Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

ima u ovoj novoj jedan deo pred i za vreme soloa, koji je peglanje najgore! cuces 12-og! pivopije.gif mada, pesme su nam skroz u mid-tempu, a ima i jedna koja je u izradi vec dugo dugo, a bice skroz peglanje, znaci cela brza! jedva cekam da se ona zavrsi! icon_rockdevil.gifwallbash.gifpivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dechki, jeb`o te, vi niste normalni kakvu atmosferu pravite! SVAKA CAST! Uvezbani ste maximalno! Bila je savrsena svirkica veceras! Toliko sam vas puta slusala do sada, ali mislim da je ovo definitivno bila jedna od vasih naaaaajboljih svirki! E, Pero, kako pevas, ma sve je bilo straaava!

 

`Till next time... icon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gifmusik20.giforangelistening.gificon_wink.gif

 

P.s:Gero, nemoj opet da se uobrazis... icon_smile.gif Jeste da je najvise klinkica vristalo za tobom... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, bogami, sve klinkice povristale kad me je perke najavio! ma skroz sam magnet za teen gothicarke! laugh.gif zezam se... pivopije.gif hvala, tvoje misljenje uvek cenim! icon_da.gifpivopije.gif vidimo se 12-og! icon_da.gif

 

icon_rockdevil.gif

 

svirka je bila bas extra veceras... uh...

Jao, Gero, nemoj tako icon_redface.gif ...Sad ce me devojcice gadjati trulim paradajzevima i sl. na ulici, kad me budu videle... icon_smile.gif

Elem, ne znam da li cu stici 12. zbog ispita wallbash.gif ...Jos ne znam kad je, a to mi je uslovni... icon_sad.gifno.gif Znas kako je... icon_cry.gif

Ja vam, u svakom slucaju, zelim puno srece! Stvarno se nadam da cete dati maximum(u to ne sumnjam) i, sto je jos vaznije, da ce publika koja bude tamo glasati za onoga za koga treba! orangelistening.gif

Sve najbolje! icon_wink.gificon_rockdevil.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, napravili ste nevidjenu atmosferu!!! orangelistening.gif

Bilo je extra, provod nikad jaci!! Ukocio mi se vrat koliko ste dobro przili! icon_biggrin.gif

 

@Djiga - Mojne da kakis, bilo je zesce, ako nisi zadovoljan, ima ko jeste!!

P.S. Krsino jedna, nemas ti pojma o bubnjevima!!!!

icon_razz.gifmhihi.giforangelistening.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na pohvalama cenim vasa misljenja!!!!Takodje mnogo znace!!!!

 

 

@ALEXIE - srecno na ispitu....polozices bre 100%!!!

 

@Jamz doofy....bla...bla - ne seri brate!!! icon_smile.gif !!!mislim jesi ti smeker ali nemoj javno brate!!!

 

SVAKO KOJE KUPIO PROMO DISK ZNAJTE DA JE TA SVIRKA UNDERDEATH-a BILA PRE 7meseci!!!!MALO SMO SE TADA RASPADALI!!!MOZEMO DA OPRAVDAMO PRVOM SLEDECOM SVIRKOM!!!!

UOSTALOM ONAJ KOJE BIO 07.10(ili ti juce)BICE MU SVE JASNO!!!!

 

HVALA LJUDI STO SE DRZITE UZ NAS!!!

 

 

pozz

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, shatro Gera najveci smeker!!! icon_smile.gif

 

Nego sta Pero, bili ste krs...more ima da opravdate to, pa jos pitas!! icon_biggrin.gif

 

pivopije.gifpivopije.gif

 

Nego ljudi, 12. svi ponovo u SKC, da cujete malo auotorske stvari...da ne kenjaju pojedinci "pa da, oni su svirali Metaliku, njih svako slusa, ocekivala se dobra atmosfera...". Dodjite, pa cujte pravi rad Underdeth-a!!!

 

no.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Koga ne bude bilo, bolje i da ne prica!! violent.gif

 

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, mene je stvarno blam sto se ovako kasno javljam, ali bila sam gotovo ceo dan na jebenom fucks-u icon_redface.gifwallbash.gif

Znaci, nemam reci... uskoro ce da se napravi tribute to Underdeath icon_smile.gificon_wink.gif

Nisam htela da vas mnogo hvalim na glavnoj temi da ne pocne neko da mi opet sere, ali ovde cu da kazem da ste bili JEBENO FANTASTICNI i da ste napravili nevidjenu atmosferu! Najozbiljnije mislim ono sto sam rekla Djigi, castim pivo sto ste onako otprasili Lepper Messiah-u! icon_rockdevil.gif

Inace sam kupila onaj disk i ne kapiram samo zasto je produkcija onako losa (jedino se Pera dobro cuje), ja sam bila to vece kad ste pobedili i secam se da je svirka bila odlicna! Svejedno, vredelo je kupiti disk bar zbog vase fotke icon_smile.gif

Samo napred, 12. stize maximalna podrska!!! pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma reci slobodno Kali, neka kenjaju sta im se prohte, ali momci su jebali kevu sinoc!! musik19.gifmusik19.gif

 

pivopije.gifpivopije.gif

 

Za Geru paket piva, o konzumira "malo" vise!!! mhihi.gif

 

Nema tu razloga za cudjenje, to ti je produkcija by Vlada Dzet! Jedno je sto cujes uzivo, a drugo na disku!! icon_da.gif

 

12. oktobra svi u prve redove!!!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma reci slobodno Kali, neka kenjaju sta im se prohte, ali momci su jebali kevu sinoc!!  musik19.gif  musik19.gif

 

pivopije.gifpivopije.gif

 

Za Geru paket piva, o konzumira "malo" vise!!! mhihi.gif

 

Nema tu razloga za cudjenje, to ti je produkcija by Vlada Dzet! Jedno je sto cujes uzivo, a drugo na disku!!  icon_da.gif

 

12. oktobra svi u prve redove!!!

 

icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

Ma za Geru pare za thrasherke posto mu se inace blizi rodjendan, a pivo neka mu kupe te silne obozavateljke mhihi.gif

Pa produkcija me cudi jer vecina bendova zvuci bolje od njih na snimku a pouzdano ZNAM da neki nisu uzivo dorasli Underdeath-u pa se zato nerviram! icon_mad.gif

12. oktobra sudnji dan, Underdeath osvaja SKC!!! icon_smile.gificon_rockdevil.gif

A ti bi GROME mogao da se javis da se upoznamo pivopije.gif

P.S Jbt, tek sad sam skontala da sam juce totalno iskulirala Kostu... icon_redface.gif ...nikako da mu zapamtim facu icon_smile.gif

pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, underdeath na snimcima zvuci losije nego sto vam se cini uzivo - atmosfera je jedno kvalitet svirke drugo - cinjenica je da su u to vreme zvucali mnogo, neuporedivo slabije nego sad. na disk je stavljen snimak koji su oni trazili, ali ako je potrebno evo svi sa 202-ke snosimo odgovornost/krivicu za to, ok mhihi.gifmhihi.gif

 

 

 

Edited by Radivoj Petrovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, underdeath na snimcima zvuci losije nego sto vam se cini uzivo - atmosfera je jedno kvalitet svirke drugo - cinjenica je da su u to vreme zvucali mnogo, neuporedivo slabije nego sad. na disk je stavljen snimak koji su oni trazili, ali ako je potrebno evo svi sa 202-ke snosimo odgovornost/krivicu za to, ok mhihi.gifmhihi.gif

E sad ovako!!!!

 

Ne mozes da kazes da je atmosfera jedno a kvalitet drugo!!!!Iz prostog razloga sto........Ok ja se slazem sa tim sto si rekao ali.......Ta svirka je bila davno(pre 7meseci)i tada se bend tek formirao!!!!sada zvuchi mnogo ozbiljnije i bolje!!!!Ocu da kazem da je atmosfera daleko manje upecatljivija nego sam zvuk!!!Ne mozes da kazes da su u poslednje vreme svirke koje smo imali bile dobre zbog atmosfere.....naravno da i to ima uticaja ali smo se definitivno poboljsali za to vreme!!!!Mrzi me da dalje pisem bole me ruke icon_smile.gificon_da.gificon_smile.gif

NIKO NIJE TRAZIO NIKAKVO SNOSENJE POSLEDICA!!!

 

A drugo nije to snimak koji smo trazili!!!mis mo trazili FINALE a ne SUPER FINALE!!!!

 

ali to je sto je........Mozda nas odvuce na dno sto se tice ljudi koji nas nisu slusali uopste!!!ali onaj ko nas je slusao u posednje vreme znace o cemu je rec!!!

 

 

Pozz icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO JE SNIMAK SA FINALA /SUPERFINALE JE BILO GORE - PUKLA VAM JE ZICA/

 

I NIKO NE KAZE DA JE STVAR ATMOSFERE, NISI DOBRO PROCITAO- VI SAD ZVUCITE SJAJNO U ODNOSU NA PRE, I TO NEUPOREDIVO BOLJE NEGO PRE. STA JE TU PROBLKEM - NEKO NE SME DA VAM KAZE DA STE SVE BOLJI icon_confused.gif MNOGO JE VECI PROBLEM ONIH KOJI KOMENTARISU A NE BAVE SE OVIM POSLOM.

IONAKO IMAMO GOMILU PROBLEMA, MALO PODRSKE NE BI BILO NA ODMET, NE TVOJE, NEGO RAZNIH KRITICARA

PROBLEM JE VAS LOS STAV , ZATO STO OVDE NIKOM NISTA NE VALJA, SRANJE SU SVIRKE, SRANJE OZVUCENJE, SRANJE *JET PRODUCKIJA*, KAKO VAS BRE NIJE SRAMOTA.

NECU VISE NISTA DA NAPISEM. DOSTA JE.

PS

I JESTE JET KRIV - STO TROSI VREME NA VAS. TA SUGAVA *JET PRODUKCIJA* JE ZA VAS URADILA DOVOLJNO - DOBILI STE SNIMANJE, TACNO JE DA JE POTROSIO VREME NA PRODUKCIJU VASIH STUDIJSKIH SNIMAKA - RECI MI SAMO STA TIM SNIMCIMA FALI.

Edited by Radivoj Petrovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO JE SNIMAK SA FINALA /SUPERFINALE JE BILO GORE - PUKLA VAM JE ZICA/

 

I NIKO NE KAZE DA JE STVAR ATMOSFERE - VI SAD ZVUCITE SJAJNO U ODNOSU NA PRE, PA STA - SVI NAPREDUJU

PROBLEM JE VAS LOS STAV - UVEK JE NEKO DRUGI KRIV

NISAM JA ZAUZEO LOS STAV NEGO SAM REKAO DA NIJE SVE U ATMOSFERI I DA SMO MI STVARNO NAPREDOVALI OD TE SVIRKE!!!! icon_confused.gif

 

A MENI JE PUKLA ZICA JEDNOM U ZIVOTU NA SVIRCI I TO JE BIO NISH!!!!Mi smo celo takmicenje prosli sa celim zicama!!!!

 

nemoj da se ljutis!!!!lepo sam rekao da nije niko trazio Snosenje posledica....

 

pivopije.gif

 

IDI PRI VRH NASE TEME I VIDECES DA SAM NAPISAO DA SMO SE MI RASPALI!!!!

 

niko nije rekao SRANJE JET ovo ono!!!mi veoma postujemo to sto 202ka radi za nas......zapravo bez njih(vas) mi bi bili kurac!!!samo sam rekao da mi je krivo sto neki ljudi koji nas nisu culu ce mozda kupiti cd i reci da smo sranje!!!mozda i jesmo nekima sranje to vec ostavljam drugima da komentarisu...

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja ne bih da se mesam, ali moram da kazem nesto! Sad ispade zbog snimka da je Underdeath nekad bio sasvim osrednji bend, a uopste nije tako! Dajte ljudi, pa ja pamtim svirku 28.1. na kojoj su me nacisto oduvali kao i superfinale! Pa ne bih valjda postala tek tako fan nekog prosecnog benda... icon_smile.gif kazem, i dalje mislim da je u pitanju produkcija, pogledajte koliko je samo vokal pomeren u odnosu na instrumente pa ce vam biti jasno... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas nije u redu, vi ste tada tako zvucali. pa sta sad, jebote pa to je normalno.

smeta mi covece sto ste tako arogantni - jet je za vas koliko je mogao i ti i tvoja ekipa to znate. jetu se jebe da li cete vi reci hvala ili ne, ali stvarno je glupo povladjivati svakome na forumu. sada je moderno pljuvati olgu i jeta i vi ste se tome precutno prikljucili - znas to je sranje. necu ovu pricu da sirim na ceo usrani forum, ali jebote vas ko da je sramota od 202/ke. jebote gde na svetu bi ti neko dao drzavni studio...

znas, idem da spavam, zaboravi ionako ne vredi.....

 

covece idi na nas sajt i videces koliko se zahvaljujemo sto nas vodite svuda!!!

 

MI NIKAD U ZIVOTU NISTA NISMO LOSE REKLI ZA OLGU I DZETA!!!kao sto rekoh bez 202jke smo nishta!!!!da nije bilo vas ljudi ne bi culi U od UNDERDEATH-a.....

 

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj, ljudi, koji vam je??? icon_confused.gif jet i olga su nesto najbolje sto se bendu UNDERDEATH u njegovom postojanju desilo! da nije njih, ovaj bend bi bio grupa gradjana, maloletnih i punoletnih, koji imaju probe u nekom budjavom studiju u pinosavi, i niko ziv ne bi znao da postojimo! ovako, dosta ljudi nas zna, dosta ljudi nas gotivi, i svega toga ne bi bilo bez njih dvoje, kojima sam zahvalan do neba, i ne samo ja, nego i svi mi u bendu, pa i svi bendovi u beogradu i srbiji! icon_da.gif ovo ozbiljno kazem! ne znam ikoga iz bilo kojeg benda, da je rekao ikad ista lose o 202-ci i o njima! ne zelim da se nama sudi zbog komentara izvesnog GROM-a, koji nije clan benda! to je covekovo misljenje, i neka pise sta on hoce, demokratija, sta me briga! vazno je da mi kao bend ne mislimo nista lose! sto se tice CD-a, svirka je realno raspad, ali sta im ja mogu kada su tada lose zvucali! sada smo tu kosta i ja, i sve je mnogo bolje! perke se popravio toliko da ja ne mogu da prepoznam ono sto cujem na CD-u! on je sada 70.000 puta bolji nego tu! djiga je odlican bubnjar, i njemu se ne moze nikad nista reci i zameriti! to sto on smatra za njegove greske je cista glupost, jer to obican slusalac ne moze da primeti, i samo on zna da je pogresio! cak i mi iz benda ne znamo da je ispao, a on se posle izbedaci! eh, djigo, djigo... extra si, i nemoj da se nerviras! pivopije.gif

 

RADIVOJE PETROVICU, evo jos jedno izvinjenje u ime benda za ispad GROM-a, koji nije clan, al' ajde! kad ga propustim kroz sake nece se ponoviti! zeljko mitrovic je gay, i sta mu ja mogu! ne voli ga ni GROM, verovatno! laugh.gif to sto perke stavlja svuda !!! je samo tik, nije dranje, ili napustavanje, isto kao sto i ja stavljam uzvik na kraju svake recenice! laugh.gif snimcima iz studija 13. nista ne fali, naprotiv, fantasticni su, i to ne kazem samo ja, nego i svi kojima sam pustio i koji su ga slusali, a ne samo culi! snimci su profi, i hvala dzetu zbog toga sto je ulozio svoje vreme i trud na produciranje! ja sam mu samo rekao da je vokal malo jaci, ali mi je on rekao da to tako treba, da je to i hteo, i ja mu verujem, jer je covek iskusan u poslu koji radi, i ja, kao laik, nemam prava da serem!

 

perke, nemoj toliko da se brecas zbog svega, nego pre nego sto ista napises, par puta procitaj post i lepo razmisli o tome sta je kritika, a sta je pohvala! i ne treba da se bacas na svaku kritiku, nego je saslusaj, prihvati ili odbaci, a ne napusavaj! ovo ti je prijateljski savet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...