Jump to content

Hod Po Vodi


Dolly

Recommended Posts

-Hod po vodi-

 

Sve je bilo dobro u fikciji, u imaginaciji dok te nisam izgubila, pa gde drugde, nego u realnosti.Ono cuveno-san nije san ako se ne probudis kad je najzanimljivije. Gubis od trena kada si u potpunosti sigurna da ti je do nekoga zaista stalo. Cini mi se da sam ceo svoj zivot, kad god bih bila sa nekim, zapravo bila sasvim sama.A onda se desilo, ono, onde sa tobom.Vise nisam hodala ulicom sa samom sobom-imala sam tvoj lik u ocima, imala sam te svuda po sebi. i to je promenilo sve. Ali, dok trepnes prodje noc i dodje savrseno belo jutro koje pokazuje kraj. Ljubav pocinje da bledi od trena kada se rodi, a bas tog jutra znas da je ljubav zaista nestala. Sada samo mogu da kazem da je tama nekada bila nase svetlo.Sada moram da prezivim noc bez tebe i da sacekam potpuno prazan dan, novi dan…sa samom sobom.

Zasto sam ja uvek iskrena osoba u neiskrenoj ljubavi. Moram da promenim vazduh, da otvorim vrata za nove zore, ma sta one nosile, ma koliko god bola nosile, da hodam sa zatvorenim ocima po zici, sa otvorenim u susret vozu, da se osmehnem na sahrani, rasplacem na vencanju, da promenim frizuru i nastavim dalje…

Shvatila sam da je zivot moj, pa cak i kad ga ne zelim, cak i kad sam sama, pa cak i kad od njega potpuno odustanem.Okrene se, zvekne me po sred cela, nece da me ostavi na miru.Zivot nije odustao od mene, a ja ne zelim da ga razocaram i odustanem od njega. Ti si od mene odustala!...I ja sam od tebe, kristalno jasno.Da ti nisi od mene,ja ne bih od tebe.Da ja odustanem od zivota…pa bila bih kao i ti…

Nastavljam dalje, iako mi to sad deluje kao hod po void.Ako nista nije jednostavno kao sto izgleda, kako li je tek ono sto od pocetka izgleda komplikovano?Kazem vam ja, hod po vodi!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta o ovome mislim... no, da ne ispadnem shkrta na rechima (shto jesam icon_redface.gif ), eto samo da kazem da je meni vrlo lepo...dosta podsetja na neke misli koje se meni vrzmaju po glavi, samo su tvoje ipak malo drugachije, mozda i lepse realizovane.

 

Zasto sam ja uvek iskrena osoba u neiskrenoj ljubavi. Moram da promenim vazduh, da otvorim vrata za nove zore, ma sta one nosile, ma koliko god bola nosile, da hodam sa zatvorenim ocima po zici, sa otvorenim u susret vozu, da se osmehnem na sahrani, rasplacem na vencanju, da promenim frizuru i nastavim dalje…

Shvatila sam da je zivot moj, pa cak i kad ga ne zelim, cak i kad sam sama, pa cak i kad od njega potpuno odustanem.

 

Ovo mi je najbolji deo. Odnosno, najvise se na njega najezim.

Stvarno divno.

Nadam se da tjes se zadrzati ovoga puta malo duze...

 

kiss jedan ogroman icon_redface.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala.... nije nista extra .... proveri pp pa ako cenish da nesto od onoga valja da objavim ...

 

kisss NAJVECI

Kao sto rekoh, chitam danas sve, redom i pazljivo. icon_da.gif

Samo mi nije jasno, ono je stavljeno u jednu celinu? icon_confused.gif Ne zalim se, samo pitam. icon_da.gif

 

Kao sto rece, jasno i precizno. Bez ikakvih kichastih fraza. To cenim. icon_da.gificon_mrgreen.gif

 

ma moj je vetji... KISS, bre ! laugh.gificon_wink.gif

wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne...mislim svaka je prica za sebe... ali veci deo je posledica jednog osecanja....

 

joj, dosta...jedno osetjanje... opet trip, trip... da zaboravimo ha?

Ona jaka Djurina radza bi mi dobro dosla... od toga bih imala samo jednu finu amneziju za citavu sledetju nedelju...dovoljno ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

draga mala Dolly dve rečenice i po(h)vala za njih icon_wink.gif :

 

Sve je bilo dobro u fikciji, u imaginaciji dok te nisam izgubila, pa gde drugde, nego u realnosti.Ono cuveno-san nije san ako se ne probudis kad je najzanimljivije.

 

Moram da promenim vazduh, da otvorim vrata za nove zore, ma sta one nosile, ma koliko god bola nosile, da hodam sa zatvorenim ocima po zici, sa otvorenim u susret vozu, da se osmehnem na sahrani, rasplacem na vencanju, da promenim frizuru i nastavim dalje…

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolly- iznenadjujesh me! Uglavnom kolutam ocima kad citar pobacane misli ljudi na ovoj temi, ali ti me vec drugi pud odushevljavash!

p.s ona prva prica mi se vishe svidja jer je totalno istripovana i moze da se u njoj pronadje dublje znacenje, ali ova je tako divna wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

.... ostala sam bez texta....citam a kao da citam ono sto je vec u mojoj glavi,sto i ja mislim....pre nekog vremena sam slicne textove pisala

Nastavi, podrzavam te da jednog dana izdas to,makar za sebe,svoju dusu i najblize prijatelje! I ja o tome razmisljam

Opet, sve pohvale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...