Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Excuse me. Are you the Judean People's Front?

-Fuck off! We're the People's Front of Judea!

 

@Twiggy - kakva bakica,pa to je Igor majku mu! YES MASTER

 

-Soul Reaper - ne znam,treba da se dokazes....sa FIGHT CLUBom si na dobrom putu...keep up z good work

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad judeo-masonska planetarna manipulacija!!!!!!!!

Never underestimate the power of denial... mhihi.gificon_wink.gif

 

 

 

Nego nocas sam se preznojila živa, jer je neko ostavio peć... i smislila rimu...

 

PhotoShop Ajsha mastah

fuckin' global disastah

don't cha dare to live fastah

cause I'm da ultimate lastah

 

icon_cool.gif

 

 

 

Jigsaw..

 

-Wankers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa evo... relativno chudna pricha...

 

Pre nekih pet godina... Jedan dechko je bio jako zaljubljen u mene... Družili smo se relativno površno, jer smo išli zajedno na pripreme za faks (crtanje...)...

 

I on je iz nekog svima nam neznanog razloga istripovao da se ja zovem Ajsha (kasnije mi je rekao da je to po njemu jedino ime koje meni pristaje)... I tako je on mesecima ziveo u toj zabludi... Podesilo se valjda da sve to vreme niko ne kaze naglas Jelena itd... I jednom prilikom, pricha on neshto o meni i kaze Ajsha... svi ostali: ''Koja Ajsha?''... ''Pa kako koja, nasha Ajsha!''... I oni se dakle tu nekako sporazumeju i skine se veo misterije....

 

Upishemo mi faks... Ja i dalje ne znam nishta od te priche... Prolazi vreme... I on mi u jednom trenutku prilazi i kaze: ''Aaaaa, jel mogu da te zovem Ajsha!!?? Ti samo mozesh biti Ajsha!! Ja uopshte ne mogu da te zovem Jelena!!''... I od tad se to toliko rashirilo, da i danas dostza ljudi ne zna moje pravo ime...

 

Taj isti dechko me je smuvao na jedvite jade posle nekih 11 meseci... Zabavljali smo se mozda nekih 5.. A posle toga je postao gay i maneken u Select-u... icon_cool.gif I dalje studiramo zajedno... Pola ekipe s faksa me zove Ajsha.. On mi je sad bukvalno kao brat, a cela ta Ajsha-thing lives...

 

Eto...

____________________

 

Sad odoh na faks,... see ya later .... 233.gifHUG, HUG, HUG

Share this post


Link to post
Share on other sites

smooth talker  mhihi.gif

Pst! ph34r.gif Between you and me.... It never really worked for him... We've never had full intercourse.... ph34r.gificon_smile.gifbiggrin.gif

 

 

Tzak Tzak, a ti, mozda, iz toga izvuci neku pouku... Ochigledno, chovek moze do sutra da se trudi, ali ako to nije to.... nishta ne moze na silu...

 

 

Studiram arhitekturu (Arhitektonski fakultet u Beogradu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako citas ovo upozorenje, onda je upozorenje za tebe. Svaka rec koju procitas u ovom bespotrebnom natpisu izgubljena je sekunda tvog zivota. Zar nemas pametnija posla? Zar je tvoj zivot toliko nezanimljiv da ne mozes da smislis bolji nacin da provedes ove trenutke? Ili si toliko pod utiskom autoriteta da odajes postovanje i zasluge svima koji tvrde da su autoriteti? Sta ti, u stvari, zelis? Izadji iz svoga stana. Upoznaj nekoga suprotnog pola. Prekini sa prekomernom kupovinom i masturbacijom. Daj otkaz. Pocni da se bijes. Dokazi da si ziv. Ako ne nadjes sebe, postaces statistika. Upozoren si...

 

Studiram arhitekturu

to nisi trebala reci...sad sam ja najebal!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzak Tzak, a ti, mozda, iz toga izvuci neku pouku... Ochigledno, chovek moze do sutra da se trudi, ali ako to nije to.... nishta ne moze na silu...

To mu ja KONSTANTNO GOVORIM, ali ne vredi... A nece da uci od profesionalaca...

orangelistening.gif

 

 

Studiram arhitekturu (Arhitektonski fakultet u Beogradu).

Eeee... samo da se Tzak sad pojavi... on zna raspored svih predavanja i sve predmete za sve godine na tom fakultetu... iako ne pohadja isti icon_mrgreen.giflaugh.gif

 

Tzaaaak! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeirone, pa zna se ko je prof do srži!! Big Respect!! pivopije.gif

pivopije.gifpivopije.gif

 

Nego, "spremaj" glas, trebace nam 31.10. na Akademiji icon_biggrin.gif

 

Bilo bi dobro da svratis i na probu dan ranije, javicu ti kad cemo raditi, da lepo to uvezbamo.

 

Uz to, samo gostovanje u KSTu upisalo te u istoriju, nasla si se i u MOTHER SERBIA spotu icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Postavicu ga na net cim vidimo da li je to finalna verzija ili ne, posto mozda nesto budemo popravljali...

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif  pivopije.gif

 

Nego, "spremaj" glas, trebace nam 31.10. na Akademiji icon_biggrin.gif

 

Bilo bi dobro da svratis i na probu dan ranije, javicu ti kad cemo raditi, da lepo to uvezbamo.

 

Uz to, samo gostovanje u KSTu upisalo te u istoriju, nasla si se i u MOTHER SERBIA spotu icon_biggrin.gif  icon_biggrin.gif

 

Postavicu ga na net cim vidimo da li je to finalna verzija ili ne, posto mozda nesto budemo popravljali...

 

orangelistening.gif

icon_cool.gif

 

Vazi se... Chujemo se i vidimo kad stignete za probu (a i za širenje profesionalizma po beogradskim klubovima i pivnicama.. ph34r.gificon_wink.gif ).....

 

Heh, a za spot.... icon_exclaim.gif Veruj mi srce mi je puno, pogotovu shto je u pitanju MOTHER SERBIA!!!! icon_rockdevil.gif

 

Jedva chekam da vidim...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...