Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

@ Redgirl - hvala... icon_redface.giflaugh.gif Ne znam da li ce biti nesto uskoro, sljakamo dosta, radimo na novim stvarima, a svi smo uleteli u neku jurnjavu sa vremenom, tako da ne znam kad ce neka svirka...jbg. Svira nam se extra, ali je mozda ovako bolje

 

@ Greenenn - za sad potpuno gotove dve, bice bar jos dve, tri, a jos su u opciji radni naslovi, tako da polako...o tom, po tom... pivopije.gif

 

@ Max - Hell yeah...da sam nas ja slusao toliko koliko ti, pozlilo bi mi... laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto vec...mi smo poceli da se puvamo i glumimo rockstarove i pre nego sto smo naucili da sviramo... laugh.giflaugh.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Jebeni net wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

J?edno malo obavestenje: ne znamo kada ce biti sledeca svirka, posto smo upali u neki bas radan period, jel'te radi se na albumu, tako da moguce da ne bude svirki u neko skorije vreme. Naglasavam skorije vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste planirali da svirate negde ove godine biggrin.gif? uzeleli smo se! i ocemo da chujemo te nove pesme icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

Veruj mi,mi smo se uzeleli svirki kao nikad do sad,ali predstoji period bez svirki u Beogradu,bar u nasoj organizaciji,jer jako puno radimo na novim stvarima i pripremi za album.Ako ti nesto znaci,trebalo bi da sviramo na Egzitu,sto jos nije do kraja potvrdjeno,ali....Sad se setih,sviracemo 21og maja u klubu Doma Omladine na promociji nekog novog casopisa...Bice tu jos nekih odlicnih bendova...Nadam se da se vidimo! musik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi,mi smo se uzeleli svirki kao nikad do sad,ali predstoji period bez svirki u Beogradu,bar u nasoj organizaciji,jer jako puno radimo na novim stvarima i pripremi za album.Ako ti nesto znaci,trebalo bi da sviramo na Egzitu,sto jos nije do kraja potvrdjeno,ali....Sad se setih,sviracemo 21og maja u klubu Doma Omladine na promociji nekog novog casopisa...Bice tu jos nekih odlicnih bendova...Nadam se da se vidimo! musik19.gif  pivopije.gif

Zna li se koji dan cete svirati na Exitu?

Edited by IRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...