Jump to content

Metal za pocetnike


Glavx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shta znam....ja najvise slusam rock...ali u svakom slucaju volim i power,ne obazirem se mnogo na textove,jer nikad nisam volela epsku fantastiku,ali i dalje mi power bas odgovara,zbog harmonije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise rocker nego metalac pa volim power...a tvoje idiotske teme i

post-ove vise necu citati, posto te smatram najglupljim i najdebilnijim clanom ovog community-a...kakve si samo gluposti lupao na topicu Metallica vs Slipknot...to je da covek ne poveruje...

Ustvari,kada bolje razmislim,i dalje cu odgovarati na tvoje post-ove,posto te neko treba spustiti na zemlju...ne zbog nekih tvojih pametnih i originalnih stavova (posto ih nemas,previse si glup za tako nesto),nego da ne bi kvario ugled drugim metalcima i postovaocima zestokog zvuka.

Veruj mi na rec,mnogi dele moje misljenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam shvatio da od ovog foruma nema nista , i da su poceli da dolaze debili kao ti , ali u zadnje vreme sa ovom komercijalizacijom je to stvarno preterano ... Najgotivniji likovi su prestali da dolaze na ovaj forum , ako te zanima ko je to , idi medju clanove i naci ces dosta ljudi sa titulom Master of Metal , za koje nikad nisi ni cuo ... Odma sam znao da svi koji slusaju Just Metal su debili , odma im spomenes New-Wawe ili Punk i pocinju da se bune ... A sto se tice Rocka , imam ortake koji znaju vise o Rocku nego sto ti znas o svojim gacama ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A otkud ti molim te znas koliko ja znam o rock n'roll-u?Za tvoje drugare nisam nista rekao,ali sam rekao da ti nemas pojma i stojim iza tih reci.

Ti si jedan od najvecih debila sa kojima sam kontaktirao tokom svog zivota (mislim da sam to vec rekao mnogo puta,ali cu jos jednom ponoviti:

TI SI DEBIL!!!).I sa ovim post-om si dokazao moju tvrdnju:opet lupetas gluposti.Nepoveznani i haoticni stavovi!I jos nesto:ja o svojim gacama znam vise nego sto svi sa YU metal net-a znaju o zestokoj muzici!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ja sam napaljini lik i mnogo volim Metallicu , Iron Maiden mi je sra-nje , ali je Metallica zakon , u isto vreme mnogo smrdim jer imam samo jednu Metallica majcu iz koje ne izlazim , a takodje sam i Satanista , ali i veliki nacionalista" - ovo citiram vas ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...