Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Pod 1) molim te nemoj da me zovesh kashmir, nego djole. icon_wink.gif

Pod 2) ja se nisam skoro raspitao za godisnjicu vec se i sam secam kad su prosle godine osnovani i tacno se secam recenice koju je djiga izgovorio kada su ga perke i zoki zvali: Ma odsviracu jednu svirku i otici. I sami znate sta se desilo. laugh.gif

Vazi se Djole icon_wink.gif

Ma, sudbina je tu umesala prste... Nekad se pitam kako bi bend zvucao da su ostali Zoki i Broceta... ali ipak, ova postava sa Njustedom i Kirkom je prava Metallica, ups, htedoh reci Underdeath icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bice svirka za rodjendan benda, ali dan ranije i to u VRANJU (za one sto ne znaju 26.11. je svirka, Vranje, nisam siguran koji je prostor u pitanju)! icon_biggrin.gif bice to docek rodjendana, ili ako budemo svirali posle ponoci, i prava svirka za ulazak benda u drugu godinu postojanja! icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

ne mogu da verujem da sam editovao! wallbash.gificon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da dodam, otkazana je svirka u vranju, tako da nista od svirke za rodjendan benda... icon_cry.gif

 

EDIT: i jos nesto, rade se nove stravi tako da u skorijoj buducnosti ocekujte 2-3, nove pesme! icon_rockdevil.gif

 

OPET SAM EDITOVAO! wallbash.gif

 

SAD ZA KAZNU user posted image

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dakle, svirka 24.12. je potvrdjena u organizaciji nas icon_smile.gif salimo se mada i ne!!! dakle dodjite ... sviraju jos barok atp watchout paprichice underdeath rattlehead black cloud!!!

 

dodjite!!! pivopije.gif

Svaka cast za izbor bendova. Ne pamtim kada sam poslednji put slusala UD, ATP i RattleHead zajedno icon_biggrin.gif

Nego procitah na sajtu da svirate 30. 12. na Hitu 202-jke... bit ce to nazalost prva svirka koju cu da propustim jer putujem daleko, daleko... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, vidim ovo cudo opet radi! e nek mu je sa srecom! pozdrav svim meni dragim facama! pivopije.gif

 

i da najavim:

 

-24.12., Dom Omladine, velika sala, humanitarna svirka za Marka Teodorovica, decka kome je potreban novac za transplantaciju srca. Uz nas sviraju i ATP, RATTLEHEAD, PAPRICICE...

 

-30.12., velika sala SKC-a, HIT GODINE 202! koliko sam ja cuo svirka pocinje u 18h, a zavrsava u sitne sate! svira pun kurac bendova, vecih i manjih, poznatijih i nepoznatijih, uglavnom poznatih ( icon_smile.gif ). karte u pretprodaji u felixu, mordoru, i blagajni skc-a, i kostaju 300 dinara, a ako kupite sada, dok su jos u pretprodaji dobijate i poklon od 202-ke, koji ne znam sta je, ali pretpostavljam da je disk sa demo masters turnira 2 tribute bendova, ali nemojte da me drzite za rec!

 

pivopije.gif (uh, kako mi je nedostajao ovaj smajli)

 

PS: novi album BODOMA (ARE YOU DEAD YET?) je keva! bodomi su postali thrash-nu! (sa gay klavijaturama, ali to im se moze zanemariti) album je stvarno do jaja! preporucujem ga svima da ga preslusaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas smo bas pravili listu za predstojece svirke! bice mesano 24. (tri nase, a ostalo metallica), a 30. samo nase!

 

a, sto se tice pobodomljavanja islo je sledecim tokom: djiga to slusa vec sto godina, kosta slusa vec godinu i nesto, ja od skoro, a perke je dobio od mene neke spotove pa se i on pobodomio! iskreno ja ne volim one stare betmenske albume, ono sablje cuda, betoven, klavijature i ta sranja, ja slusam samo poslednja dva albuma, tj. poslednji najvise zato sto je to cist thrash/nu metal! nema veze sa onim starim, a jos su i textovi pucacki, vokal mu je pravi thrasherski, ala kreator, i to je po meni dobitna kombinacija samo kad bi se izbacile klavijature! icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, pazi ovako, nismo hteli da sviramo dream zbog onog PEOPLE ARE DYING... tuc muc, jel je to ipak humanitarna svirka, i jurimo da pomognemo decku da prezivi, a ne da pevamo o smrti i sranjima! i od ovih metallicinih pesama cemo da izvucemo najbezbolnije! a mozda i necemo! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste se vi poBodomili... prvo Pera, pa ti, pa cak vam i bivsi basista nosi majicu COB... uskoro ocekujem UD sa klavijaturama  icon_smile.gif (molim da se ovo ne uzima za ozbiljno  icon_wink.gif ) Nego, sta cete svirati 24-og? Autorske ili Metallicu?  icon_confused.gif

pivopije.gif

Tako treba. Bodomi su keva. Najjaci bend. I treba da ubace klavijature u bend. laugh.gif Salim se. Bolje je bez klavijatura, ali moze da padne neki sixpounder na nekoj svirci jel da?

 

PS. Naravno da cu doci i 24. i 30. Pogotovo 30-og. Moram da vidim underdeth u velikoj sali. I to uz riblju corbu i ostalu companiju.

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Naravno da cu doci i 24. i 30. Pogotovo 30-og. Moram da vidim underdeth u velikoj sali. I to uz riblju corbu i ostalu companiju.

E, a ja cu 30. da ih pratim preko satelita, naravno ako mi vremenski uslovi u Tunisu to dozvole! icon_smile.gif

Salu na stranu, vec se nerviram jer je to prva svirka koju cu da propustim... icon_mad.gificon_sad.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudovi, svaka vam cast! Ne secam se kada ste bolje svirali i ovo vam je sigurno bila jedna od najboljih svirki u zivotu! Raduje me sto to opet ide uzlaznom linijom. Znaci, ne verujem da ste od svih autorskih izabrali bas da svirate bas moju omiljenu. Jel to slucajno il' namerno? icon_smile.gificon_wink.gif

@Pera - sledeci put cu da ispisem drugu strofu VoS na celu, pa da je konacno naucis! icon_wink.gif

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudovi, svaka vam cast! Ne secam se kada ste bolje svirali i ovo vam je sigurno bila jedna od najboljih svirki u zivotu! Raduje me sto to opet ide uzlaznom linijom. Znaci, ne verujem da ste od svih autorskih izabrali bas da svirate bas moju omiljenu. Jel to slucajno il' namerno?  icon_smile.gif  icon_wink.gif

@Pera - sledeci put cu da ispisem drugu strofu VoS na celu, pa da je konacno naucis!  icon_wink.gif

pivopije.gif

Da znash da je tako..... no.gif

uvek je zaboravim icon_razz.gif

 

pozz

 

p.s. Kazi kako sam se pogubio aaaaa?ne znam gde mi je sve bila glava.....

zato sad ne osecam vrat.......

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...