Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Možemo i da zovemo još jedan bend. Pa, Alogia i Dargoron su nam nekako najsličniji.... Ne bi bilo loše da uskoro i zakažemo neki termin-kao što rekoh, mislim da bi kraj decembra bio najbolji, jer ćemo 24. novembra svirati u Bg-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Alogiju nemamo mi para rodjaci.....a Dargoronci bi verujem sigurno hteli....bilo bi lepo neshto krajem decembra da se organizuje....

 

Yup...jedino da Alogia ugovori neshto a mi da se uvalimo :) :) :)

Mislim da bi Dargoron bio ok izbor...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opušteno možemo i samo mi - znači NF i Atlantida po sat i nešto svirke...Ajd' javite nam - mi smo u fazonu da već do krajem nedelje rezervišemo termin. :pivopije:

 

P.S. Dobro je bilo u nedelju. Zvuk malo lošiji , ali to nije do vas...Dobra svirka, dobra atmosfera! Pozdrav ekipi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ova pesma horizont je keva!!!!!!!

mislim bole da ti je to najbolje ostvarenje,od svega sto si uradio za night fall,ali to je moje subjektivno misljenje!!

mada nema pesme koja mi se nesvidja!!!

jedino mi je malo> drugacije nije moglo da se desi < malo slabija od svih ostalih!!!

e da i to je moje subjektivno misljenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možemo i da zovemo još jedan bend. Pa, Alogia i Dargoron su nam nekako najsličniji.... Ne bi bilo loše da uskoro i zakažemo neki termin-kao što rekoh, mislim da bi kraj decembra bio najbolji, jer ćemo 24. novembra svirati u Bg-u.

Samo da te pozdravim te se viđamo 24-tog Novembra. Odvojio sam ti bendove tako da ćeš imati vremena da predahneš. Isto važi i za Žareta. :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahaha......svaka chast Morgane....hvala za odmor...trebace mi....

 

@Lexa- Hvala brate....i meni je horizont personal favourite...a drukchije je klasichan hitic i treba imati i neq takvu pesmu...

 

i mislim da bi bilo dobro da se pozove Dargoron za ovu priliq...slichnog su profila a tri benda za jedno veche nije mnogo....nebitno,dogovoricemo se.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo samo autorske pesme :da: Vidimo se 19.novembra u Pirotu! :rockdevil:

Tako i treba. Usotalom, treba verovati da su autorske pesme dovoljno jake da naprave atmosferu. Ako bend mora da svira obrade da bi digao ljude iz mrtvila, onda pisi propalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam se i odusevio...ja sam za da se na primer sakupe likovi iz razlicitih bendova i urade jednu tribute svirku jednom ili vise bendova...ili eventualno obrada u svom fazonu...to takodje cenim...mozete li da date neku listu pesama koje svirate...da makar znam da pevam refrene :lol:

Izvin'te sto vam spamovah po temi :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...