Jump to content

Ubistvo


Black~Cat

Recommended Posts

e, sonjice, malo je kontradiktorno da se zoves 'dark', a da na slici stojis nasmejana za reklamu za colgate herbal....

 

 

smaras kreativne umove sonja jebo te....

ama, stvar je u dusi...ja sam dark...u dusi....

 

 

 

beli zubi- crna dusa. icon_biggrin.gif

 

 

a sta je tu kontradiktorno? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i vi ostali, sta ste se koji kurac okomili, napisala je losu pesmu, i ? Nije to razlog da spamujete temu.

Napisala je mnogo vise od jedne lose pesme.

 

Devojka pokushava i nastoji da se popravi, a ukoliko ne dobije konstruktivne kritike, nece to ni uspeti.

Zasto je onda ovo najgora u nizu?

 

Po meni je ova pesma praznjikava,uopste ne ostavlja neki jak utisak kada se procita...Ne svidja mi se bas nesto..

Kontam da bi ti se dopala da je na engleskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kontam da bi ti se dopala da je na engleskom.

Ne bi.

Jednostavno je osecaj koji ostavlja slab,moze i na latinskom,arapskom ili staroslovenskom da bude,pesma je PRAZNA...

A mislim da bi tek na engleskom upala u bedan stereotip i pokazala se u svoj svojoj besmislenosti.

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devojka pokushava i nastoji da se popravi, a ukoliko ne dobije konstruktivne kritike, nece to ni uspeti.

Nece uspeti ako nije talentovana.A cini mi se da nije,jer da jeste i sama bi uvidela gde gresi.A ona ne da nije uvidela,nego je jos nesto ovakvo stavila na forum...

Da je ovo jedini takav primer,bilo bi mozda i ok(svako moza da 'promasi'),ali videla sam dosta njenih stvari ovde,i sve je ovakvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U R buried in History....manir 'fine lepo vaspitane mamine devojchice koja ne zna uvek shta se desava' je izumro kada je moja baba bila riba davne 1940-e, sada su aktuelne drolje ciji se kvalitet meri brojem progutanih kurcheva....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...