Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

I mene.Sere mi se vise od registrovanja na raznoraznim forumima. :) Nego,posle duzeg udubljivanja i preslusavanja GO-e,mogu da kazem da album i nije tako los.Najbolje pesme,po meni-The Human Stain,Love You to Death,Anthem i Edenecho.Jebiga,blizi se koncert,moram da se potkovem. :) E,da,jel ima neko ko bi hteo da ide sa mnom,posto me sestra ispalila,jebo je ispitni rok?Bicu dobra,obecavam.Ponecu i kilo domace rakije,posto mi toga ovde imamo ko govana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi bila prosli put??

U principu drustvo ti treba samo dok ne pocne...

Posle se izgubis u totalnom transu, bar ja...

I da, gotivno je imati drustvo ako posle cekas bend ispred autobusa da ti se potpisu i za slikanje...

Ja to nisam nikada radio, ali ako sada uzmem original moracu da ih cekam da mi ga potpisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ghost Opera" reissue to include bonus features

 

Kamelot will reissue it's classic "Ghost Opera" album on March 28 (Germany), March 31 (rest of Europe) and April 8 (USA/Canada) under the title of Ghost Opera - The Second Coming, enhanced with lots of interesting features. The album will be released as a double CD limited edition slipcase design. This sophisticated and comprehensive package includes the CD featuring all the songs from the regular album, plus ten additional live tracks recorded live in Belgrade, Serbia during the band's 2007 World Tour, plus the bonus tracks Season's End, The Pendulous Fall, Epilogue and the remix of Rule the World. Additionally the two videos for The Human Stain and Memento Mori (live) and on top of that, the package features new artwork and a comprehensive booklet.

 

Ghost Opera - The Second Coming track listing:

 

CD 1: Ghost Opera

01. Solitaire

02. Rule the World

03. Ghost Opera

04. The Human Stain

05. Blücher

06. Love You to Death

07. Up Through the Ashes

08. Mourning Star

09. Silence of the Darkness

10. Anthem

11. EdenEcho

12. Memento Mori (enhanced video: Live in Belgrade, Serbia)

13. The Human Stain (enhanced video)

 

CD 2: Live in Belgrade

01. Solitaire

02. Ghost Opera

03. The Human Stain

04. Mourning Star

05. When the Lights Are Down

06. Abandoned

07. The Haunting (with Simone Simons/EPICA)

08. Memento Mori

09. Epilogue

10. March of Mephisto

Studio cuts:

11. Season's End

12. The Pendulous Fall

13. Epilogue

14. Rule the World (remix)

 

 

 

paaa da li mene neko ovde zaje**va...eeejjjj....ovo nemoze da bude stvarno....ja ovo nisam procitaooo..aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

mozda zvuchi ovo kao neki klinachki napaljeni post, ali ljudi - MENI SADA NIJE DOBRO....pa pvo se kupuje u najavi eeejjjj - da je cena pola ruke do lakta, rekao bi - SECI!!!! EEEEEJJJJJ!!

 

VRH!

 

LAZOOOOOOOOOOOO

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma docepace se svi, siguran sam da nose hiljade cd-ova na turneju za merch...

fora je sto ce nas prodavacica gledati ko ludake, ima da proda 200 diskova za prvih 10min kad nas puste unutra... :) :)

Haha, izlomicemo se :)

Jbg takvo nesto moram da kupim, mislila sam da se odreknem mercha na koncertu da bih ustedela za festivale vise, ali to je jace od mene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma uzecu ja i to jednom original...

mislim mogu i ovo piratski da imam, ali neke bendove do kojih ti je stalo moras i podrzati tako sto kupis nesto...

a onaj DVD mi je posebno drag zato sto je setlista odlicna i predstavlja vrhunac karijere...

Vec na ovom koncertu na koji treba da idemo setlista ce biti znatno izmenjena, i mnogo manje ce mi se svideti, a niko mi ne garantuje da ce me i njihovi novi albumi odusevljavati kao Karma, Epica, Halo i Legacy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma uzecu ja i to jednom original...

mislim mogu i ovo piratski da imam, ali neke bendove do kojih ti je stalo moras i podrzati tako sto kupis nesto...

a onaj DVD mi je posebno drag zato sto je setlista odlicna i predstavlja vrhunac karijere...

Vec na ovom koncertu na koji treba da idemo setlista ce biti znatno izmenjena, i mnogo manje ce mi se svideti, a niko mi ne garantuje da ce me i njihovi novi albumi odusevljavati kao Karma, Epica, Halo i Legacy

Ma kontam ja to i planiram da uzmem original jer je dvd vrh totalni, ali kontam i da je vecini mnogo da uzmu odjednom i dvd i ovaj special edition ;)

Polako ima vremena, pazarice se i to u dogledno vreme...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko li ce da kosta,mamu mu?I ja bih da pazarim.

 

 

Disk??

Nema teoretske sanse da bude preko 1600, ali ni ispod 1200...

Pa racunaj oko 2000, da nebude da ti zafali na koncertu pa da ti dodje da se ubijes :)

Mada ako zafali tu smo, svi bi ti dodali par stotina u to ne sumnjam :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...