Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma gorite u paklu svi....mene iznervirao onaj lik sto me je prozivao na studentskom a ovdje me neko drugi proziva

 

 

MODERATORSKI EDIT >> rekoh, necemo na tu temu vise nikad!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neki starac kome uspeh nekako i bez spavanja da pošaljem pp mhihi.gif

 

 

EDIT

Želim da vidim Bječke u punom sastavu kao i fanove i da se usudim da ih možda čak i uvredim moldbom za jedan komercijalni photo session! orangelistening.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ce tu biti Bjecki u punom sastavu... Jedan u Becu, drugi lud, treci umesto da pije sa ekipom, crta u Autocadu i na to gubi mladost... ccc...

 

Ali zato ce Interfector + ex clan Invictus minus Bane (osim ako i on ne dodje icon_wink.gif ) biti u sili i slavi taj dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjecki su sveprisutni. Samo smo trenutno zauzeti (valja poloziti i poneki ispit pa lagano u Rumuniju). Ti kad dodjes samo se javi za taj photo session da se na vrijeme izdepiliramo itd. Konacno da nekog od ekipe iz Bg vidimo na nasem terenu (Bane se ne racuna posto je on vec nas)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjecki su sveprisutni. Samo smo trenutno zauzeti (valja poloziti i poneki ispit pa lagano u Rumuniju). Ti kad dodjes samo se javi za taj photo session da se na vrijeme izdepiliramo itd. Konacno da nekog od ekipe iz Bg vidimo na nasem terenu (Bane se ne racuna posto je on vec nas)!

Ja sam tu koliko već sledeće srede! Očekujem crveni tepih posut ružinim laticama! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta Banjaluka...

 

Nego, gde su ove BG zene, nisu se jos javile? Uh, kako ce tek biti njima kad saznaju da je otkazano (a verovatno su vec i saznale...)...

 

@ Najstariji - tu gajbu dobijas zahvaljujuci meni, stoga hocu svoj deo, neces me prevariti! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, gde su ove BG zene, nisu se jos javile? Uh, kako ce tek biti njima kad saznaju da je otkazano (a verovatno su vec i saznale...)...

Ja sam im poslala poruke... Ne znam koja od njih je ponela mob... Valjda su sve..

Srećom pa sam ja htela tek sutra ujutru da krenem........

 

 

 

 

A ništa i od mog photosessiona sa Bječkim... Morala sam da slikam neku vunicu icon_cool.gifhttp://i6.tinypic.com/153ma11.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da su me one pitale gde su goth i metal shopovi u BL icon_smile.gif

 

Podjednako smesno kao i pitanje kolike su cene hostela icon_wink.gif

 

Ja im rekoh da je bolje da idu u Budimpestu za iste pare, a one nisu poslusale, i eto rezultata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...