Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

joj, ljudi moji, ona slicica (cover) me tako podseca na pri semestar-projekat plaze.... joj.

 

e, ali super zvucite! icon_wink.gif

Hvala! Sto se tice slike-skinuta je sa neta i malo izmenjena...To je cover od demo-a "Svi odlaze..." i bas mi se uklapao uz taj naziv. Cover za album jos nemamo...Eto, ne bi bilo loše ako neko ima ideju-neka okači... pivopije.gif

Edited by Boban_Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

slicica se nedvosmisleno uklopila u naziv (doduse, kao prva pomoc)

 

 

nego, posle nekoliko prelsusavanja nekako sam favorizovala "gde se vracam uvek"... wub.gif fenomenalna je... u smislu, stvori mi neko posebno psihicko stanje.. super je. icon_wink.gif

i dobro, svidjaju mi se i ostale, stvarno su dobre.. (ali, fav je ipak FAV! icon_mrgreen.gif )

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

(e, moram ja opet.. icon_smile.gif nije zlonamerno, nemojte me pogresno shvatiti!)

 

super izgleda slicica, samo mi je malcice konfuzna.. ako ja dobro vidim (a vrlo je moguce da NE vidim dobrano..) radi se o delicu bodljikave zice itd itd, uglavnom koja je prica?? (u smislu-koje je opravdanje za takav prikaz..?) i takooo.. icon_mrgreen.gif inace, za kad je planiran album??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dobro vidis...bodljikava žica...u stvari, dve žice koje se umotavaju, i trebale bi da simbolizuju neku neraskidivu vezu... icon_da.gif Omot je radio jedan moj drug, ja nisam hteo da mu sugerišem u vezi ideja...Tako da je ovo neka njegova vizija covera za album...Za sada je samo predlog...A što se tiče toga kad će album-imamo neke ponude, ali ne bih hteo još ništa da pričam dok ni mi ne budemo imali sigurnije informacije... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, kul! icon_wink.gif

vrlo jako zvuci, pogotovo sto bi album trebalo da se zove "svi odlaze" (zar ne??).. lepa simbolika.. samo taj dim sto se formira malo smudge-ovanjem bas i ne ide u prilog onda? i donje dve vinjetice su malo "pobegle" (treba da se poravnjaju po horizontali, kao u ogledalu sa gornje dve)

 

ph34r.gif preterujem.. ph34r.gif

 

(e, jos jednom nemoj da me shvatite pogresno, takva sam prema svemu sto vidim, a iole se tice moje buduce profesije... icon_biggrin.gif )

 

pozz svima i posebno maxu! icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goatik - icon_wink.gifpivopije.gif

 

Ok je ideja za cover....mada sam ja uvek bio za pejzashke varijante.....

za ime albuma cemo videti.... svi odlaze je bilo ime za demo ne znam da li cemo ga zadrzhati za album.....to cemo se vec dogovoriti...

 

Bash mi je zhao za tu svirq u Qglashu....jbg......drugi put....

 

@Lady Of Midnight - icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овај бенд је феноменалан! Супер зика, а тек текстови...

На последњој свирци замало да се срушин слушајући

"Тамо где се враћам увек"!

Само наставите!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...