Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR

Recommended Posts

I ja sam video NM.... :da:

 

bilo je neverovatno....za svaku pohvalu...mada,mnogo smesnih likova,najjaca je bila ona likinja je igrala uz weltanshauung,al stomak joj je :confused::rolleyes::confused:

 

 

i onaj urosh,sto je dosao sa svim onim metkovima,ko na bojno polje :) :) :)

 

hhahaa...urosh & co. trve bljakera....uvek ih vidim kada cekam 31....:) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je neverovatno....za svaku pohvalu...mada,mnogo smesnih likova,najjaca je bila ona likinja je igrala uz weltanshauung,al stomak joj je :confused::rolleyes::confused:

i onaj urosh,sto je dosao sa svim onim metkovima,ko na bojno polje :) :) :)

 

hhahaa...urosh & co. trve bljakera....uvek ih vidim kada cekam 31....:) :) :) :)

Ne, najjače su bile dvije ribe koje su došle u fensi štiklicama, a jedna od njih u tome nije umjela ni da ide. :) Ili, jedan lik koji je došao u nekakav mantil, sav opasan nečim, a ja se kuvala u ono malo robe što je bilo na meni. :)

OK, Filipe, sad ćemo da se pohvalimo da smo mi vidjeli dva vrhunska benda - Evergrey i Kamelot. :pivopije: Mislim, ono da smo zajedno išli... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, najjače su bile dvije ribe koje su došle u fensi štiklicama, a jedna od njih u tome nije umjela ni da ide. :) Ili, jedan lik koji je došao u nekakav mantil, sav opasan nečim, a ja se kuvala u ono malo robe što je bilo na meni. :)

OK, Filipe, sad ćemo da se pohvalimo da smo mi vidjeli dva vrhunska benda - Evergrey i Kamelot. :pivopije: Mislim, ono da smo zajedno išli... ;)

 

 

to je cuveni Urossa opnim njegovim zlim drugom sto se mrstio na sve okolo,onaj u mantilu :)

 

a bila je i jedna likinja,koja je imala neke CIZMETINE sa bodljama,neko prstenje,znaci izgledala je toliko OMG<da sam prisao i pogledao svo to prstenje,jbt,da nekog zagrli proburazila bi ga 56 puta.:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert najvećeg benda na svetu 14.3. 2007. na Sajmu vredi kao hiljadu Evergrey-eva, Kamelot-a i Nokturnal Mortum-a... Što ne znači da su oni loši. :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Kakve veze mojih 14 godina ima s ovim sto sam rekla?

 

Ima veze, jer ti dotična zavidi što slušaš metal sa 14 godina, a ona ga ne sluša ni u svojim godinama. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da krenemo:

Metallica;

Paul Di Anno (nije veliki BEND, ali svakako veliki pevač);

Slayer;

King Diamond;

Uriah Heep (poslednjih pola sata kroz kapiju stadiona, ali sam bio od bine udaljen kao da sam bio malo preko sredine);

Blind Guardian (ostvarenje sna!!!);

Tankard (genijalan cert u maloj sali SKC-a);

Iron Maiden (takođe ostvarenje sna, nadam se da će biti popravnog i da će duže trajati);

Kamelot (koncert koji je premašio moja očekivanja - bilo je neverovatno!!!)

 

To je otprilike to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...SKC je predivno mesto i to stoji, ali akustika je zaista ocajna...mogu ljudi da se vade da je dobar zvuk, ali skoro nijedan koncert u SKCu kome sam ja prisustvovao nije imao ono, bas dobar zvuk...mozda samo Guaridani i King...

Pogon Doma Omladine, je po meni super mesto, ali je Kapacitet malo veci problem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...