Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Maximilijane cestitam za Castle,nego jel dolazite 10-og u Zajecar sa Hitom lochemo Zajecarsko i Sreja da vam frula?!? :bigblue:

 

 

Pozz

 

Ne verujem prijatelju jer smo bash u guzhvi a i ja mnogo radim pa nema shanse da se izvuchem.. jbg..

 

 

 

Uh, a taman sam pomislio da ste prosli, mada sam od 7:45 blejao uz FOX...dobar nastup! :) Kratko, ali jebitacno :pivopije:

 

Ja sam imao obaveza pa nisam mogao da idem josh manje da gledam pa cu nadam se nabaviti snimak sa FOX-a i pogledati...... a onda okachiti na YouTube... :) :) :)

 

 

 

Svaka čast za Castle.

 

Hvala :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi smo hteli da sviramo na ovom festu u Nishu ali nigde nismo nashli kontakt za prijave.. jbg... u planu je neka turnejica po jugu a i sad idemo u Leskovac 12og pa cu da se odvalim od roshtilja... mmmmmmmmm :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi smo hteli da sviramo na ovom festu u Nishu ali nigde nismo nashli kontakt za prijave.. jbg... u planu je neka turnejica po jugu a i sad idemo u Leskovac 12og pa cu da se odvalim od roshtilja... mmmmmmmmm :P

 

Hahaha... Onda napravite nekoliko "nights to remember", tokom septembra, taman da se najedete roštilja. :)

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi smo hteli da sviramo na ovom festu u Nishu ali nigde nismo nashli kontakt za prijave.. jbg... u planu je neka turnejica po jugu a i sad idemo u Leskovac 12og pa cu da se odvalim od roshtilja... mmmmmmmmm :P

 

Ako idete po jugu, to je prilika da svratite u Surdulicu. Otići ću tamo specijalno za tu priliku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih Duxo prijatelju pre koliko je ovo prebacheno :) :)

 

ma bre drugar samo da mi (DoomrasH) zapichimo autorske pa da i mi dogodine zasviramo na Castle-u :da:

 

A ti ako budesh pijan koliko se ocheqje da cesh biti pijan bice ti svejedno da li je na bini NightFall ili Seka Aleksic :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih Duxo prijatelju pre koliko je ovo prebacheno :) :)

 

ma bre drugar samo da mi (DoomrasH) zapichimo autorske pa da i mi dogodine zasviramo na Castle-u :da:

 

A ti ako budesh pijan koliko se ocheqje da cesh biti pijan bice ti svejedno da li je na bini NightFall ili Seka Aleksic :) :) :)

 

Pa...nisi daleko od istine! :D

 

Aj pozdravlja vas sve cika Duxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

MaXE,I MI ,tj. nas 12 Vranjanaca se nadamo dobroj svircu u Leskovcu jer najviše zbog vas i DARGORONA dolazima tako čoporativno da vas slušamo,i gledamo!!!

Joj....ah..jedva čekam...konačno,i vas da vidim uživo... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kurcu... Samo još i Dargoron da zasvira tamo i biću zadovoljan spiskom domaćih bendova.

 

pazi ti na taj recnik! :)

ja bih volela da na castle festu vidim a i cujem dargoron,aeterniu i nightfall!!! :bigblue:

a vi budite ljubazni pa me obradujte i recite mi da ce oni svirati :da:

:D

 

Pa mi smo hteli da sviramo na ovom festu u Nishu ali nigde nismo nashli kontakt za prijave.. jbg... u planu je neka turnejica po jugu a i sad idemo u Leskovac 12og pa cu da se odvalim od roshtilja... mmmmmmmmm :P

 

 

ko bi rek'o da max moze da se odvali od rostilja! :):)

ko bi rek'o da on uopste jede?! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ti na taj recnik! :)

ja bih volela da na castle festu vidim a i cujem dargoron,aeterniu i nightfall!!! :bigblue:

a vi budite ljubazni pa me obradujte i recite mi da ce oni svirati :da:

:D

 

 

aeterniju a kako stvari stoje i Dargoron necesh chuti na Castle-u.. spisak bendova je koliko sam ja shvatio popunjen tako da jbg..

 

 

 

ko bi rek'o da max moze da se odvali od rostilja! :):)

ko bi rek'o da on uopste jede?! :lol:

 

:violent::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e Max svaka cast za juce u Leskovcu jebali ste kevu slusao sam prenos

Lotke matori me je veoma iznenadio kako i dalje moze dobro da otpeva

 

SKC i svi iz Beograda bi trebalo da ih bude sram

mene jeste jbt koliko sam cuo bas dosta ljudi je bilo i bila odlicna atmosfera i ostali su do kraja a kad sam u SKC-u nekoliko puta ono 1 sat a ostalo jos fazon 50-30 ljudi mozda i manje

 

 

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg.. ma publika je bila sjajna.. mi nismo bili neshto na standardnom nivou ali je publika nadoknadila to i zezanje je bilo vrhunsko.. Shto se Lotketa tiche.. taj chovek velichina jedna i pravi uzor za mlade pevache i to ne samo po pevanju nego i po shvatanju nekih stvari.. :da:

 

Hvala svima koji su bili na svirci pogotovo ekipi iz Vranja koja doshal da nas chuje.. Mi cemo dati sve od sebe da dodjemo u Vranje i oduzhimo se za bezrezervnu podrshq :rockdevil:

 

@Night Walker - pa samo ti mene prozivaj i ja cu odmah da vadim pishtolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Emica

Jeeej jedva cekam da Nightfall dodje u KG:)))

Nadam se da ce doci dosta ljudi tj ubedjena sam u to :D

Hocete da svirate neke laganije pesme da znam da pripremim maramice? LoL! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...