Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Блек Хало је један од највећих пројеката а уједно и пројеката који захтијевају велику пажњу код публике,што значи да су Камелотова задња 2,3 албума уствари албума са којима је овај одличан банд прикупио велики број фанова.Мислим то је показао један од љепших концерата у Београду 14.04.2007.

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i Kamelotova zadnja 2-3 albuma

 

cast izuzecima tj. 3 pjesme ukupno

 

ahahahahahahahaha, ovo je jedna od smeshnijih stvari koju sam odavno chula...svako ko kazhe da je The Black Halo ili ne-daj-bozhe Epica losh album jednostavno nema veze sa ovim bendom! :rolleyes::rolleyes:

TBH jednostavno NEMA loshu pesmu...

Ghost Opera dodushe ima nekih slabijih momenata, ali Blucher, Love you to death, Silence of the darkness su savrshene pesme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaрма је уствари пјесма са којом се почиње.Рецимо некој особи,било мушког или женског рода,али посебно женског,пуститите Карму и освојиће је на прво слушање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја говорим о својим искуствима,да сам управо том пјесмом прикупио масе "обичних" људи(читај : људи који не слушају овакву врсту зике,уствари њима је појам метал - металика) ;)

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja baka se uvek istripuje kad me pita shta slusham, ja kazhem metal, ona kazhe "jao, nemoj Metaliku"xD...tako da, eto.

da, da, Karma je stvarno catchy pesma...mada ja mislim da na tom albumu ima dosta boljih:)

uopshte taj album je odlichan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahahahahaha, ovo je jedna od smeshnijih stvari koju sam odavno chula...svako ko kazhe da je The Black Halo ili ne-daj-bozhe Epica losh album jednostavno nema veze sa ovim bendom! :rolleyes::rolleyes:

TBH jednostavno NEMA loshu pesmu...

Ghost Opera dodushe ima nekih slabijih momenata, ali Blucher, Love you to death, Silence of the darkness su savrshene pesme....

Idemo za ove sa malo slabijim reading comprehensionom:

 

Ova tema je zadnje 2-3 strane zeshci smor...

 

Pa onda:

 

Kao i Kamelotova zadnja 2-3 albuma

 

cast izuzecima tj. 3 pjesme ukupno

 

 

Ko je rekao da su loshi? Pod smornim mislim na to da posle jednog slushanja ne zelim da slusham vishe od te 2-3 pjesme, tipa Memento Mori, Soul Society, Somewhere in time. Citava Epica je smor, a sa Ghost Opere jedina iole slushljiva pjesma ljudima koji nisu zaludjeni Kamelotom je Silence of the Darkness.

 

da sam mislio na karmu rekao bih 3-4 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,moram da se umesam.Sto je bre Epica los album?Dobro,nije jak kao Karma ili The Fourth Legacy,ali ima bas nekoliko sjajnih pesama.Ja sam pala na dupe kad sam prvi put cula Wander i Center of the Universe.Mene nesto smorio Ghost Opera,ali nateracu sebe da mi se svidi.icon_smile.gifMa ja volim Kamelot,pa mogu da snime i najvece govno od albuma,meni bi se vremenom svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muskarcima je vizuelni dogadjaj ipak bitan. Ako Simone ne bude na turneji sa Epicom, eto nje sa Oliverom ponovo ovamo. Mislim da su basista i bubljar vec dugo ozenjeni i da imaju i decu.

 

 

Mozda imaju zgodne cerke :)

Neka im organizatori jave da ih povedu na turneju :) :)

Bubnjar tj Casey je ozenjen, al nema decu, tj dva sina iz prvog braka njegove zene, nisu njegovi :mrgreen:

Khan, Youngblood su ozenjeni, Youngbloodva zena je pevala cini mi se na nekim albumima Kamelota back vokale (ili beshe sestra meter mu uvek zaboravim.. zhena bre). Za Barrya ne znam. Inace ovako jedan inside information, Barry mozda ode iz benda, a opet mozda i ne ne zna se josh uvek.... Oliver je sa Simone. [mater mu :violent: ]

 

 

@Shamadalie - El tvoj decko bre na omotu Grave Digger albuma ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,moram da se umesam.Sto je bre Epica los album?Dobro,nije jak kao Karma ili The Fourth Legacy,ali ima bas nekoliko sjajnih pesama.Ja sam pala na dupe kad sam prvi put cula Wander i Center of the Universe.Mene nesto smorio Ghost Opera,ali nateracu sebe da mi se svidi.icon_smile.gifMa ja volim Kamelot,pa mogu da snime i najvece govno od albuma,meni bi se vremenom svideo.

 

SUPPORT! Meni je Epica chak omiljeni album od Kamelota, nekako su mi swe pesme powezane i chine celinu [prrrrrfekt] a narochito mi se dopadaju textowi/tematika.

 

Slazhem se i za komentar za G.O. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...