Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, svi metalci se slikaju na jednom od zidina dragog nam Kalemegdana icon_smile.gificon_smile.gif

 

ja sam vas slusala na hitu u SKC-u i moram da priznam da mi se izuzetno dopada kako ste svirali i kako funkcionisete kao bend... musik20.gif Ukratko, super ste!!

 

Pozz pivopije.gif

 

P.S. Onaj pevac mi sarmira drugarice mhihi.gif

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ja sam vas slusala na hitu u SKC-u i moram da priznam da mi se izuzetno dopada kako ste svirali i kako funkcionisete kao bend...  musik20.gif  Ukratko, super ste!!

 

Pozz pivopije.gif

 

P.S. Onaj pevac mi sarmira drugarice mhihi.gif

Da, ova postava savrvseno funkcionise. Jako su dobre autorske stvari, a dobro skidauju i Dimmu. Autorske stavri stvarno svetski zvuce.

Edited by kraath

Share this post


Link to post
Share on other sites

yup....ali ne do srede vetj utorka i to za sedam dana......

A, pa dobro onda, kad se vratiš pa ću ti dati tekst za ''onu'' našu. Ah, onaj Nikolin projekat je odličan. Samo to slušam icon_rockdevil.gif

Eto, jedva čekam da sviramo prvi put zajedno 19.maja u Super Dimenzijalnom Finalnu. Nego gde su kvote za finaliste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Superfinale je 19.maja!!A to sto je onaj lik spomenuo za Morgana je pretpostavljam nesto sto su se ranije dogovarali...Ta fora!!Nesto sto je zapravo za pp da ne bi zbunilo ostale!!

 

Esgaroth rula!Dolazim na finjalje!!

 

Zzop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Superfinale je 19.maja!!A to sto je onaj lik spomenuo za Morgana je pretpostavljam nesto sto su se ranije dogovarali...Ta fora!!Nesto sto je zapravo za pp da ne bi zbunilo ostale!!

 

Esgaroth rula!Dolazim na finjalje!!

 

Zzop

Pa da, 19tog je Superfinale i tu svira Esgaroth, Acid Rain i gomila drugih. Ja ne znam za taj 26ti sta je trebalo da bude, ali verovatno ce Morgan blize da nam razjasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj pevac mi sarmira drugarice mhihi.gif

A za kolegu ništa? ... mhihi.gif

 

...

 

Nego text - dobili ste, tražili ste ...

 

Samo mala napomena, text je ovde skockan drugačije od redosleda u pesmi, odnosno malo šta se ponavlja, a u pesmi toga dosta ima. Takođe, mislim da reči koje se pišu za muzičke pesme (pogotovo black metal icon_mrgreen.gif ) nisu baš za čitanje ovako na klupici, njihova poenta i namena je bila da sama muzika reči doprinese pesmi i da one u njoj dobiju snagu, ovo vam je više da naučite pa da urlate zajedno sa zlikovcem mhihi.gif

 

Takođe, nemojte da vas zavara ovo "Marko", svi su učestvovali u pisanju muzike, ali suštinski pesma od onoga kada je moja malenkost donela svima kao napisan fajl se suštinski nije izmenila. A ne volim kad otvorim liriks pa tamo vidim tekst Đoka / muzika Pera, Mika, Laza, Đoka ... brate koje napisao jebenu pesmu ? Čisto da se zna pošto sad na primer jedna od pesama na kojoj radimo je Dankova, a Ravishing je Majkova suštinski... Znači svi pišemo ziku.

 

 

MONARCHY DIVINE

--------------------------------

text Morgan / muzika Marko

--------------------------------

 

Ancient walls and marble stones

Halls full od death and sorrow

The monarchy of eternal grimness

The dinasty of divine fate

 

The Gods will give, the Gods will take

The years will pass, the youth will wane

For doeful death and eternal bane

I have seen what you have not

Vision, signs and eyes that rot

 

I have seen what you have not

Vision, signs and eyes that rot

Then you’ll see what cannot be

Shadows move where light should be

 

I have seen what you have not

The vulture and the chain

Rotten flesh in hallow halls

Where death awaits between the stones

 

[spoken part]

The Gods shall create, the Gods shall annihilate

The mortals and their fate

And a vacant force

A deviant stream from a pure source

 

I have seen what you have not

The vulture and the chain

Rotten flesh in hallow halls

And a loss of eternal pain.

 

No hope is left, no help can stand

For I shall dwell there within.

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kad ce biti ona 'nesudjenanam' svirka sto je trebala da bude 26.5. ?

Nije čovek ništa netačno niti nelogično pitao. Super Dimenzionalno Finale 202 održaće se 19. maja i tu Esgaroth nastupa. Promocija Metal Sound Magazina trebalo je da se održi 26. maja u Domu Omladine i tu je Esgaroth trebao da nastupi sa još nekolko bendova, ali ovi iz Doma su sjebali sve pa za isti dan zakazali i Consecration sa nekim ''čudnim'' Hrvatima (tobož to su zakazali mnogo pre nas). Uglavnom, taj koncert je otakzan zbog gluposti koje samo mogu ovde da se dogode (lakše mi je za Sloveniju da zakažem koncert nego u Beogradu).

Elem, taj promotivni koncert je odložen sad definitivno za 24.Jun, Subota, samo trebam da vidim gde ću to da održim (u opticaju je i neka bašta, naravno sa ''cvećem''). Taj dan je inače pauza u Svetskom Prvenstu nakon takmičenja po grupama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ćemo ipak brže napraviti sajt nego što sam očekivao. Tamo ćete naći pesme (naravno ne cele) za download. Istom otvoriću za koji dan Esgaroth stranicu na my space-u. Tamo će sigurno biti Monarchy Divine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa konacno materijal za pljuvanje ... icon_smile.gif

ko vam radi site ?

Pa Dachaz, verovatno. Vidi, taj webpage nam je prilično sad potreban zbog promocije i voih iz inostranstva. Osim toga, na ovakav način, ne možemo ljudima da pruštimo ni da čuju pesme jer su još zaštićete zbog inostranih izdavača takod a ćemo stavljati samo fragmente i moža neke pesme sa predhodnog demo snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ova postava savrvseno funkcionise. Jako su dobre autorske stvari, a dobro skidauju i Dimmu. Autorske stavri stvarno svetski zvuce.

upravo icon_da.gif samo vam jos fali zeMski voCkal i bicete extra... icon_cool.gif

 

A za kolegu ništa? ...  mhihi.gif

pa ne znam ja... Mislim,mozda su i tebe primetile, ali mi nisu rekle... mhihi.gif

 

Eh kolega po instrumentu, moram da te pohvalim, dobro cukas one dirke tamo, ako ako pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...