Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Šta je bilo prošlog puta od merchandise-a?

 

Što se tiče majci i duxeva, prošli put je bio lep izbor, a i cene su bile totalno ok :da:

Znam da sam bila poprilično dekintirana, a ipak sam imala za majcu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kopa to sto se koncert naziva Ghost Opera tour sto je i logicno jelte. Al sve me nesto strah da od pesama sa Black Halo-a, Ghost Opere i Epike nece biti mesta za moje favorite Karmu i Fourth legacy :unsure:

 

Ima li neko dvd koncerta One Cold Winter's Night?

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Fourth Legacy pjesmu sviraju na americkoj turneji koja krece ubrzo :muzicar:

A DVD imam ja,ali ti to nista ne znaci :)

 

Kako nista ne znaci :violent: , daj vamo :bigblue:

 

Evo zanimljivog podatka iz jednog intervjua sa Thomasom:

20. Do you ever get to play any of those songs live?

... things emerging as well. “Alexandria”, “Lunar Sanctum” are killer, there are some

more mid paced songs too. My favorite album still is “Karma”. I mean all Kamelot fans...

 

Zna covek svoju muziku :muzicar:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,svirali su je na ovoj turneji u nekim gradovima. Mislim da je NoA upala umjesto te pjesme.

Nope, umesto This Pain je upala NoA, imam listu. :mrgreen:

 

Mene kopa to sto se koncert naziva Ghost Opera tour sto je i logicno jelte. Al sve me nesto strah da od pesama sa Black Halo-a, Ghost Opere i Epike nece biti mesta za moje favorite Karmu i Fourth legacy :unsure:

Kol'ko sam ja razumeo, posle koncerta su obećali da će svirati 4thL sledeći put, ili se potruditi da je sviraju, somethin' like that... :ph34r: I NoA su svirali na intervenciju ljudi iz organizacije, pošto su ih ovi baš smorili da sviraju nešto sa 4thL, i svaka im čast na tome! :rockdevil:

A Karmu (i Forever) valjda nisu ludi da izbacuju iz liste. :pivopije:

 

Ima li neko dvd koncerta One Cold Winter's Night?

Pa, pročešljaj malo berzu npr... ;)

 

My favorite album still is “Karma”. I mean all Kamelot fans...Zna covek svoju muziku :muzicar:

Legenda! :pivopije: Ne k'o oni smarači kojima je svaki novi album najbolji...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko dvd koncerta One Cold Winter's Night?

 

Ja kao drug član ti nikada ne bih savetovao da trošiš novac na berzi i da plaćaš ono što je neko drugi "ućario" (čitaj: dobio, skinuo sa neta i slično). Ukoliko želiš da platiš kupi DVD i daj novac onome ko ga zaslužuje: bendu.

 

Ako ne želiš:

 

A: skini sa neta

B: nađi nekoga da ti snimi DVD i lepo, drugarski ti ga pošalje

 

Možda se sada neki drugovi osete prozvanim, no ... javi mi se na PP

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao drug član ti nikada ne bih savetovao da trošiš novac na berzi i da plaćaš ono što je neko drugi "ućario" (čitaj: dobio, skinuo sa neta i slično). Ukoliko želiš da platiš kupi DVD i daj novac onome ko ga zaslužuje: bendu.

 

Ako ne želiš:

 

A: skini sa neta

B: nađi nekoga da ti snimi DVD i lepo, drugarski ti ga pošalje

 

Možda se sada neki drugovi osete prozvanim, no ... javi mi se na PP

 

He, he, dobrica :da:

U pravu si, ni ja ne podnosim pirateriju, tj uzimanje kinte za kopije. Ok ako narežeš nešto nekome ko nema para za original, ali da mu to naplatiš? C.c.c.

Mada na berzi ima i dosta likova koji rade razmene, to mu dođe ok :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao drug član ti nikada ne bih savetovao da trošiš novac na berzi i da plaćaš ono što je neko drugi "ućario" (čitaj: dobio, skinuo sa neta i slično). Ukoliko želiš da platiš kupi DVD i daj novac onome ko ga zaslužuje: bendu.

 

Ako ne želiš:

 

A: skini sa neta

B: nađi nekoga da ti snimi DVD i lepo, drugarski ti ga pošalje

 

Možda se sada neki drugovi osete prozvanim, no ... javi mi se na PP

 

Jbg znam i ja da se to u principu nabavlja za dz. But:

 

A: sa dial-upom to tesko ide :bigblue:

B: kao Dionis svetiljkom po danu da trazim postenog coveka :bigblue:

 

Mada nikad ne znas mozda se i nadje... poslao sam ti poruku :da:

Edited by Morte

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Tanja: itekako podnosim piraterija, njen sam zagovornik, tj. zagovara princip "open source", ali ne u smislu da se zarađuje na tuđem radu. To je totalno nepošteno.

 

Sam sam par puta kupio muziku na taj način, i zaista sam se osećao bedno ... jer sam tu naneo štetu i sebi i muzičarima; tu je jedino dobro prošao onaj koji je najmanje zaslužan.

 

Razmene su sasvim OK, mada koliko sam video, sve manje ljudi je zainteresovano za razmenu ... samo neki trade ...

 

Ako ti treba taj DVD šaljem ti ga (odnosno ta dva)

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim razmene kad god imam para za iste i kad god imam šta zanimljivo da uzmem od čoveka. A 90% keša koji uzmem od prodaje potrošim na nabavljanje muzike i odlaske na koncerte. :muzicar:

 

Živim za dan kad ću završiti fax, početi da radim neki normalan posao i svečano objaviti da radim samo razmene (originala+bootlega po mogućstvu, hehe). :mrgreen:

 

btw

I ja sam na dial-upu, tako da stvari nabavljam razmenom/kupovinom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je neverovatno ali na DVDu zvuce bolje nego na albumu! Nekoliko pesama Khan je tako rasturio da je to prosto sramota :rockdevil:

 

Ali ovi nemci su najgora publika na planeti majke mi, il su u studiju spustali zvuk mase :D

 

Nije ni cudo sto nas Khan i kompanija hvale da smo extra publika...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka da je na MetalStormu nagradu za DVD dobio Nightwish sa End of An Era DVDom. Ja gotivim Nightwish ali Kamelot ima mnogo vise energije, a dvd prsti od nje. Jbt. kad gledas one iz Nightwisha, ko da sviraju svaki za sebe...

 

@DragonHeart: supci svejedno :mrgreen::pivopije:

Edited by Morte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...