Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko zna... Ima vremena... pivopije.gif

 

Laki, may the force be with you negde oko 1 ujutru s obzirom da procenjujem da tada neću znati za sebe. Prava prilika da budeš ravi moćni rendžer i da nam se ukažeš icon_mrgreen.gif

Znaci, da ugasim ja 'odma telefon? icon_wink.gif

 

Ajd, lepo lomite, torta i te kako obecava, stvai komad u zamrzivac, eto me uskoro po njega icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, da ugasim ja 'odma telefon? icon_wink.gif

 

Ne brini, mi smo fini ljudi, ne zovemo u gluvo doba noći icon_wink.gif

 

 

Ajd, lepo lomite, torta i te kako obecava, stvai komad u zamrzivac, eto me uskoro po njega icon_da.gif

 

To je apsolutno nemoguće icon_mrgreen.gif Mislim, ta torta preti da ne postoji više... Pa, za nekih par sati sigurno (tek sam ustala icon_wink.gif ) Ali može se napraviti još jedna kada budeš dolazio wub.gif

 

 

 

Btw, nisi mi se ti ukazao icon_cry.gif ali posle onog groznog MBa i još odvratnijeg Johnny Walkera u Maršalu nešto sam mnogo viđala Aksenomatijana (ex Stone, ex ICS) ph34r.gif A posle onog absintha u Demiji samo sam videla gde je izlaz... ph34r.gif

 

EDIT

Moram naglasiti da ni u jednom momentu nisam bila pijana, s obzirom da nikako nisam unela u sebe količine koje bi me napile... Oči su mi se, jednostavno, otvorile mhihi.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minuta čiste sreće...

 

 

Nobody likes you when your dead.

It just ain't right.

Just 'cause I'm biting on your head, there's no need to be impolite,

An' if I still had eyes, then I would surely cry.......

 

EDIT

AHm yeah... samo moj regularni napad loodila... RIP Birthday Cake

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta je meni sale?

 

Kad saznak ko je to uradio, garantujem da cu mu glavu otkinuti!

Sta god ti saznavao ili ne - brisacu ti postove ako nastavis sa glupostima na forumu. Imas PP, imas mobilne telefone, imas fiksne telefone...

 

Ovo je tema bez spama (icon_mrgreen.gif), tema za opustanje i zabavu, a ne za tvoje uterivanje dugova ili sta vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...