Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

@Uros Kovacevic (whatever his nickname)

 

Seres, kurcio si se i PRVI SI PROZIVAO i ZAJEBAVAO, kako ja nikad necu dostici savrsenu produkciju tvog sexy benda koji peva o jebanju, a onda ti ja kazem: "Hej, ajde poslusaj moj novi demo." I ti cujes prve dve sekunde, i kazes da je sranje. I nisi nikog pitao za misljenje, samo si se.... KURCIO!!! I TI si taj koji sere po svima. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok,chak i da si upravu,da Matkovicu pravis sranje produkciju i IMASH SRANJE produkciju i to ti svi govore,ali pomiri se sa tim da osim ako ne das brdo para ne mozes dobiti kvalitet,ja nikome ne serem,vec iznosim svoja misljenja,a inache,da pushtao sam im snimak,a nisam se kurchio,jer ja to ne umem,nisam u toj prici,ali me nervira kada neko ko sebe smatra poznavaocem metala ili necega donese mi snimak koji se produkcijski raspada jer bubanj nije ziv,sve se chuje nekako iz pozadine(shto je i logichno kada je u pitanju home recording),tako da...veruj mi Luka,znam ja te stvari oko toga imam pun kurac instrumentala sa do jaja drumkitsima i sa kul samplovima,ali to sve pada u vodu,to ti je go kurac i sa tim mozes jedino da uchis solfedjo i da se igrash kuci!!!I kada znas da se sve raspada,kako mozes ochekivati bilo shta da drugo da ti kazem osim da je sranje,kada stvarno i jeste sranje,brate pomiri se sa tim,treba ti pun kurac godina iskustva i zvucna karta oko 100 evra(preporuchujem emu 0404 jer za te pare fantastichno vrshi pos'o)pa tek onda moze neshto da zvuchi,ako hoces donecu ti homerecording koji do jaja zvuchi,ali ti ochekujes da ti ja ne serem,kada ti decko ceo dan svaki dan kenjas,ahahahaha videces ti za 2 godine,brate,drag si mi kao lik,ali si neozbiljan i jedino ti to zameram,a to da se ja kurchim,stvarno ne znam odakle ti,mislim moji fancery u odeljenju su odlepili na snimak i rekli da je do jaja,tako da...jbg sve je to buraz moj koliko para ulozis,sada cu pocheti da skupljam pare da snimimo Lake of dying tears sa onakvom produkcijom,treba ce mi oko 50 evra,tako da bice fino...Mozda ja nekada prenaglim kada si ti u pitanju,jer nisi ti los decko,ali daj bre jebem mu mater,uozbilji se vec jednom!!!A ako sve to radis da bi mene nervirao,onda si govnar na kub,ajd uzdravlje momci i neka vam je sa sirom gibanica icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar,red je da se oglasim...ne volim se eksponirati po forumima toliko,osim ako nekoga ne napushavam,pa ne dobijem jebene warnove,kao shto je sada to sluchaj!!!Medjutim...Medo ispao si govnar na kvadrat,koliko god ti to ne odgovaralo da chujes,jesi govno...Realno koji ce ti moj 2 gitare u kojoj ce obojica peglati trrrrrrrrrrrr(dodushe svako na svoj nachin),e sada,ja sa mislio da je meda preko foruma pisao normalne stvari sa argumentima,pa sam sinoc i rekao da kao zelim da se sve vrati u normalu,ali ljudi,ovo je mnogo!!!Skup tvorevina koje sam prochitao u prethodne 2 strane su jednostavno neosnovane i odvratne...Toliko zesaluzenih uvreda koje sam dobio od strane Mede,a pritom je laz da je ceo bend tako odluchio,kada je ovo pisao niko za to nije znao,mozda je Vuchko naslucivao,e sada zasto sada odjednom nakon svega zli meda opet zeli da sviram u bendu!!!Ljudi,moram od ovoga da se iskuliram par dana,mozak ste mi probili sa svim ovim sranjima,izvinjavam se ljudima,koji su ovde razumni(prepoznace se sami) i zamolio bih gospodu Towera i Filipa da,ako nemaju shta pametno da kazu da ne sviraju kurcu na ovoj vec ujebanoj temi od spama i da nekada iskuliraju se sa svojim pametnim komentarima o skidanju!!!A nekad je sve bilo lepo...izvali sam sta je sa procom,ja zapravo imam na svom procu 2 ekvilajzera,ako posmatamo prosto i uvek su mi oba bila upaljena,videcemo na shta lichi kada se jedan EQ iskljuchi i sve se stavi kako treba...pozdrav dobri ljudi,ali ova cela stvar nikako nije fer i zapravo ja i ne znam razlog zasto bih sada svirao sa nekim ko me takodje iza ledja,kod drugih pljuje!SVAKO BIRA PUT ZA SEBE!!!

 

 

ZoP

O Ripperu, nemoj da si na kraj srca , pre svega Meda stvarno ume da bude ishitreni govnar i to je dokazao u dosta slucajeva, ali nama zaista malo fali da stvorimo nesto stvarno lepo i originalno i sa tobom u ekipi to stvarno moze da bude vrhunski... Cinjenica je da kratko sviramo zajedno i da treba da se naviknemo jedni na druge, ali ako smo razumni ljudi, to stvarno ne bi smeo da bude nikakav problem.... Mlad smo bend i imamo svo vreme ovoga sveta pred sobom......

 

Oni Medini postovi stvarno nisu bili na mestu, ali to je cak i on uspeo da shvati i izvinio ti se sinoc za sva ta sranja... Nadam se da ces uspeti da razumes i da ces moci da predjes preko toga, pa da nastavimo da przimo jos bolje i jace!!

 

Puno pozdrava i sve najbolje pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pekiju se svidja. I ja uopste nisam pricao o produkciji, nego o muzici. A i produkcija je sasvim OK (s obzirom da to sto si ti naveo kao negativne osobine, su meni pozitivne), ja volim kako zvuci Peace Sells. I istina je da mnogo seres, i mnogo kenjas, i mnogo se kurcis i vredjas, i to ljudi oko tebe i te kako primecuju, i ne svidja im se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riperu ja i ti smo veoma slicni ljudi po nekim pitanjima OBOJCA SMO GOVNARI.

Pa sad ako oces priznaj,ne priznaj radi sta oces...Ja znam da sam zajebani seronja i jebiga takav sam ljui oko mene il se naviknu il se teraju.(saucesce mom burazu koji mora da zivi samnom icon_smile.gificon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

c,c,c,c.....Uroshe...mojne tolko da se nervirash,BRE!!!

U zivotu ima mnogo vaznijih stvari nego sto su bend i muzika...gubi na te stvari zivce,a ne na bend....toga ce uvek biti....Samo polako....nervne celije se ne regenerishu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matkovicu,ne seri...

 

 

@Medo

 

 

Heh buraz...ok je to,mislim,ali dobro,mislim ovo ono,ne kazem ja da sve sto sam uvek u zivotu uradio,da je bilo super,niti da sam svetac,no dobro...Ajde de ubediste me,ce da lemamo opet zajedno,moja definitivna odluka icon_smile.gif

 

 

Matkovicu

 

Mnogo si zao nekada,nisi ti losh lik i sve to,ali tebi je kurchenje moje prozivanje tvoje produkcije,koja jeste sranje,moze to nekom da se svidi ili ne,ali to je sranje i na tome morash jos dugo da radis da bi neshto znao,ali je fazon u tome shto ti ne zelish da slusas starije i iskusnije,nego njima seres!!!Meni pricas price kako se pekiju svidja tvoja produkcija,ali Peki ti nije rekao da je to sranje,verovatno da te ne uvredi,a ja nisam takav,uvek kazem direktno ono shto mislim...eto ti i prestani da me gledas kao neprijatelja zato shto bolje sviram od tebe,pochni vec jednom da uchis i od starijih i od mladjih,pitaj ih za svaku foru na instrumentu,budi dosadan kao pro*iv dok ti to ne pokazu,ali pochni da se ponashash normalno i nemoj se praviti da si najpametniji!!!Meda i ja to mozemo,nakon nekoliko jebenih godina struchne heavy vezbe,tako da...Pochni da se menjash i pochni da uchish,ZoP!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matkovicu,ne seri...

 

 

@Medo

 

 

Heh buraz...ok je to,mislim,ali dobro,mislim ovo ono,ne kazem ja da sve sto sam uvek u zivotu uradio,da je bilo super,niti da sam svetac,no dobro...Ajde de ubediste me,ce da lemamo opet zajedno,moja definitivna odluka icon_smile.gif

 

 

nisam se ukljucivala do sada, ali sam celu situaciju napeto pratila, pa bih samo da kazem da mi je drago sto je sve u redu icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

riperu, puno te pozdravljam i ljubim....ana, hmmmm...manjina bivsa, ne znam kako drugacije da ti se predstavim a da znas ko sam icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uroshe, a jel morash ti toliko da seres o Matkovicu?Ajde bre dosta!!!

Jel ti on toliko zaokuplja misli da stalno morash da ga prozivash?!Ajde pocni da razmisljas o tome kako da naucis da se kontrolishes i usmeris misli i energiju, a ne na decka da iskaljujes svoju negativnu energiju i neraspolozenje!!!

Smiri se malo!!!

Ako te proziva, on to radi u sali-zeza se, a ti, kad si tako "stariji" i "ozbiljniji-zreliji" nemoj da padas na te fore...I josh neshto....morash da shvatis da ovo nije crno-beli svet i da ga ne treba takvog praviti!!!Unesi, bre, malo boje...zezaj se i ti!!!Nemoj samo kenjati i drzati intelektualne govore!!!Dopusti sebi malo sale!!!!To prija, veruj mi!!!Ti jesi genije za muziku ali muzika pocinje da vlada tobom-muziku treba shvatiti kao igru, nesto lepo, a ne kao razlog za negativne cestice koje lebde oko tebe i tvog crnog stava prema sali i komici...OPUSTI SE MALO!!!

 

I nisu mu loshe pesme, btw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam se ukljucivala do sada, ali sam celu situaciju napeto pratila, pa bih samo da kazem da mi je drago sto je sve u redu icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

riperu, puno te pozdravljam i ljubim....ana, hmmmm...manjina bivsa, ne znam kako drugacije da ti se predstavim a da znas ko sam icon_redface.gif

Riperu imas neke tajne obozavateljke ovde. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...