Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Hehe,pomjesao si me s` nekim,ja sam bio u Vital Remains majici(da,da,shupak u VR majici svira stratovarius icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) biggrin.gifbiggrin.gif A Bombarder je zakon! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Poz! pivopije.gif

Аха, ти ли си гитариста Заоставштине. Брате, ја не знам где сте нашли певачицу, али опасна је. На тонској сам чуо 'Aces High', али како нисам гледао у бину мислио сам да то мушкарац пева. Свака њој част и свака част вама. Једино тај Stratovarius да средите. Нит' иду уз Vital Remains, нити уз Бомбардер. Хехе

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da si zbog promuklog glasa pevao nešto dublje, što se meni sviđa jer je thrasherskije! icon_rockdevil.gif A sad navali na čajeve, septolete i ostala sranja! icon_smile.gif

Хм, кад пмену то, преслушао сам демо кад сам стигао кући и не свиђа ми се вокал. Требао сам грубље да га урадим и знатно боље. Боље је звучало кад сам први пут преслушавао, али стварно фале неки ефекти и мора оно жешће. Некако је у студију кад се ради стерилна атмосфера. Кад се свира уживо морам да се дерем да бих чуо себе и онда испадне снажније. Кад будемо радили онај сплит другачије ће бити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shta jel Dungeon Bell josh postoji!??? icon_confused.gif

Ма, јок. Али имају тај један демо и то је главни услов да би се бенд ставио на metal archives. А тај демо је по мени био и још увек јесте довољно добар да би се овековечили тамо. Мислим, погледај само каквих све 'пројеката' тамо има, назови бендови који су урадили по демо на кућном компу и то неки блек, готик или шта ти ја знам. Ако ништа, бар од свих њих заједно су Dungeon Bell завредели да се нађу тамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pijjooo,pijjjooo samo sam pobegao do obliznjeg sela da me ne bi videli ovi iz benda. Onaj put je smorio pa sam bio umoran, tako da sam popio svega tri cetiri case piva,al u subotu(u skcu) ce da bude drukcije,ima da pokazem Corbi kako se loce.

Poruka za momke iz Lozane iz benda Legacy - aj bacite mi emajl nekog od vas da vi priupitam nesto.Unapred hvala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to prichash o STORMAGEDDONu hahahahahah! wallbash.gif

 

pivopije.gif

Ма, јок. Има 13 пута горих, а и они нису пројекат, него бенд. Мислим, свирају уживо, а тамо има неких 'бендова' који вероватно никад нису постојали ван 'креаторове' собе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pijjooo,pijjjooo samo sam pobegao do obliznjeg sela da me ne bi videli ovi iz benda. Onaj put je smorio pa sam bio umoran, tako da sam popio svega tri cetiri case piva,al u subotu(u skcu) ce da bude drukcije,ima da pokazem Corbi kako se loce.

Poruka za momke iz Lozane iz benda Legacy - aj bacite mi emajl nekog od vas da vi priupitam nesto.Unapred hvala.

А, значи тако. Е, па, следећег пута ћемо другачије да разговарамо.

Само, цо, нису они из Лозане, него из Зворника.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај, то су превише крупне речи. Ми смо само ту да забавимо људе. Продужавање живота? Не знам, ако ти тако кажеш.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај, то су превише крупне речи. Ми смо само ту да забавимо људе. Продужавање живота? Не знам, ако ти тако кажеш.

pa za nekog kome se ceo zivot svodi na muziku, to i nisu krupne reci icon_da.gif

ja sam stvarno uzivala u vasoj svirci i znam da se verovatno necete sloziti s ovim, ali od tih 4-5 puta koliko sam vas slusala, ova svirka mi je bila najbolja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ću ja da dobijem taj demo? I jel vi to svirate u subotu u SKC-u ili ja nešto ne kontam??? I Bole, kad ćeš nas da ubaciš u tu metal arhivu?

Брате, убацио бих ја вас још прошле године, али не испуњавате услов. Немате демо снимак. ОК, имате албум, али замисли да сам ставио годину издања 2005, а ви га тада не објависте. И мора да има ко га је издао, па да не буду дезинформације. Чим будете издали албум, могу да вас ставим тамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam Spaceeater svira u subotu u skcu na hitu godine vol.3 al s obzirom da clanovi benda uvek poslednji saznaju da sviraju negde(dodje neko i kaze ti , e brate svirate u subotu,do jaja, a ti kazes ko , gde , kada? to se cesto desava) nista sa sigurnoscu ne mogu da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam Spaceeater svira u subotu u skcu na hitu godine vol.3  al s obzirom da clanovi benda uvek poslednji saznaju da sviraju negde(dodje neko i kaze ti , e brate svirate u subotu,do jaja, a ti kazes ko , gde , kada? to se cesto desava) nista sa sigurnoscu ne mogu da ti kazem.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

tako sam ja rekao bosku pre 2-3 meseca

kao...."a brate do jaja...najzad svirate...dolazim obavezno"

a bosko:"ne...ne sviramo... ko ti je to rekao?"

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by bradati_simce

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, нану ли му, отегло се то. Ваљда ће ускоро послати проклети омот! Ја писао пре неко вече, али нема га да се јави. Можда је скинуо оне песме са сајта и нису му се свиделе. Или је можда, још горе, видео фотографије у профилима и рекао себи: "Ма, нећу ја ништа да имам са овим бизговима. Ово је нека багра!" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebavam se za sliku naravno, ali slika je sjajna. Moramo da napravimo ozbiljne i pojedinacne i grupne fotke, a to bi stvarno mogli u subotu da uradimo pa da uzmemo neki normalan server pa da konacno sredimo sajt, ovako delujemo stvarno maximalno neozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...