Jump to content

Metal za pocetnike


Glavx

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislite da ste pametniji (moj tuki malo) , zato sto vas ima vise , ali kad budete shvaili da niste , tada ce biti kasno (i po vas i po ostatak sveta) , ali bas me zabole za vas ovde na forumu , kad znam da postoje ljudi (i u BGD-u i u svetu) koji razmisljaju na normalan nacin ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislite da ste pametniji (moj tuki malo) , zato sto vas ima vise , ali kad budete shvaili da niste , tada ce biti kasno (i po vas i po ostatak sveta) , ali bas me zabole za vas ovde na forumu , kad znam da postoje ljudi (i u BGD-u i u svetu) koji razmisljaju na normalan nacin ...

Znaci potpuno suprotno tvom nacinu razmisljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate , tek sad provaljujem koliko je debila iz Subotice , a ja tamo treba da idem na exkurizju , strasno ...

 

Ajde kada budes dosao u Suboticu,da se nadjemo negde pa da popricamo.

Pa da vidimo ko je debil.Nemislim da se bijemo ili tako nesto,nego jednostavno da popricamo pa da vidimo ciji su stavovi debilni.

Ako svi kazu za tebe da si debil,onda je u tebi problem a ne u nama ostalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije isto.Ako o nekoj personi velika vecina ljudi misli da je kreten,onda ne moze biti problem u toj velikoj vecini,posto je nemoguce da svi grese,vec je problem u toj jedinki koja misli da je popila svu pamet sveta a zapravo je budala koja lupeta gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

deep dark sin je napisao:

JA sam pre NIGHTWISH-a slusao densere!!!!Koji je tek to preokret!!!

definitivno je nightwish za pocetnike

 

Da ,to sam primetio da Nightwish dosta pozitivno utice na ljude koji ne podnose na metal.Naime imam ortaka koji slusa dens ,house i slicno ali mu se mnogo svidja Nightwish.Moracu da ga navucem na metal he,he,he. :twisted::twisted::twisted:

 

Ja sam poceo sa Manowar-om i to sa pesmom "The Crown And The Ring"

Izvanredna pesma,kako sam se samo bio navukao na nju i onda na ceo ablum Manowar-a i posle Maideni i onda je sve bilo vec odredjeno sta ce se slusati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...