Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

SVE JE TO OK ali sta ce biti sa SKC-om?

JEL SVIRATE TU?

PLAKATI SU VEC NAPRAVLJENI SVE JE SPREMNO I SAD OVO?

JEL NEKO OBAVESTIO ORGANIZATORE?

 

 

mislim da i nije bas fer to sto radite ali ok, na vama je....trebali ste ranije da kazete organizatorima da necete moci da svirate u SKC-u!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

raspade se porodica...... icon_smile.gif

 

salu na stranu... iskreno veoma mi je krivo zbog svega... ali jebiga.... odrastanje, i guess.... icon_mrtav.gif

 

e, tako bih vas sve redom izlemala.... no.gif

 

 

aj ljubim vas i pozdravljam..... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nije sve tako crno, ali je bilo maximalno ishitreno... U svakom slucaju mi se od prosle nedelje nismo sastali svi zajedno da popricamo o svemu ovome, postoji gomila problema, ali nista jos nije sto posto sigurno... Iscimacu sve clanove, da se nadjemo i dogovorimo ko ljudi, do kraja nedelje i tek onda mogu da se pisu informacije po forumu.....

 

Od svirke u SKC-u sada nema nista, ali to je Manja regulisao sa organizatorima!!!

 

Pozdrav svima pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bice sve OK, ovo je bio malo gadan period, skola, fax, tako da je bend morao da trpi.... Normalno da su se onda svi nadrkali i da je ispalo ovakvo sranje... Jebiga svaki bend prodje kroz tako nesto, meni se to stvarno cesto desavalo, ali mislim da ce Stormageddon to da resi i da cemo da nastavimo jos brze i bolje... Ajd uzdravlje!!! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e...ako hoces manekene na bini to su ti The Lates...

Jedan gitarista, metalac, pravi mali smeksi, a basista je bodybuilder...dize 120!!!

Bubnjar, mali crnac(a svi su oni slatki).....Drvoljub nije lep..... pukeface.gif

 

 

ma, pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidanje je pozerski fora je u ne skidanju pa da ribe daju malo masti na volju. icon_smile.gif

jao bre.... ne zelim... ph34r.gificon_razz.gif

 

 

Nije jos sve sigurno, Manja je pricao sa njim, Meda je shvatio da je ishitreno reagovao, kad se smire strasti nadam se da ce sve biti u redu!!

 

dobro je..... vuckonjo, regulisi to, ako ti neces, ne znam ko ce!!!! jadnichci maleni, svi su u paklenom vrtlogu hormona koji se bude.... no.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

inace, zavrsila sam prvu godinu sto se tice predavanja!!!! biggreens.gifbiggreens.gif

 

jos "samo" ispiti...... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar,red je da se oglasim...ne volim se eksponirati po forumima toliko,osim ako nekoga ne napushavam,pa ne dobijem jebene warnove,kao shto je sada to sluchaj!!!Medjutim...Medo ispao si govnar na kvadrat,koliko god ti to ne odgovaralo da chujes,jesi govno...Realno koji ce ti moj 2 gitare u kojoj ce obojica peglati trrrrrrrrrrrr(dodushe svako na svoj nachin),e sada,ja sa mislio da je meda preko foruma pisao normalne stvari sa argumentima,pa sam sinoc i rekao da kao zelim da se sve vrati u normalu,ali ljudi,ovo je mnogo!!!Skup tvorevina koje sam prochitao u prethodne 2 strane su jednostavno neosnovane i odvratne...Toliko zesaluzenih uvreda koje sam dobio od strane Mede,a pritom je laz da je ceo bend tako odluchio,kada je ovo pisao niko za to nije znao,mozda je Vuchko naslucivao,e sada zasto sada odjednom nakon svega zli meda opet zeli da sviram u bendu!!!Ljudi,moram od ovoga da se iskuliram par dana,mozak ste mi probili sa svim ovim sranjima,izvinjavam se ljudima,koji su ovde razumni(prepoznace se sami) i zamolio bih gospodu Towera i Filipa da,ako nemaju shta pametno da kazu da ne sviraju kurcu na ovoj vec ujebanoj temi od spama i da nekada iskuliraju se sa svojim pametnim komentarima o skidanju!!!A nekad je sve bilo lepo...izvali sam sta je sa procom,ja zapravo imam na svom procu 2 ekvilajzera,ako posmatamo prosto i uvek su mi oba bila upaljena,videcemo na shta lichi kada se jedan EQ iskljuchi i sve se stavi kako treba...pozdrav dobri ljudi,ali ova cela stvar nikako nije fer i zapravo ja i ne znam razlog zasto bih sada svirao sa nekim ko me takodje iza ledja,kod drugih pljuje!SVAKO BIRA PUT ZA SEBE!!!

 

 

ZoP

Edited by Osmi Putnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze on da se kurci sa cime oce al ovde vise nikad nece svirati.

Let it be...

 

 

MILOSHE PRETERAO SI ZIVOTA MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Ovo je razocharenje za tebe kao mog "prijatelja"!!!

 

@Matkovicu

 

 

I tebe mi je tako pun kurac,neozbiljan si ko go kurac i seres ko foka,ja pustim snimak drugovima i drugaricama da ih pitam za misljenje,s obzirom da je vecina fancy nastrojena,a zapravo si ti taj koji se kurchi svojim demoom i albumom koji se radi u studiu koji je najbolji u gradu,Matkovicu ili se zaustavi negde ili mi se NE OBRACAJ DO KRAJA ZIVOTA,nauchi vec jednom igre zivota i kada treba da prestanes sa glupostima...Ja ipak nisam chovek za zajebavanje i nisam sebe gradio kroz godine da bi neko kenjao po meni ko je juche uzeo gitaru da svira i koji i dalje tehnichki sluslusha 3-4 benda!!!

 

 

Katastrofa no.gif

Edited by Osmi Putnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...