Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radijator ovaj put unistavam ja!

 

http://www.serbian-metal.org

7.10.2006. - SAMHAIN 2006 - HALLOWEEN NIGHT

Noć Veštica u Beogradu u organizaciji Dark Revolution-a

 

user posted image

Beogradsko udruženje Dark Revolution će i ove godine organizovati prikladan program povodom dočeka Halloween večeri. Ovaj put sadržaj je konkretniji, a sam program traje više dana, od 27.10. (live nastupi u klubu SKC) do 31.10. (dj. program u klubu Akademija).

 

Od 27.10 do 30.10. održaće se koncerti na kojima će nastupiti gothic, metal i rock orjentisani bendovi: 27.10. nastupiće sastavi Block Out, Bjesovi, Follower i Histera. 28.10. bićemo u prilici ponovo videti kultni makedonski sastav Mizar, hrvatsku Phantasmagoria-u, Fancy Frogs, Kanntilen Ante Portas i grupu Istok, 29.10. rezervisan je za metal populaciju, a tu su najavljeni Amon Din, Tales of Dark, Simargal i Osmi Putnik Dva. 30.10. tu su Pjesn, Days of Yore, Krvava Zora, Timerlan i A.R.Club. 31.10. kao što je gore pomenuto, u klubu Akademija održaće se Gothic, Electro, Deathrock night, a DJ ekipu čine Z.L.O., Nephilim i Anima.

 

Detaljnije informacije (satnice, cene ulaznica i sl.) svakako potražite na zvaničnoj stranici organizacije - http://www.darkrevolution.org.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, jel se ti to meni obraćaš? icon_smile.gif

 

U neskladu sa ovom temom, razumno ću odgovoriti: razmišljao jesam, ali male su šanse.

Problem je što kasnim.

To je za 10 dana, a ja sam još uvijek u septembru. Kontao sam da je za 40 dana.

A i kratak sam s parama. Ako se uspijem popraviti u narednih 7 dana, možda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu BURkBERRY kaput za rodjendan, da mogu startovati studentice!

 

user posted image

Ne znam kako je kod tebe (znam ali te tjesim), ali na arhitekturi se ne pamti gora godina po pitanju zena. U svakom slucaju ti danas dolazi u velikom Chetka stilu na najvisi sprat, a ovi tvoji nek navijaju !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...