Jump to content

Scrimmage


_Grotesque_

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Starbreaker

Spota imas na disku.

Poslacu ekipi iz Pirota par komada do kraja nedelje, ako ne budem mogao da skocim do tamo da se vidimo!

 

@greenenn

Ostavi adresu i poslacu ti cd.

Trebalo je da me cimas tamo, dao bih i tebi jedan posto sam i onako izdelio puno..

 

i da..

 

BREAKING NEWS!!!!!!!

Scrimmage je na dooobrom putu da najkasnije do leta zvanicno izda svoj album prvenac "Within My Pressure"!!!!!!!!!!

mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

 

Nasao sam odlican deal za profi stampanje fabrickih diskova sa sve bookletom itd. itd. Jos malo, pa cu (nadam se) uspeti da nagovorim jednog tipa koji ima puuuno para (i drzi milijardu lokala) da nas sponzorise!

Trebalo bi to da bude jako lep multimedia cd sa spotovima i hiljadu kuraca preko..

Jos samo da se ispovezujem sa izdavacima pa da vidim ko ce dati najbolje uslove...

Ako nista ne bude valjalo, objavicemo self-release!

Jebi ga!

Sve moramo sami, ali NE ODUSTAJEMO!!!!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovoj svirci niste bili losi, cak stavise do jaja ste zvucali iako ja ne volim pravac koji svirate, ali objektivno ste bili dobri. Publike je bilo malo zato sto je svirka napravljena u nedelju. Rekao sam Dorkinu - nikad vise u nedelju, samo u subotu ili mozda petak...poz

Da da termin Nedelja je shit u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam veceras na Demo Expressu pustise F.U.C.K. Them.

Nit` da zovu da porazgovaramo malo, nit` ista..

Ali, dobro.. To je odlican nacin da nas cuju ljudi..

Da, Olga je najavila nase ucesce u finalu Demo Masters turnira 5 (autorski bendovi).

Tako da cemo po svoj prilici uskoro ponovo za Beograd. Pa mogu da nas cuju ljudi koji nisu bili medju onih 60 ( wallbash.gif ) na Thrash Festu..

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...