Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E moj crni Laki... Ja tebe mnogo wub.gif

 

 

 

icon_wink.gif

 

 

 

 

 

 

Inace, JA MORAM DA SE UDAM STO PRE, tako da sada trazim muza...Sve sto trazim od njega jeste da moze da mi pomogne da premestam namestaj u stanu kada je to potrebno, da zna da kuva (posto to nekada mene mrzi da radim) kao i da zna da mi izmasira vrat kada me zaboli. Ja inace imam lep stan sa jos lepsom terasom u centru BGa (na Slaviji), frizider mi je redovno pun piva i raznih kolaca, a ormarici u kuhinji prepuni cokolade i raznog zestokog pica. Redovno mi u stan svracaju neke sexy cice a i ja sam dobra u krevetu - mogu da spavam satima! icon_wink.gif

Jedino sto u mojoj kuci ne sme da se pljuje po Moonspellu i In Cold Silence-u, ali bilo koji drugi oblik svadje je vise nego dobro dosao icon_twisted.gif

Pa, ko je zainteresovan, neka se javi icon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, JA MORAM DA SE UDAM STO PRE, tako da sada trazim muza...Sve sto trazim od njega jeste da moze da mi pomogne da premestam namestaj u stanu kada je to potrebno, da zna da kuva (posto to nekada mene mrzi da radim) kao i da zna da mi izmasira vrat kada me zaboli. Ja inace imam lep stan sa jos lepsom terasom u centru BGa (na Slaviji), frizider mi je redovno pun piva i raznih kolaca, a ormarici u kuhinji prepuni cokolade i raznog zestokog pica. Redovno mi u stan svracaju neke sexy cice a i ja sam dobra u krevetu - mogu da spavam satima! icon_wink.gif

Jedino sto u mojoj kuci ne sme da se pljuje po Moonspellu i In Cold Silence-u, ali bilo koji drugi oblik svadje je vise nego dobro dosao icon_twisted.gif

Pa, ko je zainteresovan, neka se javi icon_wink.gif

Ko bi prao sudje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pivo u frizideru?!!!!??? alo bre!? zovi!!!! icon_da.gif

i ovde cu JA da odlucim ko ce da me gleda a ko ne i da ocenjuje! no.gifmad.gificon_evil.gificon_twisted.gifevotigana.gifevotigana.gif

Elem....Elvira ti znas da je meni bitno samo jedno misljenje, od samo jednog decka icon_rolleyes.gificon_razz.gificon_da.gificon_smile.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Mogao sam provesti vreme mnogo zanimljivije - 4 sata da gledam u plafon.

Mogao si da svratis do mene i pomognes mi da praznim ove flase sa alkoholom koje mi kampuju ovde icon_wink.gif

 

Btw, ne bih da se ponovo razvodim od Lakija. Ipak ja njega mnogo wub.gif a verujem da drugi razvod nikako ne bi povoljno uticao na to icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...