Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

Ljudi zanima me nesto

nisam svirao duplu jedno 2 nedelje.

smarao sam se sa skolom, kupovao knjige, blabla sve sam radio a nisam svirao

i sad pre 2 dana sednem za bubanj i provalim da ne mogu 80bpm da drzim LOL

usrao sam se, shta se koji !@(#^ deshava

inache, prestao sam i bajk da vozim zbog tih silnih "obaveza" a ranije znam da mi je to dosta pomoglo

ajde neki savet ili bilo sta samo da pomogne da se vratim u formu

:pivopije:

ko pomogne dobije chokoladicu :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko pomogne dobije chokoladicu :mhihi:

 

Više vežbaj :D

 

Može bananica skroman sam po prirodi :P

 

E, ono što me oduševilo (sitnice, naravno), je da na držačima od centrala mogu da se izbace neki špicevi kroz gumu, šta li su, koji kontam da imaju poentu da bubanj ne mrda, jako moćna stvar pošto udaram kao sivonja :D

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi zanima me nesto

nisam svirao duplu jedno 2 nedelje.

smarao sam se sa skolom, kupovao knjige, blabla sve sam radio a nisam svirao

i sad pre 2 dana sednem za bubanj i provalim da ne mogu 80bpm da drzim LOL

usrao sam se, shta se koji !@(#^ deshava

inache, prestao sam i bajk da vozim zbog tih silnih "obaveza" a ranije znam da mi je to dosta pomoglo

ajde neki savet ili bilo sta samo da pomogne da se vratim u formu

:pivopije:

ko pomogne dobije chokoladicu :mhihi:

 

 

Prodaj duplu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi zanima me nesto

nisam svirao duplu jedno 2 nedelje.

smarao sam se sa skolom, kupovao knjige, blabla sve sam radio a nisam svirao

i sad pre 2 dana sednem za bubanj i provalim da ne mogu 80bpm da drzim LOL

usrao sam se, shta se koji !@(#^ deshava

inache, prestao sam i bajk da vozim zbog tih silnih "obaveza" a ranije znam da mi je to dosta pomoglo

ajde neki savet ili bilo sta samo da pomogne da se vratim u formu

:pivopije:

ko pomogne dobije chokoladicu :mhihi:

 

Nikada ne stavljaj skolu ispred bubnjeva,jer skolskim obavezama nikada kraja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Bebe :D

 

19092007184zb5.jpg

 

Smorio sam se kao konj kad sam skontao da mi je crash pukao na 2 mesta. 'bem ti lepinju, sad moram i to da pazarim. Ili ima smisla nositi to na "brusenje"? Oko cm je riknulo na oba mesta. Koliko gubi zvuka?

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorio sam se kao konj kad sam skontao da mi je crash pukao na 2 mesta. 'bem ti lepinju, sad moram i to da pazarim. Ili ima smisla nositi to na "brusenje"? Oko cm je riknulo na oba mesta. Koliko gubi zvuka?

 

U svakom slucaju pokusaj sa brusenjem pre nego sto je bacis. ;) Na zvuk svakako utice, ali s obzirom da su manje pukotine (i secenjem se gubi manji deo), razlika ne bi trebala da bude katastrofalna. Za vezbanje i za probe ces moci da je koristis bez problema. Mada, kad se cinela jednom "nacne", dalje pucanje je neizbezno.

Koje su to cinele inace? Ne mogu da skontam sa slike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupio sam duplu i leva papucica mi skripi kad je jako nagazim, a i levi feder je malo nakrivljen na levu str. pa mozda je i zbog toga, ili skripi dok je nova, dok se na razradi!?

 

Kako da to namestim ? Ili je to normalno, mnogo me nervira :mad: ....

 

Aj pomagaj te !

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupio sam duplu i leva papucica mi skripi kad je jako nagazim, a i levi feder je malo nakrivljen na levu str. pa mozda je i zbog toga, ili skripi dok je nova, dok se na razradi!?

 

Kako da to namestim ? Ili je to normalno, mnogo me nervira :mad: ....

 

Aj pomagaj te !

 

:pivopije:

 

 

Posle jeb.... nema kajanja. Tako je to, rekoh ti da uzmes Iron Cobru, jer Gibraltar nije firma koja je dorasla TAMA-i po tehnologiji i izradi pedale. Oni imaju ok stalke i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi uzimao nove plastike?

 

Iako znaš odgovor - nisam. :)

 

Neka to bude uvod za informativno pitanje, koliko će me izađe komplet 10.12.14+20? Barem okvirno.

 

Edit: Imam primedbu na administraciju, pojedini smajliji se ponašaju totalno atipično u odnosu na ono što bi trebalo da rade. :D

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle jeb.... nema kajanja. Tako je to, rekoh ti da uzmes Iron Cobru, jer Gibraltar nije firma koja je dorasla TAMA-i po tehnologiji i izradi pedale. Oni imaju ok stalke i sl...

 

Pedala je super, bas mi pristaje, nego me samo nervira ta sitnica !

 

Lik je danas seo da svira na njoj sa martinkama, kec, i 'fala bogu ostala je citava ! :mrgreen:

 

A Iron Cobru nisam uzeo jer nemam mogucnosti da dam toliki novac, a i pocetnik sam pa bi glupo bilo da sad uzmem neku naj,a nisam uvezban, ovako na ovoj polako vezbam i usavrsavam se, a valjda ce koristiti najmanje 5 godina ako je cuvam ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako znaš odgovor - nisam. :)

 

Neka to bude uvod za informativno pitanje, koliko će me izađe komplet 10.12.14+20? Barem okvirno.

 

Edit: Imam primedbu na administraciju, pojedini smajliji se ponašaju totalno atipično u odnosu na ono što bi trebalo da rade. :D

Zavisi sta hoces da uzmes.

 

Pedala je super, bas mi pristaje, nego me samo nervira ta sitnica !

 

Lik je danas seo da svira na njoj sa martinkama, kec, i 'fala bogu ostala je citava ! :mrgreen:

 

A Iron Cobru nisam uzeo jer nemam mogucnosti da dam toliki novac, a i pocetnik sam pa bi glupo bilo da sad uzmem neku naj,a nisam uvezban, ovako na ovoj polako vezbam i usavrsavam se, a valjda ce koristiti najmanje 5 godina ako je cuvam ! :rockdevil:

Trajace, ne boj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...