Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego...wroom... aj ti meno lepo na pp sta sve da ti odgovorim, gubim se ovde :) ili na msn ako imas, sto bi mnogo pojednostavilo stvari :)

 

Ne kapiram...zasto na pp i zasto tebi? :confused: pitam Stringse, mislim ok ako se ti sa njima tako dobro druzis pa sve znas...pitali smo na prethodnoj strani pa odgovori slobodno na pp ili ovde...

Ali ako mislis zbog spamovanja ili vec...pa ti i Moni Zvoncica ste pola teme rezervisale za sebe...mislim ok. sviraju Samostalni referenti...super...ajd sad da svi pisemo sto i vi....Ugusismo temu. Izgleda da samo mi postavljamo pitanja vezano za bend.

Ovo je ipak njihova tema. :rockdevil:

E a bacicu ti na pp zasto ne mogu da ti dam svoju My space stranicu :zeleni: Napravicu new.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je "Bogdan" rec koju ste trazili, a ne "bend"... :razz:;);)

Elem, idemo na Referente! :pivopije:

Sindom ritam gitariste. Ma alo, obozavamo i tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jbg.Bogdan je ipak pevac...navikni se nato.Volimo vasu mjuzu najvise na svetu!!! I kad dodjem ovde zanima me vise vasa mjuza od vasih fankinja.

 

ljudi ne ljutite se na nas!!!

 

Ok.Moni Zvoncice...spamuj...svi znamo koliko ti to znaci... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wroom: mislila sam pp da bi mi tacno napisao sta te zanima. rekla sam meni da saljes jer vidim da ti niko ne odgovara vec dugo pa reko' da pomognem. ali eto, ne moras. i nisam myspace nego msn trazila, mnogo je lakse za objasnjavanje.

 

mislim da nikad necu uspeti da dostignem ovaj offtopic... ikada

:) :) :)

 

Mislim da je "Bogdan" rec koju ste trazili, a ne "bend"

to djole zmajE...! :)

 

Jbg.Bogdan je ipak pevac...navikni se nato

a ovo nema nikakvog smisla ;)

 

 

 

a sto se tice referenata :) :) :) jako jako zelim da idem, ali ipak moram da proverim kad mi je ispit iz istorije umetnosti, od toga mi zavisi... da moni ne zavisi od mene i nas, nego od toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wroom: mislila sam pp da bi mi tacno napisao sta te zanima. rekla sam meni da saljes jer vidim da ti niko ne odgovara vec dugo pa reko' da pomognem. ali eto, ne moras. i nisam myspace nego msn trazila, mnogo je lakse za objasnjavanje.

:) :) :)

to djole zmajE...! :)

a ovo nema nikakvog smisla ;)

a sto se tice referenata :) :) :) jako jako zelim da idem, ali ipak moram da proverim kad mi je ispit iz istorije umetnosti, od toga mi zavisi... da moni ne zavisi od mene i nas, nego od toga :)

 

Ej, ljudi ne budite hejteri!Ma nismo mislili nista lose. ok.Bibili, tebi cu na pp poslati pitanja, posto mi Stringsi ne odgovaraju...hvala ti, bas si :rolleyes: .

Ok.ti se druzis sa njima, pa ti to nema nikakvog smisla, ali jbg.kada se pomene taj bend ili svirka, Bogdan nama prvi padne na pamet. Znamo da svi sve rade...i mi imamo bendove i znamo sve...ali jebi ga ko ti drzi svu paznju na svici? Normalno je da to bude pevac...tako je i na svirci RHCP ili vec...barem mi tako mislimo. sorry...Ne budite hejteri...sta cu kad mi je zabavno...(i mojim drugaricama, mada i Djole ima fana-zna to on...) :pivopije:

 

PS. Umesto onog palvog smajlija nek bude sweet.Sorry, greska

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi ljudi skapirali ovo kao dobru zajebanciju, sve bi bilo mnogo normalnije.

 

"Sindrom ritam gitariste" !!!!!!! :D Veruj mi, nisam ja samo ritam gitara...buahahahahahahaha :mrgreen::) ...ostali clanovi benda ce ti objasniti ovo, Bogdane imas tu cast!!!!! (interna fora, ciji sam ja predmet zajebavanja vec nekoliko godina... :bigblue: )

 

@ Wroom - izgleda da nisam ukapirao pitanja, tj. da su nama postavljena. Jbg, sorry, ajd' opet. Sorry. :mrgreen:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi ljudi skapirali ovo kao dobru zajebanciju, sve bi bilo mnogo normalnije.

 

"

@ Wroom - izgleda da nisam ukapirao pitanja, tj. da su nama postavljena. Jbg, sorry, ajd' opet. Sorry. :mrgreen:

 

:pivopije:

 

E, pitanja su na prethodnoj strani ili vec...Necu da te umaram...

 

A bibili...jel'sam ugasio zbog ovog Djoletovog fuuuuuuna? Sta cu kad su devojke odlepile...Zna to Djole, ali izgleda nece da vara devojku...majku mu njegovu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAMOSTALNI REFERENTI SU U PETAK NA DEMIJI!!!!!!!!!!!!!

I SKA VECE!!!!!!

IRA?

BIBI?

 

DEA I JA IDEMO :veseli:

 

U petak kao 26.01.?

 

Ide mi se... :frown: ...

 

Ali imam dva zajebana ispita prve nedelje februra :frown:

sto je jako blizu... :frown: ...

i sve blize i blize... :frown: ...

 

... e sad sam se smorila :frown: ...

Mozda odem ako se smorim totalno od ucenja, ali nista nije sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pitanja>

Kad ce svirka? Kad ce album?

Gde se nalazi onaj grafit Broken Strings? Jel na NBGD?

kad cemo kolektivno iz fun kluba da vam banemo na probu? bolje sad dok nas ima manje.

 

 

Svirka u februaru, najverovatnije. Bice blagovremeno javljeno.

Na drugo pitanje odbijam da odgovorim...:smajli koji dobija grceve u licu i pocinje da se trese:...

Grafit je bio ziv jedno godinu dana na zidu tacno prekoputa DADOV-a.

Ne znam, dogovoricemo se, ne zavisi samo od mene...smislicemo nesto...

 

Na prosloj slici, ono je duks a ne majica, i nazalost ima ih samo 6. Planiramo da radimo jos tih merchandise gluposti, ali ooooooooooooooootom potom...

 

Btw ODAKLE VAM TE JEBENE SLIKE... :confused::confused::confused::):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Boze... Gde bas nadje ovu sexy sliku. Nazalost, Djole i ja vise ne razmenjujemo neznosti, ali to ne znaci da necu da ga branim ovog puta. Dragi Wroom, mislim da previse napadas naseg dragog Stringera, ipak je on srce benda, tzv. GLODUR Broken Stringsa!

Dragi Stringeru, ne dozvoli da te ovakve poruke poremete, ti moras ostati jak,kakav si oduvek i bio! I neka si odgovorio na sva pitanja, pa ko drugi zna sve odgovore, ako to nisi ti?

 

A sto se tice Referenata, pa sto zbog njihovog KLAVIJATURISTE, sto zbog mesanja u temu Broken Strings koja ovde treba da bude prioritet, odbijam da bilo sta komentarisem na to. Mada,s obzirom da se kod nas trenutno toliko toga --desava--, da to nije normalno, sve razumem... :da::D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko postova budzite gubim se skroz. :)

 

Evo da i ja stavim jednu fotkicu. Obratite paznju na Stringerovu majicu.

 

IPB Image

 

Bas me zanima da li mogu od ove slike da napravim nesto da valja :lol:

... mislim kao potencijalnu ideju za majcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...