Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Mislis na Hatred majIce? icon_confused.gificon_biggrin.gifbiggreens.gif

Mogli biste da naterate i ove iz Underdeath-a da urade nesto slicno icon_da.gif

Cim bude nesto ozbiljnije javicu vam svima na ovoj temi a za sada mogu da vam dam logo (crno na belo) na disku, pa da sa belom majcom odete u copy centar da vam to urade. ispadne oko 100 din za dve majce. Neki su to vec radili i nose to na nasim svirkama.

 

BTW Johnson iz broken stringsa je nosio hatred majcu na gitarijadi pa ko je gledao video je kako to otprilike izgleda.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

xa xa xa! icon_smile.gif mladjo, ovaj izbuseni isti ti! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

e, rece mi onaj lik iz stormagedona da zna mesto gde rade jeftinu sito stampu, a moze i na crne majice! pa ako hoces, kad se i mi odlucimo da radimo majice, da radimo zajedno, mozda dodje manje para na vise primeraka... mada, ne radimo isto, osim ako majica ne bi bila HATRED & UNDERDEATH FAN! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif tako nesto bi kali yugi dobro doslo! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

xa xa xa! icon_smile.gif mladjo, ovaj izbuseni isti ti! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

e, rece mi onaj lik iz stormagedona da zna mesto gde rade jeftinu sito stampu, a moze i na crne majice! pa ako hoces, kad se i mi odlucimo da radimo majice, da radimo zajedno, mozda dodje manje para na vise primeraka... mada, ne radimo isto, osim ako majica ne bi bila HATRED & UNDERDEATH FAN! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif tako nesto bi kali yugi dobro doslo! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Pa ajde da vidimo za to tacno. To bi lepo bilo da moze na crno a da je jeftino kao na belom

 

Mi bi pravili samo hatred logo i to je to verovatno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi kad ne mozhesh! shta ti mislish,da mozhesh preko reda da dodjesh do kornishona i turshije? da li sam ja chekala za dzabe da jesen dodje?a ne,znak da je doshlo vreme turshijanja i pravljenja hajvara je kad prvi zhuti list dotakne asfalt...i tako ja pokushavam sve vreme da dodjem do tegle slatkog...go niki go! icon_rockdevil.gif

 

pozdrav za sve navijache i navijachice hejtrida!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi kad ne mozhesh! shta ti mislish,da mozhesh preko reda da dodjesh do kornishona i turshije? da li sam ja chekala za dzabe da jesen dodje?a ne,znak da je doshlo vreme turshijanja i pravljenja hajvara je kad prvi zhuti list dotakne asfalt...i tako ja pokushavam sve vreme da dodjem do tegle slatkog...go niki go! icon_rockdevil.gif

 

pozdrav za sve navijache i navijachice hejtrida!

za sve informacije posetite štand "Mortisha i male kućne čarolije" na sajmu zimnice i ručnih radova ili pišite na adresu [email protected] icon_mrgreen.gif

 

nego, jeli hatred sada definitivno slayer tribute? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve informacije posetite štand "Mortisha i male kućne čarolije" na sajmu zimnice i ručnih radova ili pišite na adresu [email protected]  icon_mrgreen.gif

 

e,posto nisam mogla da nadjem stand, jbg, moram ti ovako cestitati rodjendan icon_da.gif

 

pa, ljudino icon_cool.gif , kako je sa 18?

jaoj, sad idu zelje, ne znam sta bih ti pre pozelela...hm, hm, ajd ovako, posto si bila dobra u studiju biggrin.gif nadam se da ces otici na turneju sa messiah icon_uhoh.gif ...ostalo cu kada te budem videla

 

ALI NEMOJ DA ZABORAVIS NA TBTS icon_cry.gif

 

 

pozdrav od basiste musik19.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ode vam tema na dno....ccc.... no.gif

 

btw ja ne nameravam da prezimim bez hatred majice tako da hurry up plz icon_biggrin.gif

 

 

 

pivopije.gif

Pa moramo da sacekamo kraj ove godine da se zavrsi ovogodisnja demo turnejica pa cemo da pravimo majce na tu temu icon_mrgreen.gif

 

Ako ti se zuri navataj me na prvoj sledecoj svirci u beogradu pa cemo da se dogovorimo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...