Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

Morgane,kad ce novi Hornburg?

Mislim da sam vise puta na raznim medijima (na 202 ili po intervjuima u casopisima/webzinima) rek'o da je sa Hornburg-om gotovo.

Nazalost, ESGAROTH i METAL SOUND (novi casopis ciji sam ja glavni urednik) su odneli ceh.

HORNBURG vec pripada istoriji. meni je stvarno zao, ali prosto je nemoguce postignuti sve u jednom trenutku. Jos sam sad zaduzen za promociju slovenackog METAL CAMPa.

Eto, nadam se da su 6 brojeva HORNBURG-a imali odredjeni pozitivni uticaj na citaoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da sam vise puta na raznim medijima (na 202 ili po intervjuima u casopisima/webzinima) rek'o da je sa Hornburg-om gotovo.

Nazalost, ESGAROTH i METAL SOUND (novi casopis ciji sam ja glavni urednik) su odneli ceh.

HORNBURG vec pripada istoriji. meni je stvarno zao, ali prosto je nemoguce postignuti sve u jednom trenutku. Jos sam sad zaduzen za promociju slovenackog METAL CAMPa.

Eto, nadam se da su 6 brojeva HORNBURG-a imali odredjeni pozitivni uticaj na citaoce.

Kupio sam 2 poslenja broja (peti i sesti). casopis je bio vrhunskog kvaliteta, mada se meni vise svidjao sesti broj (to je onaj sa dimmu borgirom na naslovnoj strani).

Zao mi je sto je jedan takav casopis morao da nestane, ali ako je ta zrtva vredena visih ciljeva onda je ok.

Cuo sam da na 202 najavljujes novi casopis, kakv je koncept ntog novog magazina? Nadam se da ces zadrzati kvalitet hornburga.

Edited by MetalThrone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci slusao sam vase snimke na radiju.Iskreno pesma vam je DO JAJA!Nisam neki preterani ljubitelj blekerice ali ono sto sam cuo je odlicno.Najvise mi se svidelo sto uopste ne zvucite kao domaci bend.Sta vise,bolje su vam stvari cak i od nekih stvari Dimmu Borgira.Morgan je jebacki otpevao.Svaka cast.Danko je odlicno odsvirao kao i klavijaturista.Gitara mi se nije svidela.Moglo je do i bolje sto se samog zvuka tice.Mislim samo da ste malo preterali sa trigerovanjem,na prvo slusanje bubanj je zvucao kao kucan.Sve u svemu vrlo ste me prijatno iznenadili i momci samo napred GRIZITE!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delim isljenje sa mojim prethodnicima. Vi ste definitivno nas najbolji black bend. Stvarno zvucite ko da niste iz Srbije. Slusao sam vase pesme na 202 i ona druga bukvalno razbija. Zvucite slicno Dimmu borgiru, ameni se to jako dopada.

icon_rockdevil.gif

Samo napred pokazite da i mi imamo sta da ponudimo jebenom svetu icon_rockdevil.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci slusao sam vase snimke na radiju.Iskreno pesma vam je DO JAJA!Nisam neki preterani ljubitelj blekerice ali ono sto sam cuo je odlicno.Najvise mi se svidelo sto uopste ne zvucite kao domaci bend.Sta vise,bolje su vam stvari cak i od nekih stvari Dimmu Borgira.Morgan je jebacki otpevao.Svaka cast.Danko je odlicno odsvirao kao i klavijaturista.Gitara mi se nije svidela.Moglo je do i bolje sto se samog zvuka tice.Mislim samo da ste malo preterali sa trigerovanjem,na prvo slusanje bubanj je zvucao kao kucan.Sve u svemu vrlo ste me prijatno iznenadili i momci samo napred GRIZITE!!!! pivopije.gif

Hvala,brate,hvala! Sto se produkcije tice,potrudili smo da izvucemo maksimum,Brankovici su nam zaista izasli u susret,njima svaka cast. Svi smo se slozili da smo za novac koji smo ulozili dobili MNOGO VISE I BOLJE nego sto smo ocekivali. Sto se tice bubnja,kapiram da je trigerovanje bio najbolji nacin da se bubanj posteno cuje. Ovo nam je prvo snimanje u studiju,nemamo iskustva sto se toga tice,a i nismo imali bas toliko para do odemo u neki besan studio da bi snimali par pesama. Snimali smo u PARADOKSU i ispostavilo se da je to bilo najbolje resenje! Moram da pohvalim Brankovice,stvarno su super momci,bili su maksimalno pozrtvovani.

 

Sveu svemu,drago mi je da ti se svidelo,bice toga jos! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od sajta i to na duze vreme. Isto vazi i za download novih pesama.

Verovatno dok se zvanicno ne obojavi EP nece biti nikakvog sajta.

Mi sad pokusavamo da se fokusiramo da pisanje novih pesama kako bi smo do kraja jeseni snimili prvi album, tako da cemo gledati da malo smanjimo broj svirki (no ne verujem da ce nam to bas poci za rukom icon_twisted.gif )

Vec sledeca svika je u drugom finalu Demo Mastersa, samo treba videti da li ce to biti petak iduce nedelje ili neki drugi dan (sta odluce već ovi sa 202).

I naravno, svima se zahvaljujem na dosadašnjoj podrsci i pohvalama.

 

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se moze znati kad sledeci put u BGu svirate? To bi trebalo da bude ovih dana u finalu ako se ne varam.

Htela bi jos jedan moja drugarica da navrati da vas vidi jer vas je cula na 202,a i cinimi se da ima pretenzije ka nekom od clanova laugh.gif

sigurno je u pitanjE Majk !?!?! njahahahahhah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno je u pitanjE Majk !?!?! njahahahahhah

Možda neko drugi...recimo klavijaturista icon_rolleyes.gif

E, da koncert je u sledeću sredu 26.04. u SKC-u u okviru finala pa taman ti navrati iz Kruševca. nego, jel' hoćeš ti da distibuiraš Metal Sound u Kruševcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda neko drugi...recimo klavijaturista rolleyes.gif

E, da koncert je u sledeću sredu 26.04. u SKC-u u okviru finala pa taman ti navrati iz Kruševca. nego, jel' hoćeš ti da distibuiraš Metal Sound u Kruševcu?

Hocu da distribuiram ... pricali smo vec o tome

kad sam bio kod gremlina-zlog mogvaja ...

uzmi broj od srdjana ili od majka pa me pozovi ...

predlog > slanje autobusom jer je DzabA !!!

 

:uzdravlje: :smajli-koji-pije-unuche-pack-vinjak:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim obavezno da vas vidim u sredu, sad videh da je vec tema otvorena na koncertima. Dobro tu ce biti i Hatred. Ovo prvo vece je bilo super da vidimo kako ce biti drugo.

Taj vas clan je pevac (UUUUUUUUUUUUUUUUU nisam smeo vo da kazem, sad ce me ubije ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim obavezno da vas vidim u sredu, sad videh da je vec tema otvorena na koncertima. Dobro tu ce biti i Hatred. Ovo prvo vece je bilo super da vidimo kako ce biti drugo.

Taj vas clan je pevac (UUUUUUUUUUUUUUUUU nisam smeo vo da kazem, sad ce me ubije ona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) mhihi.gif

A da nije to ipak klavijaturista? On je tako sexozovan!!!!!!!!!!!

Ovoj je MAJKOV post-sad je kod mene icon_twisted.gifmrred.gificon_twisted.gifmrred.gifno.gifevotigana.gifmrred.gificon_twisted.gificon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...