Jump to content

Midi Thrash


PantelijA

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvol'te link za najnoviju G.T.S.A. pesmu pod nazivom Denied. To ce inace biti 5 pesma na albumu koji izlazi za nekoliko dana (prvo je bilo isplanirano da album izadje posle junskog roka, ali zbog velike turneje koja pocinje u junu, bio sam primoran da izdam album ranije). Na albumu ce se naci jos jedan outro. Na cd-u namenjenom Kazahstanskom trzistu ce se naci i jedna KotizmaY obrada. Kao sto znate, pevaca nisam nasao i odlucio sam da ovaj album bude cisto instrumentalan. Takodje radim na omotu novog cd-a.

 

Ako vas nesto interesuje, mozete me intervjuisati.

pivopije.gif

 

http://rapidshare.de/files/20269289/05_-_Denied.mp3.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo skidam pesmu musik19.gif ... Valjda za Azerbejdzansko trziste treba da ima KotizmaY obradu icon_smile.gif ...

Ja cu danas videti da ubacim neki rif u pesmu za nash zajednichki Midi Thrash album, koliko sam skontao, zvace se "Deratizacija - u stomaku pacova" icon_smile.gif ... Kada je svi chujemo, pisacemo rechi ovde na forumu pivopije.gif ... Ko ce sledeci da mu poshaljem da ubaci neki svoj deo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusao prosledjeni materijal, konstatovao zavidan kvalitet.

 

Bas cu da doradim sutra-prekosutra, danas moram da ucim ko svinja, kraj skole za 2 nedelje. Stim je bio D (snizen za stepen od standarda) zato sto tako sviramo u mom bendu, a to se lako menja, i moze da bude bilo koji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tice pesme, doradjuj drugu verziju (2b)... Mogao sam da ubacim josh par rifova, ali reko' aj da ostavim malo posla za ove ostale koji zele da ucestvuju u projektu (ako ih ima) ... Gledao sam da se uklopi sa ostatkom pesme...

Da, primetio sam da je shtim za gitaru D... Nego nisam dodao bas, dodaj ga ti... I do jaja zvuchi u tom shtimu, brutalnije je icon_smile.gif...

Nece da mi ubacuje smajlije, ne znam koji mu je icon_smile.gif...

Kada odradimo ovu do kraja, pisacemo rechi ovde, na forumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, konkurs je otvoren, ko zeli da ucestvuje u stvaranju revolucije na muzickom trzistu ovih prostora? Potrebno i dovoljno je samo da su slusali thrash i da znaju da rade sa guitar pro softverom. Svi zainteresovani neka ostave mail meni ili panteliji i bice kontaktirani, zaduzenja su spremna.

 

Najverovatnije ces sutra dobiti bas na pesmu. Ziveli! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosledicu je Jaymz_Doofy_Neegroothin-u da je doradi, posto je i on ukljucen u projekat pivopije.gif ... Znaci samo uradi bas za svoj deo, pa mi prosledi. A sledecu mogu ja da zapocnem, a moze i on...

Uradicemo i 3 pesme samostalno. Znaci da uradimo 3 svoje i jedno 6 zajednickih pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bass uradjen za moje deonice, ti dodaj sebi bass kako ti odgovara, pa prosledjuj. Radio sam verziju 2, ne 2b, ova prva mi se vise dopala, ako mislis da treba 2b, samo kopiraj bas u tu verziju. (primetices da je petozicani bas, nikad se ne zna kada ce zatrebati ta duboka zica icon_wink.gif ) Kada sledeci doda svoj deo pesme, mogli bi poceti sa pisanjem texta. Dakle, naziv pesme je:

 

 

Deratizacija - U stomaku pacova

 

Trenutno nemam neku inspiraciju, ali kako se cega setim, tako cu dodavati...

 

Ziveo MIDI!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mega_Deda: Ok. Prosledio sam Jaymz_Doofy_Neegroothin-u obe verzije, odradio sam bas, pa koja se njemu vishe svidi, na tu ce da se nadogradi. Znaci on prakticno zavrshava pesmu i onda nam shalje na reviziju pivopije.gif .

Sto se mene tice, svejedno je kako ce se zvati, vazno je da ima pouchan text icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif . "Deratizacija - U stomaku pacova" je sasvim ok za prvenac mrred.gif ...

 

@Varg: Jeste, Midi Thrash se zove zato shto su pesme radjene u midi formatu, na kompjuteru. Prvo ih radimo u Guitar Pro-u, pa ih exportujemo u midi. Eventualno posle nasnimimo vokal i sve to spojimo npr. u Magix-u ili tako nekom programu. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...