Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Ma nisam rasirio aber vec me Gera zvao kad sam to radio i kaze:"'De si Karlo, sta se radi?" I ja sam mu samo odgovorio sta se radi.

Oporavio sam se, hvala na pitanju, ima jos malecki podliv.

 

Zna Bosko.

 

 

GOTOVO!!!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaju odavno Death from below i Crush, kill, destroy, i bas na sledecoj probi treba Buca da da Djigi snimak gitare da Djiga uradi bubanj pa da peglamo, a inace je i gotova i skoro navezbana pesma Overkill, ma bice pichvajz samo da uhvatimo malo vremena s Djigom jer je ovako bas katastrofa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacnije 14. januara 2005. godine, to nam je bila prva svirka...

Jao, a to je bila naša 2. svirka... Tad smo prvi put svirali zajedno i upoznali se... Kad se samo setim...

 

Elem, da iznesem utiske o demo-u. Slažem se da su bubnjevi mogli jače i da je vokal malo sterilan. I čini mi se da su gitare previše u visokim pa na onim low delovima(prazna E žica i sl.) nisu lepo stopljene sa basom koji se tad malo izdvaja... Ali, to su sitnice, da vam pravo kažem. Mnogo ste dobro odsvirali sve 3 pesme, po meni bez greške! Ovo ostalo je više stvar produkcije. A onda, pošto sam se opet naložio na pesme, skinuo sam tekstove sa sajta i oduševio se! Lirika je extra! Samo mi fali tekst Space Eater, to ćete morati da mi date pa da sledeću svirku pevam zajedno s vama...i tako... pivopije.gif

 

I koja je sad lokacija aktuelna za održavanje humanitarne svirke? Pošto je SKC otpao, koliko ja razumem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, тад сам, чим сам чуо вашу тонску, мислим да сте свирали 'Warhead', стартовао Мању и тако је кренула цела прича. Јеси ли видео снимак са те свирке? Најбољи је део кад почиње 'Domination' и видиш како 4 лика из бекстејџа истрчавају испред. icon_wink.gif Ех, лепе успомене!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, тад сам, чим сам чуо вашу тонску, мислим да сте свирали 'Warhead', стартовао Мању и тако је кренула цела прича. Јеси ли видео снимак са те свирке? Најбољи је део кад почиње 'Domination' и видиш како 4 лика из бекстејџа истрчавају испред. icon_wink.gif Ех, лепе успомене!

Nisam, da nemaš taj snimak? Joj, tad ste svirali odmah posle nas, meni posle svirke prilazi Johny sa rečima: ,,U, brate, do jaja je bilo!'' i počinje da postavlja činele, a ja gledam i ne verujem šta sve čovek ima! icon_smile.gif Onda se malo odmarasmo u backstage-u i sumirasmo utiske, a krajičkom uha slušasmo Space Eater. Tad su, ja mislim, Brljotko i Manja davali intervju Metropolisu gde je cenjen mi basista za gledaoce Muzičkih vesti objašnjavao da je Flush, ustvari, onomatopeja puštanja vode na wc-šolji! icon_smile.gif Taman se oni vratiše, kad ono, počinje ''Domination''!!! ''Uuu, jebote, ovi sviraju Panteru!!! Guuuubbljeenjeeee!!!'' icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Eh, lepe uspomene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, da nemaš taj snimak?

Па, наравно да имам. Био је у DivX формату кад је Карло пребацио са камере на комп, али није могао да стане на CD, него смо га стављали на DVD. Е, онда су моји ортаци ухватили то, па стварно направили DVD, изделили снимак на 'поглавља' и тако то.

Ако још некоме то треба, један празан DVD и добије одмах.

Ми имамо видоје снимке скоро свих свирки на којима смо наступали, али ниједан осим са ове прве није пребачен на комп, него се врзмају карлу по разним касетама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 МВ заузима видео, а верзија од 211 МВ ће бити на дему као бонус. Хвала за коментаре.

 

Узгред, сајт је додатно сређен, додате су неке нове опције, текстови свих наших песама које изводимо уживо, као што су неки овде и тражили, су стављени на сајт. Ускоро ће тај делић бити допуњен новим песмама које су тренутно у припреми или у фази разраде.

 

Иначе, у недељу 19. 03. смо у Врању са 202-ком, па ако има неко из тог краја ко нас је чуо, али нас није и видео, ево прилике!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci skinuo sam sve Mp3 ove i mogu reci da sam odusevljen i da ste ladno medju prvima medju mojoj listi najboljih Demo bendova u srbiji(nevezano za naziv benda i to sto volim Gamma Ray icon_razz.gif)...sto se tice videa mnogo je za moj jadan dial-up tako da cekacu da izdate taj demo.Sve u svemu javite mi kada bude pa ako se placa ili ne, svejedno, da dobijem i ja jedan primerak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...