Jump to content

Ispovest


Pharmaceut

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I kad ce ta svirkica??

 

Bas mi se svidjaju one vase pesmice,jedva cekam da ih cujem uzivo.

 

Jedina zamerka mi je bubanj,malo iskace iz ritma,zar ne?у

Добро питање,свирамо у петак 15.4. у филозофу на демо мастерс турниру,немам појма ни који по реду,ни са ким свирамо ph34r.gif Ма биће добро...овај,ЗЛО icon_rockdevil.gif А онај снимак је урађен за 15 минута,чисто да имамо нешто,кад урадимо неки озбиљнији снимак то ће бити оно право...и драго ми је што ти се свиђамо,кажу да уживо звучимо још боље(''то је каратктеристика већине добрих метал бендова'' - Зоки змај)...уосталом чућеш musik20.gif

 

 

 

ДАКЛЕ 15.4. - клуб Филозоф - почетак у 21 час

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, zbog komplikacija sinoć, i nepredviđenih događaja, više sile (Boga,ili......) ne uspeh da dođem na svirku...Baš mi je žao zbog toga, ali takav je život, doćiću nekom drugom prilikom.Nadam se da je bilo dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene po prvi put ovde bar da malo vidim kako ovo sve ide,sad za ovu svirku nadam se da se necu onako prepasti jebem ti, hiljadu din sam potrosio i nisma mogao da sabijem tremu,sad je valda nece biti toliko.sve u sve jedva cekam

 

 

 

 

 

valjda necu morati da odma idem posle na posao, prosli put sam morao oma da idem ph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifpivopije.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gificon_razz.gifph34r.gif

 

ph34r.gifph34r.gif sto mu camuga hahah dobra ova stvar cek i jedno vopi sad pivopije.gif

\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino. Konacno thrash svirka icon_rockdevil.gif .

Ok su vam ove pesme,svidjaju mi se i daj zajebite sa onim paintom(bez uvrede).

И ја мислим да је ''паинт''' потпуно не потребан али нема везе...вазна је свирка и супер што вам се свиђају песме pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

У плану је свирка 2.маја у скц-у али због неких проблма то је још увек под знаком питања...

На жалост од овога неће бити ништа icon_sad.gif За сада...али потрудићемо се да направимо свирку у току маја...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...