Jump to content

Domaća i ex-Yu scena


Recommended Posts

Ej, nazalost ne stavljamo linkove za download na blog od kako smo poceli s radom ali ti mogu dati kontakt za odlican blog koji vodi Schebo a rijec je o domacem metal download blogu koji ima odlicnu posjecenost, pa eto prilika svim bendovima iz Srbije i sire da se jos malo ispromoviraju (ako vec nisu) na http://metalium.blog.hr/

 

pozdrav :pivopije:

 

Ubjedljivo najbolja promocija na hrvatskom tlu!

Bendovi iz Hr i BiH su mahom tamo zastupljeni. Schebo postavlja sve zivo, dokle god je r'n'r i dokle god je sa ovih (ex-yu) prostora... A i jako je posjecen site.

Preporuka stvarno svim srbijanskim bendovima zeljnim promocije u Hrvatskoj i Bosni - to vam je pravo mjesto za to ;-)

 

 

Off topic:

Richpa sta si me sinoc trebao (MSN), nisam bio tu?? :?

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubjedljivo najbolja promocija na hrvatskom tlu!

Bendovi iz Hr i BiH su mahom tamo zastupljeni. Schebo postavlja sve zivo, dokle god je r'n'r i dokle god je sa ovih (ex-yu) prostora... A i jako je posjecen site.

Preporuka stvarno svim srbijanskim bendovima zeljnim promocije u Hrvatskoj i Bosni - to vam je pravo mjesto za to ;-)

 

 

Off topic:

Richpa sta si me sinoc trebao (MSN), nisam bio tu?? :?

kako da kontaktiramo nekoga od njih?

 

ili ja nisam video link contact? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. HR pa i BiH isto. Razlog tome je slaba povezanost izmedju scena, ekipa u Hr skoro pa i ne zna niti jedan metal bend iz Srbije, sto je zalosno. Isto vrijedi i za ekipu u BiH, barem ovdje u federaciji gdje su bendovi tipa Stonea i May Resulta jedino sto je slusano i to jako malo (i njih tek poneko zna, ko je ufuraniji u tome), tu jos da dodam i SB i Amon Din. Jad i bijeda, samo 4 benda koji su jedva eto slusani od strane par ljudi pored toliko kvalitetnih sastava, koje sam ja uspio upratit zadnjih par dana...

 

Ipak, stavi tamo, bice off blog izdanje kao i svaki bend sto nije iz Hr, a promocija je i vise nego uspjesna (ekipa tu masovno downloaduje stvari). A ja vam budem stavio na cmar-net i rock-planet forum temu benda ;-) :pivopije:

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozemo da napravimo neki SFRJ blog! :):):)

 

w7n8cm.jpg

 

NBOM blog je u neku ruku takve vrste. Kolega iz Zagreba, dvojica kolega iz Bosne i Nemanja iz Srbije. Sve u svemu jako dobro do sada pokrivamo domace i ex yu bendove sto recenzijama, sto biografijama i sl. Evo i dokaz tome...

 

http://nbom.bloger.hr/default.aspx?tag=hrv...%20yu%20bendovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dok ne zavrsimo album kompletno, poklanjamo svima ovaj nas dokumentarac.. trajanje je skoro 18 minuta i zauzima 190mb.. hvala marjanu na montazi! naravno, ostavite neki comment.. cheerz svima!

 

Downstroy - Making Of One Size Fits All (2009)

 

a9tmqx.jpg

 

http://rapidshare.com/files/204392817/Down..._All__2009_.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...