Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li ste ih culi.Bili su na Demo Expressu 202 u Cetvrtak 17.11. u Zajecaru.Sta mislite.Ja necu da se mesam...ipak su oni nase jedine nade...za sada...ako vam je potreban kontakt pokusacu da nabavim mail a do tada mozete da se obratite meni a ja cu da im to dostavim.

Ti li si, bre, pirocanac.

Odlicni su. Ja sam ih gledao samo na motorijadi u Pirotu, imam i njihov demo.

 

E, pa Starbreaker, nisu ni bash jedine nade Pirota.

Otidi na temu o Koldun- u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se svima prisutnima...jedine nade...sta ja lupam...imamo mi i Overlord...mada nisam siguran da su svi odavde...znam samo za Aleksu...malo sam hiperbolisao...znate vec...vokalu sam preneo Grotesqovu poruku...i sada se malo uobrazio...nadam se da ce da doguraju negde na Demo Expressu...mada i svu srecu zelim SCRIMMAGE-u!Prenecu im...mozda se sredi nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo i ja da svratim posle hiljadu godina. Nije sto su nasi al su stvarno dobri. Jos malo da srede imidz i pravac MTV. Bio sam u bendu na samom pocetku i znam koliki su napredak napravili za kratko vreme. Keep on rollin

p.s. Ocekujem velike alkohole sledeci put kad dodjem u Pirot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ova pesma je izasla u Buk(o)varu to jest Vukovaru da da ciganine bagzi:

 

ANTI-DOTE Mica Spajcek Kurcinak

 

Vuki Gitara,

Kosta je Vokal

Dex on solira

Bas je debeljan (Zmaj ducan Dule Magazan)

Toca svira bubnjevi

I sa Kostu on prdi (u mikrofon na koji posle Kosta peva )

Dule je Toci slomio pola kompleta bubnjeva ( Palice, Pedalu, Dobos... ja sam mu se ljutio i on me je tukao kao Zmaj...)

Dex ga podjebava (I on ce jede bijenje skoro skoro)

 

KILL FOR FUN THRASH TILL DEATH ! ! ! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bagzi nikad nije dolazio na probe.

Bagzija je Kosta isterao iz benda kad je bio mnogo pijan (MNOOOOGGO) a Dex se svemu tome smejao i posmatrao to iz potaje mad mnogo smo se svi tad napili i to mnogo bila neka zurka ili tako nesto.

Bagziju je bilo krivo on je plakao i poceo je da svira po svadbama

Kakvo je to ponizenje a narocito sa onom krstacom iz pohoda na Saracene (IstaMbul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bagzi nije dolazio na probe 3 meseca.

Bagzija je Kosta isterao iz benda kad je bio mnoooooooogo pijan bila neka zurka pa smo se svi razbili kao bulje a Dex je sve to posmatrao iz potaje i svemu se smejao a i on je bio pijan ne kao Kosta ali pijan.

 

Bagziju je bilo mu je krivo. Plakao je. Puno je suza prolio. Posle je poceo da svira po svadbama i ostalim manifestacijama sseljackog karaktera

Kako li se oseca kad se pogleda u ogledalo i vidi onu njegovu ruznu krstachu iz perioda pohoda na Saracene(lokacija ISTAMBUL,JERUSALEM I OSTALA PRIGRADSKA NASELJA obratiti paznju na Zid placa gore navedenog)

 

I kad je Kosta muvao jednu ribu on se pijan stvorio i izronio je od nekle poceo je da bulazni (buljazni) i sve je zasrao Kosta ce ga uskoro tuci mnoooooooogo

Edited by Shaman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...