Jump to content

MMORPG


WoI

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Guest Cyber Mage

Ja sam igrao knigts online, Anarchy online, Guild wars ali bukvalno ne prevazidena igra je WoW, jedino je veliki problem mesecno placanje ali vredi, a ko nema para postoje piratski serveri na kojima se moze igrati iako su trenutno veoma ubagovani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

mislim da je knight online definitivno najbolji besplatan mmorpg...

grafika moze da prodje, bolja je od ostalih, a kazu i da je najmanje izbagovana...

a izbagovana je prilicno, engine joj je izbagovan sam po sebi...

 

nije los knight, mada shvatio sam da je glupo igrati te besplatne mmorpgove iz prostog razloga sto uvek imas neke likove koji placaju neke privilegije u tim besplatnim igrama, i protiv njih bukvalno nemozes da igras...tako da je to sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Knight

Dao mi ortak da probam "SilkRoad online"...Igra je zestoko SRANJE!!! icon_mrtav.gif

A dok mi je davao lik kaze:evo ti brate ovo ti je bolje of Guild Wars"

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gifbiggrin.gificon_smile.gificon_rolleyes.gif

Edited by Dark Knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem da je bas toliko sranje...

nemoze se naravno ocekivati da je bolja od guild warsa, pre svega jer je silk road besplatan...ja sam skino sa neta silkroads ali nije teo nesto da radi...

a prica se da je kao mozda najbolji free mmorpg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Knight

ne mogu da verujem da je bas toliko sranje...

Believe it icon_da.gif ...

 

ma salim se...ima igra i dobrih strana kao npr. grafika...nisam ni ocekivao da budeo kao WoW,Guild i E2...ali posle igranja ovih tri SR mi je tako delovao..bedno..nedoradjeno...a stalno mi se u toku igranja cini kako se programeri nisu uopste trudili...al dobro to je moj licni ukus ph34r.gif ...ima ljudi koji govore da je bolje i od WoW-a blink.gifblink.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja nesto kopah...

 

EVE obara rekorde po istovremenoj igranosti...

 

a i deluje mega-interesantno...besplatno se skida...a onda placa otvaranje i odrzavanje akaunta...

 

nisam jos igrao...tek je skinuo...

 

ej...26 000 ljudi na istoj mapi...(istom univerzumu)... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

ne mogu da verujem da je bas toliko sranje...

nemoze se naravno ocekivati da je bolja od guild warsa, pre svega jer je silk road besplatan...ja sam skino sa neta silkroads ali nije teo nesto da radi...

a prica se da je kao mozda najbolji free mmorpg...

 

Probaj odavde: http://joymaxfull.nefficient.com/joymax/SR...icial_v1.02.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ovako...gw je shit pazi SHIT za WoW...ne znam koliko vas je igralo na legalnim serverima...ni koliko vas je svelo Saphiriona na 32%, downed ragna, nef, ony, svi outdoor bossevi, i aq40 do twinsa...sve dok je neko u igraoni i gleda ostale kako igraju ne mozhe da zna ishta o ovoj igri i da sere kako je rat grind najzastupljeniji tu...mrzi me da qcam sad al WoW nemojte da poredite sa ostalim igrama sve su under power...wow je savrshenstvo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW je čista glupost, mogu da potpišem bilo kad.

Brat to delje svaki dan, gluplju igru nisam video u životu. Ideš i igraš neke glupe kvestove u fazonu "idi skupi 10 creva od medveda", pa onda se sat ipo skupljaju za instancu, pa tri sata instanca, pa onda opet malo glupih kvestova i tako do beskonačnosti.

Edited by voodoo_nbgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW je čista glupost, mogu da potpišem bilo kad.

Brat to delje svaki dan, gluplju igru nisam video u životu. Ideš i igraš neke glupe kvestove u fazonu "idi skupi 10 creva od medveda", pa onda se sat ipo skupljaju za instancu, pa tri sata instanca, pa onda opet malo glupih kvestova i tako do beskonačnosti.

U potpunosti se slažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW je čista glupost, mogu da potpišem bilo kad.

Brat to delje svaki dan, gluplju igru nisam video u životu. Ideš i igraš neke glupe kvestove u fazonu "idi skupi 10 creva od medveda", pa onda se sat ipo skupljaju za instancu, pa tri sata instanca, pa onda opet malo glupih kvestova i tako do beskonačnosti.

 

to je grind...to nije wow...raidovi su wow sve ostalo jeste besmisleno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...