Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Jao majko draga...zato po sustainu,me povuchete za magnete i moju aktivnu elektroniku icon_razz.gif salim se icon_wink.gif momci,momci,medo,jason je svirao na Carvinu DC200C,kada bi ti znao kako je to katkada sranje zvuk imalo,promenio bi misljenje,za gitaru je bitno ono sto jedino tvoja gitara nema,a to je DRVO,kakvo drvo mozes ti da ocekujes od gitare koju si celu platio 150 eura,znachi uzas,a pritom nemas akivnu elektroniku,pa ti je drvo VEOMA BITAN FAKTOR na gitari,ali dobro svako bira put za sebe...Popravicu ja moj proc,namesticu opake farbe itd...pozdrav momcovi...Nadam se da cemo jednog dana imati svirku i probu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao majko draga...zato po sustainu,me povuchete za magnete i moju aktivnu elektroniku icon_razz.gif salim se icon_wink.gif momci,momci,medo,jason je svirao na Carvinu DC200C,kada bi ti znao kako je to katkada sranje zvuk imalo,promenio bi misljenje,za gitaru je bitno ono sto jedino tvoja gitara nema,a to je DRVO,kakvo drvo mozes ti da ocekujes od gitare koju si celu platio 150 eura,znachi uzas,a pritom nemas akivnu elektroniku,pa ti je drvo VEOMA BITAN FAKTOR na gitari,ali dobro svako bira put za sebe...Popravicu ja moj proc,namesticu opake farbe itd...pozdrav momcovi...Nadam se da cemo jednog dana imati svirku i probu icon_smile.gif

Joooj Riperu, prekini vise sa baljezganjem... Prvo ta gitara ima jako dobro drvo a to smo videli jer je Meda sam farbao... Drugo, ne mozes na osnovu cene da ocenjujes gitaru, tvoja kosta 900e pa zvuci ko kanta, a trece ta aktivna elektronika i nije bas uvek dobra stvar, jer kao sto si primetio kada menjas pozicije magneta prakticno se nista ne desava, ta aktivna daje neki sustain ali isto tako dosta upropascava clean zvuk... Tako da prekini da pljujes po Medinoj gitari nego ocisti tu svoju, promeni joj zice i bateriju ( jer aktivna el. ne radi kako valja ako je beterija pred kraj, pa ti mozda i zato lose zvuci gitara) i namesti zvuk na procesoru, da ta gitara konacno zazvuci kako treba, pa onda napusavaj druge ljude pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj Riperu, prekini vise sa baljezganjem... Prvo ta gitara ima jako dobro drvo a to smo videli jer je Meda sam farbao... Drugo, ne mozes na osnovu cene da ocenjujes gitaru, tvoja kosta 900e pa zvuci ko kanta, a trece ta aktivna elektronika i nije bas uvek dobra stvar, jer kao sto si primetio kada menjas pozicije magneta prakticno se nista ne desava, ta aktivna daje neki sustain ali isto tako dosta upropascava clean zvuk... Tako da prekini da pljujes po Medinoj gitari nego ocisti tu svoju, promeni joj zice i bateriju ( jer aktivna el. ne radi kako valja ako je beterija pred kraj, pa ti mozda i zato lose zvuci gitara) i namesti zvuk na procesoru, da ta gitara konacno zazvuci kako treba, pa onda napusavaj druge ljude pivopije.gif

 

mrred.gif HAHAHAHA!!! DROVLJUBE!!! HAHA!!! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja gitara zvuci kao kanta zbog procesora,a vise i ne zvuchi kao kanta...izmedju ostalog namestio sam zvuk i drugo,shta si mene napao koji kurac,ja govorim njima dvojici strat fanovima,jos jedna stvar,meda je tu gitaru upropastio i to ce ti reci svako ko ima iole veze sa gitarom...ali dobro...svako bira put za sebe...Jos jedna stvar,secas se kad si namestio onaj zvuk na mojoj gitari kod mene gajbi kad si mu oduzeo one konture i smanjio ton na pedali,zvucalo je vrh,znachi to nije do gitare...i ono konachno,da li si probao da stavis na medin proc i zvucnik moju i medinu gitaru,tek tada bi video razliku,kao shto sam je ja video,ali dobro,posto si nadrkan Milane,necu da se svadjam sa tobom...gotivan si decko,ali ne vidim zasto prozivas,uostalom,tvoja stvar...Prvo se gleda da se kupi dobra i zdrava gitara,a ne jebeni skvajer koji vredi ko dva bureka i jedan jogurt,a zatim se kupuje dobro pojachalo,a tek zatim se kupuje proc...ja da kupim zoom 606 imacu bolji zvuk od mede,ako mi neverujes...kupicu taj proc za nekih 40-50 eura i videces,dzaba ti sve gitare i procesori,ako sviras na prdavcu od pojacala...

 

 

P.S. Ne razumem zasto ti je stav napadan prema meni...Ako imas nesto protiv mene kazi mi to u lice i jasno,a ne da mi prozivash gitaru...A pitaj ljude sa poslednjih strmg svirki sta kazu za zvuk,meni su svi rekli da meda ima gomilu visokih i da mu prshti zvuk,dok se meni chuje jasnije,da l je to tachno ili nije mene iskreno bole tuki,ali moram ti reci da na zadnjim svirkama,chujem sve shto odsviram...tako da treba samo na pojacalu smanjiti treble sa mojim zvukom i to je to,perfekcija,a pritom ja sam uradio nesto sto predlazem i medi,a to je da spusti zice,jer to chini gitaru svirljivom,to radi Ivan iz Leonarda(za pare icon_razz.gif )Bilo kako bilo,ne moras braniti svog brata,jer ga niko ne napada,ja iznosim svoje misljenje koje je bilo u polu sali i bilo je upuceno NeSi i Medi i ja stvarno ne znam,koji je njima penis nekad!!!

 

 

P.S. 2

 

 

Ne mogu na probe pre 23 juna,moji me smaraju za ocene,tako da ono...jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ijooo, svirka.....!

 

 

e, sto se clanova benda iliti mojih cenjenih necaka tice..... DAJ NE NAPUSAVAJTE SE VISE!!!!!!!! smorili ste jadno dabra u plicaku, majke mi!!! muzicari se uvek bune kada im neko dira instrument, znam to, i ja sam takva.... ali JEBOTE, ovo vec prevazilazi bilo kakvu uzdrzanu odbranu svojih dostignuca i stavova.. no.gif ajde MOLIM VAS zauzdajte malo vase hormone for the love of god..... ne gubite se....

 

 

ajde, voli vas vasa tetka! :kiss:

 

 

@'cera: aaa, mnogo sam se potresla.. icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaa.....zadnja svirka u petoj je bila pre 20 i nesto godina....onda smo se setili prosle godine da ne bi bilo loshe da se tako nesto ponovo napravi i u dvoristu smo napravili koncert...

Svirali su:

 

Orasi

Black Cloud

Irish Stew

WatchOut

ReSound

Fake Snakes

 

ove godine ce svirat(za sada sigurno) :

The LAtes

Fusin X

 

a bice pozvan i Stormageddon, mada ako Osmi putnik ne moze...ko zna....

 

11.06 SKC The LAtes & Stormageddon icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se....

ja pomazem organizaciju za svirku u SKC-u i sada vidim da Osmi putnik nesto ne moze....Ma daj...zato ih molim da mi jave da li mogu ili ne.....da trazimo druge da sviraju ili ne...

 

inace, fora sa SKC-om je ta da ako se proda vishe od 500 karata u predprodaji(100din.) onda nam daju bastu...

Inace, to organizuje medicinska skola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svirci u petoj, ko god da svira, uvek je strava....doduse bila je samo jedna svirka u proteklih 30 godina ali nema veze...u svakom slucaju je EXTRa

Za prijave u petoj, obratiti se meni i TowerDeth-u !!!!

.....pa u pravu si prosle godine je bilo divno.......ali koliko ce otprilike bendova svirati???......i da li ste se dogovorili da sviraju samo bendovi iz pete???.....i ko si bre uopste ti....Filip????......

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si pogodila.....Jesam icon_smile.gif Filip, Peta Gimnazija, ex 4-2

A ti si....ko?

Pa ostaje otvorena mogucnost i za druge bendove ali ove godine ja nisam u prvim redovima organizacije jer nisam vise predsednik parlamenta sad.gif

Ja moram sada da idem ali pisi na [email protected] ili na [email protected]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...