Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

O mladosti, Nikola svaka cast za temu..

 

Vrh je bio :

"Samo zelim da znam da li ces ostati sam, ili zelis mene da budem kraj tebe"

May Day

 

Knez... "Ti si kao magija" koji nosti umesto krstache (koja je tada bila ultra popularna) ogromni Ank!  Knez goticar! 

Ma bilo je do jaja... sada nije naravno.

Bravo care, kako si se samo setio...

Znate sta ste zaboravili:

Energiju i Joy. I Colonia brate, jesu se pojavili 98 al to je dens BRATE !

da naravno, ko se seca prvog hita Leontine sa onim likom iz Tap 011...

 

I ne mogu da verujem da niste spomenuli najiskreniji kvilt svih vremena

MOBY DICK feat ( ne mogu da se setim imena, lik iz Funky House benda )

- Brate Prijatelju !

 

Ne mogu da verujem da se nekim debilima ovde i dalje svidja to APSOLUTNO sranje od muzike pukeface.gif  wallbash.gif  no.gif

Pa vidi, pojam 'svidja' se moze siroko tumaciti, tako da... nije sve onako kako izgleda...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihihihihi

 

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Ljudi o cemu vi pricate?!?!?! Dance 90??? Pa jos i domaci ?!?!?!

Ovo je dokaz onoga sto ja pricam ovde vec 3 godine pa me svi pljuju zbog toga!!!

Vi ste metalci?!?!? Jeste ali samo povrsinski!!!!

 

 

 

Nemam snage vise za ove zajebancije

 

 

 

 

Dark~Soul Feat. Lillith icon_rockdevil.gif

U a ti si tr00, svakog dana se molis satani, kada si se rodio imao si obrunuti pentagram na dupetu, sa 18 meseci si svaki dan slusao Metallicu, Helloween i Anthrax, a u 6 godini su ti idoli bili Gay Result, Gayhem, i Bathory...

AJ NE SERI !

|

Unapred se izvinjavamo svim tr00 metalcima zbog teme, i zato sto ne slusamo SAMO METAL, i sto nismo slusali iskljucivo metal kada smo imali 18 meseci, za razliku od njih, i sto se u ponekim prilikama sa smeskom na usnama prisecamo naseg tuznog detinjstva...

A to sto vi morate da izigravate tr00 likove u svakoj prilici, je vas jebeni problem, znas niko ovde zaista ne misli da je dens90tih najbolja muzika na svetu, al jebi ga ovo je srbija, i nekada smo svi to slusali...a uspomene su jako dobra stvar...

Aj sad idite i slusajte nesto sto je tr00 a nas pustite da se zabavljamo !

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ja ce je od mene :

Brate prijatelju

 

U Subotnje Veche Setali Smo Gradom Kad Smo Chulu Neku Muziku

Kao Pusteni S' Lanca Nas Dva Padobranca Usli Smo I Rekli Bu

A Tamo Ekipa Perifrenog Tipa Blela Je Pravo U Nas

Samo Jedna Mala Za Oko Nam Je Pala

I rekli Smo MI Slozno U Glas

 

Ma Pusti Je Meni Prvi Sam Je Video

Ma Pusti Je Meni Malo Da Ja Radim To

Ma Pusti Je Meni Jer Vishe Sam Zagoreo

Ma Pusti Je Meni Jer Tako Bih Je Voleo

 

Brate Prijatelju Ispuni Mi Jednu Zelju

Dovedi je NOcas Meni U Postelju Bijelu

Brate Prijatelju Svaka Druga Bice Tvoja

Ali Ova Mora Biti Moja (2x)

 

I Levo I Desno Postalo Je Tesno Kada Svi Su Se Naduvali

Milion Debila Dobilo Je Krila I Svi Su Mali Napali

A Odjednom Iz Mraka Utoka se Chuje Kako Kaze

Rika Taka Tak

Sve Zbog One Male Napravi Se Frka I Rekli Smo U Isti Mah

 

Ma Pusti Je Meni Prvi Sam Je Video

Ma Pusti Je Meni Malo Da Ja Radim To

Ma Pusti Je Meni Jer Vishe Sam Zagoreo

Ma Pusti Je Meni Jer Tako Bih Je Voleo

 

Brate Prijatelju Ispuni Mi Jednu Zelju

Dovedi je NOcas Meni U Postelju Bijelu

Brate Prijatelju Svaka Druga Bice Tvoja

Ali Ova Mora Biti Moja (2x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif Oprosti nam molim te sto nismo pravi metalci...evo idemo odma da slusamo black i da se mazemo corps paintom icon_smile.gificon_smile.gif .Daj bre odrastite vise . icon_smile.gif

 

Inace,volim ponekad da cujem te pesme...Dr Iggy,Beat Street,ET,Funky G.Muzicki gledano ima stvarno odlicnih melodija,ideja...Na stranu to sto su ti likovi iz tih grupa sabani. icon_smile.gificon_smile.gif .

Dakle , ne lozimo se mi na te likove nego na muziku (barem ja).Smatram da dovoljno odrasla ,zrela i koliko-toliko muzicki sirokoumna osoba ne bi trebalo da zazire i od ovakve vrste muzike ma koliko ona na losem glasu bila.

Meni se svidja i dosta narodnjaka ali to ne znaci da sam ja debil i da nisam "metalac" vec da imam dosta siroke vidike i nisam opterecen glupostima.I uopste postajem alergican na ljude koji se zgrazavaju kad kazem da volim da cujem i narodnjake i dens i pop i rock i metal i svu ostalu muziku koja mi se svidja.

povrsan si ti kada ne izvaljujes da su simpaticne melodijice koje se ponekad pojave u tiM sranjima pokradene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ste vi 'rsli icon_smile.gificon_smile.gif

Ono objektivno....

samo znam da saM onda imao desetak godina i to mu dodje to....

 

fascinirate me kada losu muziku koju slusate pravdate 'sirinom i neogranicenoscu'....nije poenta da li je rock/metal, nego da li vredi....

 

dens, posebno domaci, je ultra-shit....

 

btw. istina je da se da pronaci u elektronici uopste dobrih melodija i aranzmana koji su sinteticki zapakovani....

 

ja licno ne slusam prodigy na pr. , al' rispekt, tu neka muzika postoji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre serete!Koji bre kvalitet muzike.Ta muzika je za zezanje i nema veze da li ima kvalitet ili ne.Mnogo sam je gotivio kao klinac a i sad mi nije problem da je slusam.

Vazno da vi ''pravi metalci'' slusate samo metal i nista vise.E pa ako nisam metalac zato sto gotivim dens 90-tih ili neku drugu muziku koja nema veze sa metalom onda i ne zelim da budem pravi metalac.

LONG LIVE KRIMINAL 90-TIH !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U a ti si tr00, svakog dana se molis satani, kada si se rodio imao si obrunuti pentagram na dupetu, sa 18 meseci si svaki dan slusao Metallicu, Helloween i Anthrax, a u 6 godini su ti idoli bili Gay Result, Gayhem, i Bathory...

AJ NE SERI !

|

Unapred se izvinjavamo svim tr00 metalcima zbog teme, i zato sto ne slusamo SAMO METAL, i sto nismo slusali iskljucivo metal kada smo imali 18 meseci, za razliku od njih, i sto se u ponekim prilikama sa smeskom na usnama prisecamo naseg tuznog detinjstva...

A to sto vi morate da izigravate tr00 likove u svakoj prilici, je vas jebeni problem, znas niko ovde zaista ne misli da je dens90tih najbolja muzika na svetu, al jebi ga ovo je srbija, i nekada smo svi to slusali...a uspomene su jako dobra stvar...

Aj sad idite i slusajte nesto sto je tr00 a nas pustite da se zabavljamo !

Bravo majstore

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

fascinirate me kada losu muziku koju slusate pravdate 'sirinom i neogranicenoscu'....nije poenta da li je rock/metal, nego da li vredi....

 

Uh. Zasto bi se pravdali, zaboga? Ali u sustini potpuni je uzaskad slusas samo jednu vrstu muzike i za sve ostalo smatras da je sranje/nevezano za dance. U sustini, mi smo to slusali i sad nam je bas veselo kad se svega toga setimo, i reci i melodija i tih zurki klinackih, a od 1000 nadje se jedna dobra ali bas dobra pesma.

 

btw. istina je da se da pronaci u elektronici uopste dobrih melodija i aranzmana koji su sinteticki zapakovani....

ja licno ne slusam prodigy na pr. , al' rispekt, tu neka muzika postoji....

Ova tema apsolutno nema veze sa kvalitetom muzike, svidza nam se to vreme i takooo... ali btw volim i elektroniku, i ne samo prodigy vetj i neke komercijale... tako da... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je dokaz onoga sto ja pricam ovde vec 3 godine pa me svi pljuju zbog toga!!!

Vi ste metalci?!?!? Jeste ali samo povrsinski!!!!

povrsinski .... kakav izraz ...

DIVNO icon_smile.gif

 

 

ja sam najvise fan Maydaya..

pricajte sta ocete ali ipak su ONI bili prvi...

i jedini pravi za mene....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ja ce je od mene :

Brate prijatelju

 

Brate Prijatelju Ispuni Mi Jednu Zelju

Dovedi je NOcas Meni U Postelju Bijelu

Brate Prijatelju Svaka Druga Bice Tvoja

Ali Ova Mora Biti Moja

Pesma o One Wish biggrin.gif

 

 

 

 

jel se seca nek W-CEa...

moj ortak je kupio njegovu kasetu misleci da je izasao novi vanilla ice biggrin.gif

 

inace licno smatram da B3 ne treba da se stavlja u isti kos as tr00 danceserima

jer se on ipak pojavio na kraju posle djoganija,Funky Ga i Ducka..

 

hej duck ti si mrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, kad sam sinoc video ovu temu, iskopao sam neki raspali mp3 na kome ima May Day i jos ponesto... jebote koja je to koma bila kad sam pustio... u momentu mi je popravilo raspolozenje, samo sto nisam poceo da se smejem sam ispred kompa u 2 ujutru....

Flashovale su mi slike iz 3-4 razreda i tadasnjih zurki...haha...vrh icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeej, pa zeldi konza! wub.gif

 

"Bice boolje, bejbe, ne brini,

ako neke stvari slazes mi,

znas da sve to tesko podnosim

hajde, dodjI, trebas miiiiiiii" - May Day biggreens.gif

 

I naravno, moj bog, B3!

 

Skoro asm nabavila skoro 200 tih pesama i sad mi je to glavni nacin da se oraspolozm (+ Pablo Francisco icon_biggrin.gif )

 

Ako neko ima "Moj zivot je mrak" od B3a, "Kao pre" od Iggya, W-Ice-a, Lee Man -a neka mi se javi da upotpunim kolekciju icon_cool.gif

 

truly yours,

Kraljica kokaina i zabranjenosti icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...