Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okacicu slike za koji dan kada ih skinem na komp. Moje su bolje i lepse od Zee-jevih. Imam svakog clana sa tangama, Maxa sa mlekom i tako...publiku i naravno seksi boja u transu! mhihi.gif

Lako je tebi da se hvališ. Ti si bila u prvom redu i nisi dobila batina ko ja. Bilja nije htela da me brani i da mi sačuva mesta u prvom redu. Lako je onda da se hvališ da su ti bolje fotke. icon_mad.gifmad.gificon_evil.gif

 

BTW. a koliko mi se čini, mada nisam 100% siguran da sam provalio šta je, imaš i bolji aparat...

 

Svejedno, očekujem slike, a ti ako hoćeš ove (ali u orginalnom izdanju, znaš gde trebaš da dođeš).

 

poz'

V!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okacicu slike za koji dan kada ih skinem na komp. Moje su bolje i lepse od Zee-jevih. Imam svakog clana sa tangama, Maxa sa mlekom i tako...publiku i naravno seksi boja u transu!

 

jooooooj...dunja, ajde leba ti poshalji prvo meni na mail samo tu jednu da se vidim....(da vidim na shta lichim kad se gubim) pa je onda postuj.......(hehe - postuj ali i poštuj, pa ti vidi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooooooj...dunja, ajde leba ti poshalji prvo meni na mail samo tu jednu da se vidim....(da vidim na shta lichim kad se gubim) pa je onda postuj.......(hehe - postuj ali i poštuj, pa ti vidi)

no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

 

Ja sam zlo! mrred.gif

(Tako mi i Bibi kaze)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je tebi da se hvališ. Ti si bila u prvom redu i nisi dobila batina ko ja. Bilja nije htela da me brani i da mi sačuva mesta u prvom redu. Lako je onda da se hvališ da su ti bolje fotke. icon_mad.gifmad.gificon_evil.gif

 

BTW. a koliko mi se čini, mada nisam 100% siguran da sam provalio šta je, imaš i bolji aparat...

 

Svejedno, očekujem slike, a ti ako hoćeš ove (ali u orginalnom izdanju, znaš gde trebaš da dođeš).

 

poz'

V!

Mislis da je meni bilo lako?! no.gif

Ja sam pocela da se guram jos dok su maideni svirali, dobila sam martinku u glavu, lakat u vrat... samo da bih stajala tamo gde jesam!!!

 

Fotoaparat nije moj!

 

Naravno da hocu slike, dogovoricemo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe, e qmo, mozhe jedna molba samo (da se ne ljutish) promeni avatar... retjitju ti i zashto (samo ne ovde je li icon_smile.gif )

 

veruj mi imam veoma dobar razlog zashto icon_smile.gif

 

inache, kao shto reche dea ne se*i icon_smile.gif hehhehe

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe, e qmo, mozhe jedna molba samo (da se ne ljutish) promeni avatar... retjitju ti i zashto (samo ne ovde je li icon_smile.gif )

 

veruj mi imam veoma dobar razlog zashto icon_smile.gif

 

inache, kao shto reche dea ne se*i icon_smile.gif hehhehe

 

pivopije.gif

Brate, i ja sam izvalila i pala sam u komu! Koje su sanse za ovako nesto?! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to mleko bilo jako dobar potez.Marko voli da se pokazuje,tako da ovo odgovara prvobitnoj nameri.... icon_da.gificon_da.gif Marko i pozerisanje,idu zajedno.... icon_mrgreen.gificon_razz.gif

 

 

 

Jako originalno,nema sta icon_wink.gificon_wink.gif

Pa dobro, ondaK tju ja da nazovem Imlek i poshaljem im sliku.. heheh, na kraju ide Imlekovo izdanje sa Maxovom slikom.. Ja cu onda redovno da kupujem.... icon_smile.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar
Pa dobro, ondaK tju ja da nazovem Imlek i poshaljem im sliku.. heheh, na kraju ide Imlekovo izdanje sa Maxovom slikom.. Ja cu onda redovno da kupujem.... icon_smile.gificon_biggrin.gif

ono u fazonu missing i njegova slika icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga Max...

 

@Tinea-Ne treba sebe da krivish shto si mi rekla za mleko vetj treba da se ubijesh...mala shala...ma opushteno,mnogo sam stvari ja nauchio na sopstvenim greshkama kao npr da nikada ne treba stojish ispred mikrofona dok ga skidash sa stalka....umalo ostadoh bez zuba... icon_redface.gif

 

@jackie-Znash da se jezhim kada me neko zove Marko violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...