh.gif

A naibolje je kad se udruzite vas vishe.... da ne pominjem kad te neko iz "blizine" sabije isto.... zna on ko je.... evotigana.gif

Ma opushteno.... ne ljutim se ja.... icon_wink.gif samo vi tovarite.... mogu ja dosta da podnesem... laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je "jebarnik" veoma blaga rech.... laugh.giflaugh.gif

Jeste da ja ovdi svratim veoma veoma chesto.... ali jbt

ovo je vrh svih vrhova... ne... mislim da je ovo vrh svih vrhova na najvishem vrhu.... icon_smile.gif jebarnik za sve pare.... ROFL!!!!!!!!!

doletetju ja o5 za neko vreme... kad se natipkate.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E JOhnsone i ti si mi neka mustra!!!Tako prica moja baba!!!

 

Ma opusteno ti i Nada ste preslatki!!

 

 

A ljudi ona Deveta je mnogo daleko danas sam dobila instrukcije i poludecu!!!

Jel neko zna ima li koji nocni odatle do Trga?????I kada??

Imaš 15icu oko pola 1 i pola 2 a možda i posle još jedna. Staje tačno iza IX gimnazije. Dakle škola je toliko dobro povezana sa gradom i obrnuto da to nije normalno. (Paviljoni, rođaci icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...