Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa sta ocekujete od coveka kome je svrha zivota sex?!?

 

pa dobro, ali muzika mu je u zivotu donijela najbolji sex! valjda je red da se posveti malo i muzici...

 

a i s toliko godina red je da se bar malo smiri... zarad fanova zeljnih dobre pjesme. :roll:

 

Taj da se smiri?Ne verujem...ali ako objave dobar album (sto je sada vec u domenu naucne fantastike),zabole me da li ce jebati i dalje.Njegov problem,nek jebe dok moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Motley Crue je trenutno zvanicno u originalnoj postavi i daj boze da tako i ostane. A hajde da vas cujemo koje su vam omiljene pesme?

Sad kad je tema zazivela red ja i da se nesto prodiskutuje.

 

Meni je omiljeni i po mom misljenju najkompletniji album Dr. FeelGood a pesme- istoimena, Kickstart My Heart, Girls Girls Girls, Too Young to Fall i Love (moj omiljeni spot pritom), Dancin` on Glass, Without You, Smokin` in a Boys Room, You`re All I Need i jako volim Glitter remix sa hitova ( :oops: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, jeste im to najjaci album... s tim da sam ja gledala spot samo za kickstart.

 

ali nisu losi ni too fast for love ni shout at the devil... volim te stare stvari...

 

ovo novo mi je previse 'moderno'. vidi se da su izlapili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omiljeni album "Dr.Feelgood"...a pesme:Dr.Feelgood,Rattlesnake Shake,Kickstart my heart,Sticky sweat,Girls girls girls,Wild side,Bastard,Shout at the devil,Five years dead,Keep your eye on the money...ma sve do "Dr.feelgood",posle je svaki album smece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno mi je doneo ortak ovaj zadnji video "Lewd Crued & Tatooed", to je valjda oko 2 godine staro, ta "reunion" turneja? Ne znam da li je to nova vest za sve vas, niko nije pomenuo da je gledao.

Bilo mi je istovremeno smesno, simpaticno, drago i tuzno.

Sve je kao da je 1988 godina, bina, svirka, cak i raja. Jedino su oni matoriji. Vince krije podvaljak iza bradice a Sixx kao da dana nije ostario. (sto bi se moglo reci i za Mars-a, ali on je uvek bio star, tako da dalje ne moze da ostari biggrin.gifsmile.gif )

Cuo sam pre toga da im je turneja bila dobro posecena (sa obzirom koja je godina i da su polu-zaboravljeni) sto kao da je iznenadilo cak i njih same.

Odsvirali su i ponesto novo, ali to bolje da nisu ni odsvirali, pesme su kao abortusi losijih pesama iz ranog perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledala... nemam bas vremena za gledanje tih stvari uopste...

 

pricao mi drug iz seattlea da ih je gledao kad su bili predgrupa megadethu... i da su bili bolji od megadetha (to je rekao da bi mene iznervirao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlicno svira riba, drzi ih sve...Oni nisu specijalno dobri muzikanti, pa kako ih je Tommy Lee "nosio" tako i ona. Cak je i vrlo ocigledno bubanj gurnut napred na live snimku. Ima taj jednostavan efektan nacin sviranja, strasno me podsetila na Matt Sorum-a stilski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,reunion nije,u svakom slucaju.Ali kako riba svira,mogla bi zameniti Tommy-a. biggrin.gifa:

 

no way... bas kao sto kaze dushan, oni nisu neki dobri muzikanti, ali ribe dolaze da vise tommyija i ekipu...

ko jebe bubnjeve...

po tome, mogu i ja da mijenjam tommyija. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da si to napisao, posto sam upravo dosla na temu da bih to rekla

biggrin.gif

Sto se mene tice nek uzivaju na turnejama, ali da im se nije desilo da snime jos jedan album kao sto je New Tattoo.

Nisam ga preslusao, ali ako je suditi po one dve pesme (valjda dve?) koje se pojavljuju na doticnom videu, ni ne zelim da ga cujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...