Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

odlichan izbor icon_da.gif , samo ga valjda karate necje sputavati icon_smile.gif !

 

nego Mladene jel ima svirke u subotu 18ig u SKCu ili nema? icon_confused.gif

Ima sigurno samo ce verovatno biti u gornjem klubu skc-a...

 

Ok je sve ispalo sa tekvondom i treniranjem. Juce smo imali prvu probu samo sa njim i bilo je super. Uostalom videces veceras icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zaboravih da kazem, prosli put ste me oborili sa nogu kada ste svirali The Call Of Ktulu... biggrin.gif Nisam verovala da cete toga da se setite... a stvarno bi bilo lepo da se ponovi icon_wink.gif

Hvala icon_mrgreen.gif

Instrumentale sviramo samo kad imamo dosta vremena pa ne verujem da cemo ga svirati danas. Vidimo se veceras... icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta je bre ovo!? shto je ova team na DRUGOJ strani!? biggrin.gif

pa Hatrred-ovci shta se deshava? Ocjete snimiti neki pristojniji demo pa da ga poshaljete na gitarijadu? Shta se deshava sa imenom benda? Jel imate neke ideje?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta je bre ovo!? shto je ova team na DRUGOJ strani!? biggrin.gif

pa Hatrred-ovci shta se deshava? Ocjete snimiti neki pristojniji demo pa da ga poshaljete na gitarijadu? Shta se deshava sa imenom benda? Jel imate neke ideje?

 

pivopije.gif

U nedelju ulazimo u studio da snimimo to za gitarijadu...cim bude nesto stavicu na nas sajt i obavesticu vas ovde na temi. Sta si odlucio za magnete?

 

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila na svirkci i bilo je ok. u stvari, bilo je super, cak sam zrtvovala to vece - umesto da se odmaram za matursko koje je bilo sledece veceri, ja sam dosla da vas cujem. e, otkud to da je filip svirao dzitru s vama? haha, pukla mu zica... mrred.gif

Hvala...steta sto je pukla zica posto je to malo spustilo atmosferu al jbg...desi se, pogresi covek... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Filip svira sa nama za stalno od sada icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsho, sorry ne stigoh na svirq... icon_redface.gif  icon_redface.gif  icon_redface.gif

Vidim da ste dobro prosli... pivopije.gif

Je l` idete dalje, u neko stoto po redu finale? icon_smile.gif

Bili smo 4ti od 4 icon_mrgreen.gif a ziri nije glasao...pola ovih sa novog beograda mislilo da je obicna svirka, posto nije u filozofu, i nije glasalo icon_smile.gificon_smile.gif

Usli smo u superfinale za autorske pesme... icon_da.gif

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj, pa zar ne znas da su pukli... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ja bih pobila sve koji vam nisu dali nijedan glas! icon_da.gif

Mozda je bolje ovako... icon_wink.gif

Finale demo masters tributa bi bilo samo metallica tribjut vece icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Imas od mene jedan CD cim zavrsimo demo disk... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj, pa zar ne znas da su pukli... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ja bih pobila sve koji vam nisu dali nijedan glas! icon_da.gif

Ma mislila da su bili dobri, po vasim reakcijama...

Nisam znala da niste prosli... Audj... ph34r.gif

 

Bili smo 4ti od 4  a ziri nije glasao...pola ovih sa novog beograda mislilo da je obicna svirka, posto nije u filozofu, i nije glasalo 

Usli smo u superfinale za autorske pesme...

 

icon_smile.gif E trebalo je bagru dovuci do glasacke kutije! icon_smile.gif

 

Pa doooobroooo... Pogresi covek... icon_smile.gif

Barem cete svirati autorske... Ionako previse svirate Metallicu u poslednje vreme. icon_smile.gif (Sad vec vidim Mladena koji kaze-pa nikad nije dosta svirati Metallicu... icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mislila da su bili dobri, po vasim reakcijama...

Nisam znala da niste prosli... Audj... ph34r.gif

 

 

 

icon_smile.gif E trebalo je bagru dovuci do glasacke kutije! icon_smile.gif

 

Pa doooobroooo... Pogresi covek... icon_smile.gif

Barem cete svirati autorske... Ionako previse svirate Metallicu u poslednje vreme. icon_smile.gif (Sad vec vidim Mladena koji kaze-pa nikad nije dosta svirati Metallicu... icon_smile.gif )

Nja... icon_razz.gificon_smile.gificon_smile.gificon_razz.gif

Da znas da nikad nije dosta... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju ulazimo u studio da snimimo to za gitarijadu...cim bude nesto stavicu na nas sajt i obavesticu vas ovde na temi. Sta si odlucio za magnete?

 

biggrin.gif

o pa kad snimite to onda nas obavezno obavestite, pa da oskidamo sa sajta icon_biggrin.gificon_da.gif . Ma nema veza za ovo tribute takmischenje, bolje se vi posvetite autorskom radu i delu takmichenja, verujem da cje te pobediti u superfinalu icon_da.gif . Za magnete, pa verovatno cju uzeti 1 symour duncan pasivni , pa da ga stavim na bridge zato shto aktivni ne moze da se splituje kao singl a to mi je jako vazno zbog clean-a.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mislila da su bili dobri, po vasim reakcijama...

Nisam znala da niste prosli... Audj... ph34r.gif

 

 

Pa bili su vise nego dobri icon_rockdevil.gif , samo sto se publika opredelila za osvajache wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifpukeface.gif !

 

Finale demo masters tributa bi bilo samo metallica tribjut vece

 

Indeed!!! E to bi stvarno bilo previse...

 

 

E 'vako, da ja pohvalim svirku, bilo je odlicno, zvuk je bio najbolji do sad i fala za WHIPLASH, bas ste napravili atmosferu za tu pesmu! Pa 'ajde da bude tako i na finalu autorskih bendova!

 

 

I da, zamalo da zaboravim, OCJEMO NOVE PESMEEEEEEEEEEEE, BRE!!!

Smaram, aj zdravo orangelistening.gif

 

 

EDIT Vidi, lebac mu poljubim, dvacet trecja strana! Svaka chas' bojz icon_rockdevil.gif

Edited by mortisha adams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bolje ovako... icon_wink.gif

Finale demo masters tributa bi bilo samo metallica tribjut vece icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Imas od mene jedan CD cim zavrsimo demo disk... pivopije.gif

Pa da... sad imate dodatni motiv da razvalite u superfinalu autorskih bendova icon_rockdevil.gif

A to za disk... drzim te za rec! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o pa kad snimite to onda nas obavezno obavestite, pa da oskidamo sa sajta icon_biggrin.gificon_da.gif . Ma nema veza za ovo tribute takmischenje, bolje se vi posvetite autorskom radu i delu takmichenja, verujem da cje te pobediti u superfinalu icon_da.gif . Za magnete, pa verovatno cju uzeti 1 symour duncan pasivni , pa da ga stavim na bridge zato shto aktivni ne moze da se splituje kao singl a to mi je jako vazno zbog clean-a.... pivopije.gif

I ja sam to planirao da uradim cim kupim novu gitaru icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E 'vako, da ja pohvalim svirku, bilo je odlicno, zvuk je bio najbolji do sad i fala za WHIPLASH, bas ste napravili atmosferu za tu pesmu! Pa 'ajde da bude tako i na finalu autorskih bendova!

 

 

I da, zamalo da zaboravim, OCJEMO NOVE PESMEEEEEEEEEEEE, BRE!!!

Smaram, aj zdravo orangelistening.gif

 

 

EDIT Vidi, lebac mu poljubim, dvacet trecja strana! Svaka chas' bojz icon_rockdevil.gif

Hvala tebi... icon_mrgreen.gif

 

Sto se tice novih pesama neke su vec u izradi ali smo zastali malo da snimimo demoe starih za gitarijadu. E da trebalo bi da napravimo ovih dana nasu prvu promo sliku icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif i to nam treba za gitarijadu

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da trebalo bi da napravimo ovih dana nasu prvu promo sliku icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif i to nam treba za gitarijadu

I onda ces to odma` da okacis u potpis i da se pozerishesh! icon_smile.gificon_razz.gificon_smile.gif

 

Kad sve zavrsite i snimite dacu ti ja jedan disk, pa da i meni narezes pesmice, da te ne eksploatisemo mnogo... icon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...