Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Stringer- Jos sam na Kopu, prekljuce sam sjebao clanak pa kuliram 5 dana, a do danas net nije radio.

Imam jednu molbu u ime mene i ekipe, da se Bogdan pojavi na forumu kadkad! Pitale su ga moje ortakinje na svirci i rekao ok.mada gotovo da nije imao pojma preterano o forumu. Ajd please da se pojavi s vremena na vreme.

Pa i da se vidimo! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest SExuAL HAraSSment PanDAS

OCU SVIRKUUUUUUU!!!! BILA SAM BOLESNA POSLEDNJE DVE NEDELJE > NEMA ZAREZA JEBI GA

PA SAM ZAREZ ETO ZAREZ PROPUSTILA SVIRKU U DEVETOJ I BLUE MOON U JEBI GA NEMA NI CRTICE

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Stringer> Na Kopu je super, ne skijam za sada ali picim counter po ceo dan!

He, he, biggrin.gif pa sta da radimo ako ga ne zanimaju forumi, u principu ih i ja retko posecujem, uglavnom samo kad se radi o pravim stvarima!

ALI JA INSITIRAM DA SE BOGDAN POJAVI NA FORUMU! IMA OD MENE I EKIPE PIVO, MA DVA PIVA AKO SE POJAVI. A I TI BRATE IMAS DVA PIVA! pivopije.gif

Brate, frontmen ima da se pojavi ili nista od piva... evotigana.gif

 

POZDRAV!

 

PS. I ja navijam za taj demo za loadovanje...mada vec imam nekoliko snimaka, a i Bogdan je obecao oratkinjama da ce on ili vec neko doneti demo na sl.svirku.

KAD JE SL>SVIRKA DA VAM NAVALIM NOVE FANOVE? icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

 

javi se bogdane! icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to frontmen je rastegljiv pojam kod nas u bendu, tako da si puko za pice!!!!! evotigana.gifpivopije.gif

 

Sala, mala, ali teeeeeskoo ces ti Boleta videti na necem sto ima veze sa kompjuterima, eventualno da se javne sa mojim nick-om...jbg!!!

 

Pivo, pivo, pivo, pivo, pivo... pivopije.gif

 

Vidjamo se, javni kad se vracas! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...