Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Moja gitara zvuci kao kanta zbog procesora,a vise i ne zvuchi kao kanta...izmedju ostalog namestio sam zvuk i drugo,shta si mene napao koji kurac,ja govorim njima dvojici strat fanovima,jos jedna stvar,meda je tu gitaru upropastio i to ce ti reci svako ko ima iole veze sa gitarom...ali dobro...svako bira put za sebe...Jos jedna stvar,secas se kad si namestio onaj zvuk na mojoj gitari kod mene gajbi kad si mu oduzeo one konture i smanjio ton na pedali,zvucalo je vrh,znachi to nije do gitare...i ono konachno,da li si probao da stavis na medin proc i zvucnik moju i medinu gitaru,tek tada bi video razliku,kao shto sam je ja video,ali dobro,posto si nadrkan Milane,necu da se svadjam sa tobom...gotivan si decko,ali ne vidim zasto prozivas,uostalom,tvoja stvar...Prvo se gleda da se kupi dobra i zdrava gitara,a ne jebeni skvajer koji vredi ko dva bureka i jedan jogurt,a zatim se kupuje dobro pojachalo,a tek zatim se kupuje proc...ja da kupim zoom 606 imacu bolji zvuk od mede,ako mi neverujes...kupicu taj proc za nekih 40-50 eura i videces,dzaba ti sve gitare i procesori,ako sviras na prdavcu od pojacala...

 

 

P.S. Ne razumem zasto ti je stav napadan prema meni...Ako imas nesto protiv mene kazi mi to u lice i jasno,a ne da mi prozivash gitaru...A pitaj ljude sa poslednjih strmg svirki sta kazu za zvuk,meni su svi rekli da meda ima gomilu visokih i da mu prshti zvuk,dok se meni chuje jasnije,da l je to tachno ili nije mene iskreno bole tuki,ali moram ti reci da na zadnjim svirkama,chujem sve shto odsviram...tako da treba samo na pojacalu smanjiti treble sa mojim zvukom i to je to,perfekcija,a pritom ja sam uradio nesto sto predlazem i medi,a to je da spusti zice,jer to chini gitaru svirljivom,to radi Ivan iz Leonarda(za pare icon_razz.gif )Bilo kako bilo,ne moras braniti svog brata,jer ga niko ne napada,ja iznosim svoje misljenje koje je bilo u polu sali i bilo je upuceno NeSi i Medi i ja stvarno ne znam,koji je njima penis nekad!!!

 

 

P.S. 2

 

 

Ne mogu na probe pre 23 juna,moji me smaraju za ocene,tako da ono...jbg

Stvarno nisam ni rekao ni mislio nista lose sto se tebe tice...., a pritom nisam ni nadrkan ni nista slicno...

 

Cak nisam ni rekao da je tvoja gitara losa, daleko od toga, ta gitara je stvarno vrh za metal. Ali nisi seo posteno da joj podesis zvuk iako vec imas i dobar proc i pedalu, tako da ne koristis ni 2% tvoje opreme... I zato mi smeta sto pljujes po Medinoj gitari, jer je on svojim trudom izvukao maximum iz nje.... A to sto ljudi pricaju ne mora bas uvek da bude tacno... Cinjenica je da je Meda imao gomilu trebla, ali to je bilo jos pre nego sto si ti dosao , dok smo svirali black... Ali posle nedelja ubedjivanja shvatio je da to ne moze tako... Sa tim parama koje je ulozio sigurno nije mogao da kupi bolju gitaru.

 

Tako da stvarno nisam hteo da vredjam ni tebe ni tvoju gitaru, a to sto branim burazera je zato sto stvarno mislim da je u pravu...(i zato sto mi je burazer icon_smile.gif)

 

Nema ljutnje.... Pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrred.gif JEBALE VAS GITARE!!!OCITO JE DA SE NI VUCKO NI OSMI PUTNIK NEDODIRUJU MNOGO SA ISTIM INSTRUMENTOM!!!! icon_razz.gif

SHALIM SE>REAPEROVA GITARA JE ZMAJCINA ZNACI NE PLJUJ KONJA KOGA NISI JAHAO<SAMO JE LOSE PODESIO PROC ALI TO JE SVE!!!DOK MEDINA GITARA SADA RADI METALSKI ALI TO JE SVE STO IZ NJE SADA MOZE DA IZADJE!!!!

ZNACI UPROPASTIO ILI NE SVAKAKO JE BITNO PROMENIO OPIS ISTE A TO PO MENI I NIJE TREBAO DA URADI!!!! musik19.gif

3.KADA NA SPERKU OD KOJE JE NAPRAVLJEN TAJ SQUIER STAVIS BESNU ELEKTRONIKU STVARNO NECES DOBITI NEKI TON!!!MEDA JE POREDI SA MEKSICKIM STRATOKASTERIMA ALI TO NIJE POHVALNO!!!!! icon_da.gificon_da.gificon_razz.gificon_razz.gif

4.CINJENICA JE DA MU PRSTI DISTORZIJA!!!! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos ovaj post i stvarno necu vise da raspravljam o tim gitarama!!!

 

Rekao sam da je Riperova gitara sjajna, ali da on nece da se potrudi da namesti ljudski zvuk...

 

Medina gitara nema lose drvo iako je Squier... Zato sto je taj Squier napravljen pre 10 god, za 50-ogodisnjicu fendera, jako je kvalitetno uradjen i imao je dobar zvuk i pre budzenja magneta... Za neupucene, to nema veze sa Squierima koji se sada mogu naci u Mitrosu... Takodje sam napisao da je Medina gitara prstala dok smo svirali blek, a posle je to sredio i sada zvuci sjajno!!!

 

Ako hoces jednom svrati na probu, pa ces cuti kakva je situacija stvarno!!!

 

PS. Pozdravicu Miroslova, videcu ga najverovatnije u sredu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes gitare!!!Reaper svira sa mnom pa sam upucen u njegovu opremu!!!! icon_mrgreen.gif

JA HIPOTETICKI GOVORIM DA SQUIER NE OBECAVA,CAST IZUZETCIMA!!!

BAS TI RADI BOLI GLAVA,ALI BUKVALNO>NA SVAKOJ SVIRCI TI I MATIJA MI RAZBIJATE KAMENJE U BUBREGU!!! mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Gitarista trazi band (vokal,bubanj,bas,klavijature),pretezno za sviranje chvrstog hard rocka i Heavyja,Uticaji TNT-a,White Lion-a,Stryper-a,cele hard rock i heavy ere i naravno,pretezno autorski band,s tim shto bi autorske bile u malchice brzem fazonu!Kontakt na pp

 

 

P.s. Po mogucstvu da je band oko 89' ali i ne mora

 

P.S. 2

 

 

Ne mogu na probe pre 23 juna,moji me smaraju za ocene,tako da ono...jbg

 

RIPERU VISE NE MORAS DA DOLAZIS NA PROBE.

To je to.

 

 

Ostajemo ortaci sve po starom ali van ovog benda,jer stvarno ovo vise ne funkcionise...Sad imas prilike da sviras sa kim god hoces.Poz.

Edited by Zli Meda

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes gitare!!!Reaper svira sa mnom pa sam upucen u njegovu opremu!!!! icon_mrgreen.gif

JA HIPOTETICKI GOVORIM DA SQUIER NE OBECAVA,CAST IZUZETCIMA!!!

BAS TI RADI BOLI GLAVA,ALI BUKVALNO>NA SVAKOJ SVIRCI TI I MATIJA MI RAZBIJATE KAMENJE U BUBREGU!!! mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Svirao je sa tobom jednu svirku i par proba, a ja znam tu gitaru od kada je kupio, gitara je ok. kome se svidja tako nesto ali on nema pojma o podesavanju zvuka, ako mislis da je i na jednoj nasoj svirci njegova gitara dobro zvucala, onda ni ti nemas pojma... no.gif

 

A sto se tih hipotetickih ideja tice, stvarno me postedite sa tim glupostima!!!

 

Drago mi je sto ti se svidja bas i sto nemas vise kamen u bubregu pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajooooj, SVE je trulo u drzavi danskoj..... RAAAAHHH!!!!! no.gificon_mrtav.gif koji ste vi raspad sistema....... icon_mrtav.gif

 

jos jednom vam kazem SMIRITE JEBENE PUBERTETSKE HORMONE A VALA I TESTOSTERON I PROBAJTE DA BUDETE N O R M A L N I ! ! ! icon_cry.gif

 

 

ja ne zelim da se raspadne sadasnja postava..... i zelim da svirkate... i super je fora to za bastu.. icon_da.gif

 

 

JOS JEDNOM MI DIGNITE PRITISAK I SVI LETITE U VAZDUH SA SVE GITARAMA U KAMENU U BUBREGU!!!

 

 

ajde voli vas vasa tetka..... :KISS: wub.gif

 

 

p.s. aj mi nadjite nacin kako da odem u barselonu za MANJE od 500 evara PUTNIH troskova....... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif :jedanvelikimrtav:

 

p.s. letujete li vi kojekude...? huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista trazi band (vokal,bubanj,bas,klavijature),pretezno za sviranje chvrstog hard rocka i Heavyja,Uticaji TNT-a,White Lion-a,Stryper-a,cele hard rock i heavy ere i naravno,pretezno autorski band,s tim shto bi autorske bile u malchice brzem fazonu!Kontakt na pp

 

 

P.s. Po mogucstvu da je band oko 89' ali i ne mora

 

P.S. 2

 

 

Ne mogu na probe pre 23 juna,moji me smaraju za ocene,tako da ono...jbg

 

RIPERU VISE NE MORAS DA DOLAZIS NA PROBE.

To je to.

 

 

Ostajemo ortaci sve po starom ali van ovog benda,jer stvarno ovo vise ne funkcionise...Sad imas prilike da sviras sa kim god hoces.Poz.

Nije mi jasno cemu ovaj komentar...

Ako je trazio jos jedan bend,to je ok,a,ako ne moze do kraja skole na probe,i to je ok...nigde nije pomenuo da ne zeli vise da svira u Storm-u...a i to treba ceo bend da raspravi,i ne na forumu no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIPERU VISE NE MORAS DA DOLAZIS NA PROBE.

To je to.

 

 

Ostajemo ortaci sve po starom ali van ovog benda,jer stvarno ovo vise ne funkcionise...Sad imas prilike da sviras sa kim god hoces.Poz.

Nije mi jasno cemu ovaj komentar...

Ako je trazio jos jedan bend,to je ok,a,ako ne moze do kraja skole na probe,i to je ok...nigde nije pomenuo da ne zeli vise da svira u Storm-u...a i to treba ceo bend da raspravi,i ne na forumu no.gif

Uopste nije stvar u tome da li on trazi drugi bend meni je sve jedno sviraj u 100 bendova ako hoces,nego je stvar u tome sto ljudi mnogo pricaju a nista ne rade i jos mnogo nekih drugih stvari o kojima ja vise necu da pricam jer stvarno mi nije do raspravljanja ....ako mu je jasno zasto super,a ako nije onda nek razmislja ali necu da pravim istu gresku dvaput sto se tice clanova.

 

 

GOTOVA PRICA.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VUCKO-Upravu si za zvuk sa vase zadnje svirke,prstao je!

A sad shalu na stranu bas ti je stvarno ludilo samo mi deluje malo kabasto ili si ti malo nizi....Inace burazer ti je pljunuti ti!!! icon_da.gif

Daj smiri decu poubijace se!

POZZDRAVI MIROSLAWA,RECI OD LEXE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li se ostali iz benda slazu za to,Medo?

Ti,jebiga,tek tako,dosao na forum i rekao svoje,a ostale ko jebe...

Nemam nista protiv sto je ovo spomenuo glasovi su rekli svoje ko za a ko protiv cist racun duga ljubav necu nista da krijem ocu da se zna neka sam picka ili bilo sta drugo ja sam pokrenuo ovu pricu i dosao do zakljucka sa vecinom da je ovako bolje i jednostavnije.

 

Nemam nikakvu grizu savesti zbog ovoga jer vidim da se on znatno dobro snalazi i bez nas tako da svi srecni svi zadovoljni, a kome ne odgovara stvarno mi je zao jer kao sto sam reko ne ponavljam dvaput istu gresku sa clanovima bend.

 

 

Inace ja sam taj koji je izbacio bivseg gitaristu da bih doveo njega dok mi je izgledao kao dobar gitarista i mnogo dobar lik, ali sitna greska u proracunu...

 

 

Vise se ovo ne spominje na temi posle ovog posta sve sam objasnio a u sitne detalje ovde stvarno ne zelim da ulazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...