Jump to content

Domaća HC scena


*Travis*

Recommended Posts

Mi imamo komercijalne Black bendove? icon_uhoh.gif

 

Mislio sam na norveshke komercijalne bendove...

 

KAKVO CRNO JEDINSTVO I DRUGARSTVO!CHIM OKRENU LEDJA JEDNI DRUGIMA ODMA KRENE PLJUVANJE!!!KAO I SVUGDE CHISTO LICEMERJE no.gif

 

O rly? icon_wink.gif Naravo da je tako,slazem se sa tobom.

 

ti si necro mhihi.gif

 

Sta bi to trebalo da bude?

 

upravo dodjoh sa pomenute svirke, bilo je dobro, dosta ljudi, i dobri bendovi, i na sceni se drze drugarski, al jebiga, hc je vise stvar stava nego muzike, dok je metal vise stvar muzike nego stava, zato hc muzicari imaju razvijen stav prema svemu, pa i prema drugim bendovima...

 

metalci imaju drugaciji pristup

 

zato je hc underground, a metal nije

 

ja slabo slusam hc ali gotivim domacu scenu zbog tog stava, i atmosfere koju prave na svirkama a koja je takodje rezultat to stava

 

Gresis sinko silno gresis.Bendovi pevaju jednu star a rade drugu.Znachi licimerje.Cim osete kesh odma se prodaju kao kurve neke...Ja slusam ud jer mi se svidja vise primitivni zvuk,a i ima ta ideja neku potporu...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne pamtim kad sam se bolje provela u zadnje vreme na nekoj svirci kao na ovoj.

Atmosfera je bila ne opisiva! Neočekivano mnogo ljudi, za početak. A tek kakva je podrška bendovima dolazila od strane publike to je bruka. Bila sam možda u trećem redu i ono se ginulo icon_rockdevil.gif . Super što ima i mladih bendova (tipa onaj prvi) koji je meni bio fantastičan. Bukvalno ne mogu da izdvojim najbolji ali kad bi morala to bi bio Fullsize. Kakav kontakt sa publikom, sama svirka, razmena emocija, sjedinjenje, stvarno je bilo VRH! Mislim da ću od ovog trenutka početi više da posećujem takve svirke, definitivno. Ovo je mnogo, mnogo bolje od svih mogućih domaćih (black, thrash, nu) festivala. Ja sam još pod utiscima... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis sinko silno gresis.Bendovi pevaju jednu star a rade drugu.Znachi licimerje.Cim osete kesh odma se prodaju kao kurve neke...Ja slusam ud jer mi se svidja vise primitivni zvuk,a i ima ta ideja neku potporu...

kako gresim, kazem ti bio sam sinoc na svirci, bendovi se drze zajedno i na bini, i van nje pevaju jedni drugim na pesmama, prave shutke jedni drugim na pesmama, cak se drze zajedno nasi i bugarski bendovi. stvarno bilo lepo videti.

 

sta je ud?

 

P.S. ne vredjaj nu metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo zbog Hitmena? icon_confused.gif . Mene je i onaj novi bend oduševio prilično.... Brate, stvarno je sve bilo za 10 icon_da.gif od bendova do atmosfere....

cak i samo zbog Hitmena je vredelo doci...

 

ne, bila je ok svirka, ali sam ja ocekivao nesto drugo..

 

koji novi bend? (po redu, ne znam imena)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ud je valjda underground icon_smile.gif

 

zak ja te videla icon_wink.gif

šta ima da se bakćeš da objašnjavaš zatucanoj budali neke stvari, pusti ga bre. onakvu podršku nisam videla stvarno nikad icon_rockdevil.gif

 

 

niking, taj novi bend je bio prvi, ne mogu da se setim kako se zove al su se na bini ponašali kao da sviraju 100 god a i tako se publika ponašala icon_da.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, pa lik je kasnio na sopstveni nastup icon_smile.gif . čak su morali da ga zovu i na mob icon_smile.gif

 

skinula sam sa SHCP sajta spisak nekih sličnih dešavanja u bližoj budućnosti:

 

Tibia

Nosebleed

Dom Omladine

24.03.06.

----------

Crowfish

Nothing Left

Crewcore

Dom Omladine

08.04.06.

----------

SICK OF IT ALL

Dom Omladine

21.04.06.

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste HC je skoro ko rap, na tu foru su im ekipe.

 

 

i svakako treba biti na nu metalu

Izvini, mozda je debilno pitanje (ali definitivno MANJE debilno nego tvoja konstatacija)..

Koje bendove si ti, u stvari cuo?

Jbt, ako si cuo nesto na MTV-u..wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Ne znam!:mad:

Malo se informisi pre nego sto izvalis nesto `vakvo!

Edited by _Grotesque_

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, pa lik je kasnio na sopstveni nastup icon_smile.gif . čak su morali da ga zovu i na mob icon_smile.gif

 

skinula sam sa SHCP sajta spisak nekih sličnih dešavanja u bližoj budućnosti:

 

Tibia

Nosebleed

Dom Omladine

24.03.06.

----------

Crowfish

Nothing Left

Crewcore

Dom Omladine

08.04.06.

----------

SICK OF IT ALL

Dom Omladine

21.04.06.

ah ,Sick of it all.... violent.gif

 

jedva chekam!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj bend sto je zvucao kao All That Remains je svirao drugi i zovu se (ja mislim) Reflections Of Internal Rain, bili su dobri, voleo bih da ih vidim ponovo, sa basistom i lepse namestenim zvukom

 

obecavaju, new school su...

 

@Natasha pa sto se ne javi? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bend o kome se govori bio prvi. Tako su ga najavili, kao da im je to prvi nastup i rasturili su.... Sad ne znam koliko je bilo debitanata još.....

 

Joj Žarko, ja sam bila skroz napred za Fullsize a posle sam te izgubila icon_sad.gif . Videla sam te pri početku, tj. rekla mi Marina da si došao s devojčicom i ja dok sam se okrenula u onoj gužvi da te nađem ti si jednostavno ispario ph34r.gif . Posle, ni traga ni glasa od tebe ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem svirka je pocela na vreme, tj tacno u 9 pa je prvi bend (B movie slit wrist) zavrsio u 9:30, bend Reflections Of Internal Rain je svirao posle njih, dakle drugi i to je bend koji je svirao bez basiste, kojem se sjebala bas pesala na bubnju i koji lice na All That Remains, posle njih su svirali redom Drawbacks, Fullsize, Hitman i Last Hope

 

ja sam rekao da je taj bend (ROIR) bio odlican

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...