Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

To je kljucno, nisi cuo(la) ostale bendove i ne mozes nista tvrditi, ko kaze da ostali nisu ulozili mnogo rada i truda..... rolleyes.gif

nisi me razumeo(la)................

na nebitno,dodjavola mrzi me da ponovo objasnjavam,u svakom slucaju

you missed the point icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o da!!!!

E ajd mi sad lepo reci koji si ti od svih onih ljudi iz ostala tri benda?

ja sam gitarista black clouda icon_mrgreen.gif ....

imas nasu temu na domacoj metal sceni...

prijatno smo se iznenadili kada smo culi da sviramo sa vama...ja sam vas gledao jedno 3 puta...svirali smo sa piafom u skc-u i mogu ti reci da su veoma dobri icon_da.gif ,iako nisam neki ljubitelj grunge muzike;a lackawanu sam zaboravio i kako izgledaju i kako zvuce,neka mi oproste icon_redface.gif

vidimo se u svakom slucaju tamo pivopije.gifmusik19.gif

a koji si ti u bendu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Kavana je extra bend, bas vredi cuti!!! Bio sam na toj svirci u skc, kad je piaf svirao, valjda su prvi bili, a ja sam nesto zurio posle toga...

 

Ja mu dodjem onaj visoki gitarista...sa bradicom!!! laugh.gif

Pozdrav musik19.gif

heh,secam se vaseg basiste kako je opicen bio jednom u filozofu icon_smile.gif ...

a pevaca redovno vidim na televiziji(znamo vec na kojoj emisiji laugh.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf, ovaj, nisam bas ispratio... sta je to 17. u skcu?

otvoricu temu za nekoliko dana povodm te svirke 17.

sviraju Stringsi,Black Cloud,Lackawana i Piaf...

inace,3 benda su ovde slicna po vrsti muzike koju sviraju,jedino B.C. svira hard'n'heavy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako:

17. SEPTEMBAR U SKC-U

(subota, mali klub)

 

LA KAVANA

 

PIAF

 

BLACK CLOUD

 

BROKEN STRINGS

 

E sad, jos ne znam tacno cenu i vreme, pa ce to biti naknadno javljeno!!!

Pozdrav i vidimo se tamo!!! musik19.gif

otvorio sam temu o svirci na koncerti i okupljanja... icon_da.gif idite tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako:

17. SEPTEMBAR U SKC-U

(subota, mali klub)

 

LA KAVANA

 

PIAF

 

BLACK CLOUD

 

BROKEN STRINGS

 

E sad, jos ne znam tacno cenu i vreme, pa ce to biti naknadno javljeno!!!

Pozdrav i vidimo se tamo!!! musik19.gif

E pa, valjda cu konacno uspeti i vas da cujem... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas Javnosti, 11.09.2005.

Evo da se i mi malo puvamo!!! biggrin.gif

 

"Broken strings"

Pobednici Gitarijade

"Broken strings" su: Bogdan - vokal, Nikola - gitara, Vlada - bas gitara, Đole - gitara, Igor - bubnjevi

Muzika "Broken strings"

- Sviramo alternativni rok. Petorica nas je i svako ima svoj muzički ukus kojim utiče na rad benda, ali, može se reći, zajednički uzor nam je "Pearl jam". Svi pišemo pesme, nekad neko samo donese stvar, nekad one nastanu u samom studiju, a ponekad neko predloži nešto pa svi nadograđujemo. Uglavnom, sve su to autobiografske pesme i svaka nosi lični element nekoga od nas.

 

Demo prošlost

- Za tri i po godine koliko postojimo svirali smo u svim klubovima u Beogradu, često nastupali po Srbiji, a učestvovali smo i u svim takmičenjima demo bendova. Prošli smo sve one demo-svirke u Domu omladine i klubu "Holidej". Na ovogodišnjem "Demo masters turniru" bili smo drugi, a sad smo pobedili na Zaječarskoj gitarijadi.

 

Zaječarska gitarijada

- Bilo je odlično. Svirali smo naše pesme - "Tonovi", "Rekvijum" i "Bermude". Ozvučenje je bilo odlično tako da su svi demo bendovi zvučali mnogo bolje nego na klupskim svirkama. Mislili smo da će za naš uspeh biti kontraproduktivno to što je Bogdan skočio u publiku i zamalo dobio batine od obezbeđenja. Ali nije bilo problema. Inače, kao frontmen benda, Bogdan je veoma harizmatičan lik. Pobeda na Gitarijadi donela nam je snimanje i izdavanje albuma, ali još ništa ne znamo, čak ni ko je izdavač. A pesme su već spremne - imamo ih i za dva albuma.

 

Beogradska alternativna scena

- Mediji uglavnom forsiraju muzičke žanrove koji se udaljavaju od pravog roka. Gitarski bendovi postoje, ali nisu dovoljno zastupljeni u medijima ili se oni sami ne "cimaju" dovoljno. Alternativna scena se u poslednje vreme malo udružuje, ali još uvek u potpunoj ilegali.

 

Najava

- Sviraćemo na grupnoj svirci demo bendova u subotu, 17. septembra, u malom klubu Studentskog kulturnog centra. Pored "Broken strings", nastupiće i bendovi "Lakavana", "Piaf" i "Blek klaud".

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas Javnosti, 11.09.2005.

Evo da se i mi malo puvamo!!! biggrin.gif

 

"Broken strings"

Pobednici Gitarijade

"Broken strings" su: Bogdan - vokal, Nikola - gitara, Vlada - bas gitara, Đole - gitara, Igor - bubnjevi

Muzika "Broken strings"

- Sviramo alternativni rok. Petorica nas je i svako ima svoj muzički ukus kojim utiče na rad benda, ali, može se reći, zajednički uzor nam je "Pearl jam". Svi pišemo pesme, nekad neko samo donese stvar, nekad one nastanu u samom studiju, a ponekad neko predloži nešto pa svi nadograđujemo. Uglavnom, sve su to autobiografske pesme i svaka nosi lični element nekoga od nas.

 

Demo prošlost

- Za tri i po godine koliko postojimo svirali smo u svim klubovima u Beogradu, često nastupali po Srbiji, a učestvovali smo i u svim takmičenjima demo bendova. Prošli smo sve one demo-svirke u Domu omladine i klubu "Holidej". Na ovogodišnjem "Demo masters turniru" bili smo drugi, a sad smo pobedili na Zaječarskoj gitarijadi.

 

Zaječarska gitarijada

- Bilo je odlično. Svirali smo naše pesme - "Tonovi", "Rekvijum" i "Bermude". Ozvučenje je bilo odlično tako da su svi demo bendovi zvučali mnogo bolje nego na klupskim svirkama. Mislili smo da će za naš uspeh biti kontraproduktivno to što je Bogdan skočio u publiku i zamalo dobio batine od obezbeđenja. Ali nije bilo problema. Inače, kao frontmen benda, Bogdan je veoma harizmatičan lik. Pobeda na Gitarijadi donela nam je snimanje i izdavanje albuma, ali još ništa ne znamo, čak ni ko je izdavač. A pesme su već spremne - imamo ih i za dva albuma.

 

Beogradska alternativna scena

- Mediji uglavnom forsiraju muzičke žanrove koji se udaljavaju od pravog roka. Gitarski bendovi postoje, ali nisu dovoljno zastupljeni u medijima ili se oni sami ne "cimaju" dovoljno. Alternativna scena se u poslednje vreme malo udružuje, ali još uvek u potpunoj ilegali.

 

Najava

- Sviraćemo na grupnoj svirci demo bendova u subotu, 17. septembra, u malom klubu Studentskog kulturnog centra. Pored "Broken strings", nastupiće i bendovi "Lakavana", "Piaf" i "Blek klaud".

 

 

pivopije.gif

jao,ala serete icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...