Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Ух, кад сам чула ''Очи боје дуге'' смишљала сам како ћу вас напљувати, али онда сте свирали Aces high... Свака част, испало је сјајно!!! :D

 

Дајте тај албум више! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sinoc smo samo bili u fazonu ad se zezamo.. zato smo i svirali vishe obrada nego obichno... :P

jbt, ostao sam bez daha kad sam se vratio iz shutke, jedva sam pevao :) :)

 

hvala svima koji su bili sinoc.. iako smo imali mnogo problema na bini dobro smo se zezali... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Maxe........pozdravljam te nismo se culi u p.m.Jel mogu da iskomentarisem a da se ne nealjute tvoji clanovi benda.Moram da ovo kazem.Sad mi je drug poslao link da pogledam spot.Mislim spot kao spot zaboli me ja muziku gledam.Najiskrenije......ono sto si radio s ACID RAIN-om je jebalo kevu ja sam i dalje posle toliko vremena zaljubljen u onih par pesama koje ste uradili iako je to sve bilo na kucnom kompijuteru ono je razvaljivalo.Meni se nista tako u srbiji nije svidelo kao taj mali demo....alpha bese.......ali ovo mi se uopste ne svidja...evo par puta sam bas preslusaovao nekako mi je suplje nema mase.Nemoj samo da mi se ostatak benda naljuti nista lose ne zelim reci samo eto pod utiskom sam kako je bilo nekad i sad.Kad sam ja taj demo dobio od da li Zarka ili Nikole ne znam,ali ja sam se odusevio...ono je jedan od najboljih porogressive demo-a u srbiji,da ste samo zavrsili ceo album stvarno bi bilo neverovatno dobro.Kkao mi je krivo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav chovek.. ma nece se naljutiti ostali opushteno.. to je prosto stvar uqsa... iskreno, mom glasu lezhi daleko bolje ovo shto sada radim nego ono shto sam radio ranije i uz ovo sam mnogo vishe napredovao... a shto se same muzike tiche slazhem se da je Acid Rain imao jaaaako dobre pesme koje o5 ne verujem da bi proshle ni priblizhno kao NightFall-ove.. pa meni Shaterred Mirror jedna od najboljih pesama koje sam ja pevao ikada.. ja sam ponudio Nikoli da se to zavrshi ali je on rekao da je digao ruke tako da od toga nishta mada bih uvek ponovo pristao da to zavrshim ako bi me iko pozvao... ali o5 ponavljam, ne verujem da bi to imalo neke izglede da napravi neshto kod nas.. A sad kad izadje NightFall-ov album preslushaj pesme i mislim da ce ti zvuchati manje shuplje jer pesme zvvuche daleko bogatije nego na demou...naravno da se niko ne ljuti a veruj mi da je i meni zhao shto je acid rain pricha koja nije zavrshena onako kako je trebalo...

pozdrav :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala puno ljudi.. eto od danas nismo vishe demo bend.. i jako je lep osecaj..

 

Danas su nam samo javili da su diskovi stigli a sutra idemo da ih uzmemo i raspitamo se oko cene, prodaje i svega ostalog pa cu da vam javim shta su mi rekli.. :pivopije:

 

 

@Vladream - pa nemoj tako, imamo mi solazhe u pesmama :P ne dolazimo 15og mada smo hteli... Boban ima boginje i zbog toga smo morali da otkazhemo Svilajnac i Zrenjanin.. pre Dangube 24og ne verujem da cemo igde svirati.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vladream - pa nemoj tako, imamo mi solazhe u pesmama :P ne dolazimo 15og mada smo hteli... Boban ima boginje i zbog toga smo morali da otkazhemo Svilajnac i Zrenjanin.. pre Dangube 24og ne verujem da cemo igde svirati.. :da:

 

meni javio kovca danas da mu je zarko nesto pominjao 16.02. i malu salu skca, u tom slucaju spremite disk za tad :confused::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...